Tesetdürlü kız mı ? açık kız mı?

erkekler neden genel anlamda tesedürlü kız tercih eder?

Güncellemeler:
Son Gündem Bomba Haber... - Sayfa 2

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben insan olanı tercih ederim

• renkler tartışılmaz

• soruma en güzel cevaptı asıl ben teşekkür ederim :)

• En iyi cevap için teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 38

• Eyi de niye zorunuza gidiyor. "Neden tercih ederler?" diyorsunuz verilen cevaplara da bin itiraz bin müdahale, size ne saçma olup olmadığından :)

• her millete çürük insanlar vardır.bunlar kapalı bayanlara böle bakıorsa dekolte giyenlere düşünmdedn saldırırlar

• kafa yapim uyussun ama kapali biriyle anlasmam zor acigi tercih ederim erkeklerin kapanmasini istemesinin nedeni cevreden bakan olmamasidir kiskanclik daha dogrusu

• guncelleme hakkindada abaza her zaman abaza

• İş Bi bez parçası bağlamak değil, tesettür değil insanın içinde olacak.İnsan olsun gerisi boş lagaluga.

• kesinlikle doğru

• Kadın dediğin kapalı olur ne açık açık gizdirelim ki..Gözüme değil gönlüm hitap etmeli..

• Göynüm tesettürlü kızdan yanaama hep açık kızlar geliyor karşıma :)

• he he

• insan olsun demiyorsunda kapalı olsun diyorsun pehhh sen daha çok beklersin

• belki erkekler evlendikden sonra kılık kıyafetine ve sadakatini kaybetmiyen bir bayan istediğinden olabilir mi? bunuda tesettürlü bayanlardan bekliyolar haliyle

• Bu cok karmasik bir durum aslinda ama hic bir erkek karisini kiz arkadasini paylasamaz.. olayin ozu bu

• açık yine açık evlendikten sonra ne diğişçek sanki. akılı olan kız kendi çizgisini aşmaz erkekte güveniyorsa okey sorun yok

• Öyle bir ayrım yapmaz aslında müslüman çünkü Kur'an'da "takva elbisesi, işte bu daha hayırlıdır." olarak geçer. Açık olsun kapalı olsun samimi müslüman olduktan sonra hepsi nur gibidir..

• hangisinin akli dengesi yerinde?

• İkisi de kabulumdur

• kapalılar biraz saf oluyo ya yani gördüklerim öyleydi bende silik kızlardan hiç hoşlanmıyorum

• Bana göre kapalı veya açık olması öenmli değil önemli olan huyu suyu sanki kapalı olanların hepsi masummu dersiniz orasını Allah bilir

• dışardan çoğu insan buna bakıyor. özellikle kayınvalide adayları :P

• Kapali açık ayrımı yapmam.

• Cahil insan cok fazla olunca boyle oluyor iste

• herkes için bu önemli olmalı aslında. ama nerde hep ön yargı

• Benim icin kisilik onemli.

• Öncekileri Göster
  • Allah sevgisi ve inancı kuvvetli olan kız.Kimi tesettürlüler tesettür için kapanıyor,kimi açıklar Allah için tesettürlülerden daha kapalı giyiniyor.

• tekerlememı bu

• aynen öyle

• İmanlı Kız Diyorum Kızın Açık Kapalısını Güzel Çirkinin Aramıyorum kalbi Temiz Sadık Dürst Kız Arıyorum ben Ne Türbanlı Bayanlar var açık olan Kızladanda çirkin şeyler Yapan türkiyede allahı için kapanan kızların sayısı gerçekten az denecek kadar

• bende şöyle bir yorum getireyimkapalı veya açık önemli değil birkaç yorumu okudum diyorlarki evlenmek iiçn kapalı olsunkarakter hiç yani yapabiiyorsan açık kız bul onu telkin et kapansın :)işin kolayı o ama kapalı olsun yeter !

• genelde kıskanç erkekler tercih ediyor ama bir yöndende kişilike göre degişiyor herşey yani şöyle düşün sen tesedürlü biriyle tanıştın öyle işte konuşuyorsun kız da çok hoş anlayışlı falan sevdinde tesedürlü diye bırakmassın demi o hesap

• bi de şöyle bişey var tesedürlü olmak bir farklılıktır mesela saçını açıp herkes gezebilir ama tesedür olunca yazın sıcagında düşünsene kafan kapalı o sıcakta

• kıskançlıkla alakası yok şimdiki kapalı modası çok iyi yani bir giyiniyorlar bütün milet dönüp bakıyor çünkü son zamanlarda çok ilgi çekici oldu kapalı giyim

• Kız dediğin örtünmesini bilmeli.

• Ben kapalı kızların öyle olaylarına şahit olmadım ama arkadaşlarım söylerlerdi şahit olduklarına. Ben kapalı derken sahte kapalıyı kastetmiyorum zaten. Benim için bir bayan dar pantolon, tayt, kısa etek abiye vb. açık saçık giyinmesin. Yoksa ben bazı başı örtülü olup da dar pantolon giyip vücut hatlarını belli eden kızları çok görüyorum. Onları da hiç sevmiyorum.

• bu soruyu niye sordum biliyormusun ? erkekler genelde böyle ister kapalı kız namusludur kapalı kız göstermez kapalı kız vermez vs vs.. geçen gün bir olaya tanık oldum iş yerine giderken alt geçiten tam geçiyordum ki bir kapalı kız 5 basamak falan yuvarlandı ayagı takılıp gördügüm olay bana ve etraftakilere şok yaşattı o pardüsenin altında hiç birşey olmadığını gördük. o kız var ya etreftakilerini kapalıyım diye kandıran malın teki...

• Hayır değil. Örtünmek sadece başını örtmek demek değildir. Dar pantolon, tayt, kısa elbiseler ve açık saçık giymeyecek.

• Öncekileri Göster
  • İlk etapta kalbi ruhu namusu kapalı olan. daha sonra tesettürEğer tesettürü var ve fıngırdaklığıda varsa bunun adı tesettür olmaz.Eğer başı açık dar elbise giyiyor ,namusu var inancı var ruhuda varsa.bu insan kendisini tesettürle taçlandırırsa nurun alanur olur.

• açık kapalı hiiç farketmiyor artık çünkü insanları tanımak o kadar zorki rahat olmak için kapanan var yani rahat takılmak için samimiyetiyle kapanan olursa tercih ederim tabi bana fazla bir faydası olmaz sadece kendisi için

• Tesetturlu olupta her tarafi ortada dolasan olmasinda

• Açık kız tabiki

• kapalıları sevmiyorum

• eglenmek için açık genelleme yapmıyorumevlenmek için kapalı

• şimdi tekrar düşünüyorum da yazdıgım yanlıs aslında bu sekilde de düşünmüyorum özür dilerim

• Gercekten bu nasil bir mantik ailenizdeki acik kizlarla eglenirler mi.

• nasıl bı mantalıteye sahıpsınz

• parayı bulmak için

• ilgi çekici oldugundan sanirim...

• kesinlikle açık kız dünya güzelide olsa tesettür varsa tüm hevesim gidiyo arkadaş

• çünkü kimsenin görmediğini sadece o görsün ister herkesin gördüğünü onun görmesi onun için bir şey anlam ifade etmez.açıklayıcı oldumu?

• hmm şimdi anladım,özür dilerim biraz sanki cellalenmişim

• bunda haklısın benim düşüncemde bu. bende açık bir kızım ama öyle çok açık degil pantolon giyiyorum ve saçım açık yalnızca. etrafımdakiler kapalı ve bana sanki dünyanın en günahkarıyım gibi bakıyorum. halbuki kapalı arkadaşlarım her gün elbise değiştirir gibi sevgili değiştirirken ben hala tek biriyle bile çıkmadı. utanırım öyle şeylerden. ama topluma gelince ben mi onlar mı diye soru sorulsa heralde herkes kapalı olanları gösterir

• tabikide herkes eşit açık insan kaşar değildir kaşar zaten kendini belli eder benim açık kız arkadaşlarım kapalı kız arkadaşlarım da var ben sadece tessetürlü insanın tanımıdaki kargaşayı çözmeye çalıştım.nice açık olupta kapalı kutu olanlar var.haklımıyım

• Öncekileri Göster
  • Öyle bir genelleme yok. Hatta kendi adıma acaba diye düşünürüm tesettürlü biri görünce. Yanlış anlaşılmasın, kültür olarak ileride sıkıntı çıkabiliyor.

• ben şahsen kapalı tercih ederim nedni ise benm dinimde kadının başını örtmesinin farz olması eğer başı açıksa dinen kocası ondan mesuldür

• oda olurda ben bir bayanın benmle evlenmek içn örtünmesini istemem allah rızası içn örtünsün

• açık olsada örtünmesi için telkin etsen nasıl olur tabi senin için işin kolayı ol demi :)))

• EgLenmek Takılmak için : Açık (istisnalar Vardır )Evlenmek için:KapaLı

• Offf Sana Offf .D Baydın Beni ! yasadıgım yeri bilmedigin için Bu sekilde konusuyorsun neyse ya Ayrıca Erkekleri bilmediginde asikar.iyi günler

• zaten kapalılara kimse bakmıyor :) onları gören kafayı aşağıya dikiyor kafayı offffffff
      saçma saçma saçma

• Öncekileri Göster
  • ben teseddürlü düşünmüyorum ve etrafımdaki birçok insan da aynı fikirde.Ben teseddürlü istemiyorum,annem kapalı kız al diyor daha namuslu olurlar diyor ama zamanı iyi takip etmiyor.Teseddür bazılarında yara bandı görevi yapıyor...

• erkek zihniyetiyle nasılbağladın durumu ?

• kapalı kızlar neden kolay bulur. cevap çünkü erkek zihniyeti böyle. ( bukadar neyi farklı anlamadım )

• tesedürlü kızlar daha kolay buluyorlar demişsin.Burada da zihniyetten bahsetmişsin.

• Öncekileri Göster
  • tesettürlü olsun açık açık dosaıp günaha girmesin bizi de sokmasın

• farketmez:)

• Açık daha iyi kapalı olmasın

• benim sevdiğim kişiye kimse bakmasın ve günaha girmesin diye

• Ben ninjaları yoksayarım

• Kapalı kız daha düzgün olur diye halbukı öyle dgl kişilik önemli

• yok öyle birşey bence önemli olan zihniyet

Kızlar Ne Diyor 7

• Artik gercek anlamda tesettürlü bayan kalmadi ki kardesim sadece bas kapali ama dar pantolonlar 1 kilo makyajlar.. Eger icinde kaldiysa bir seyler yasa sonra kapan kiz basi kapali kirmizi öje sürüyor içimde uhte kaldi napayim diyor ama toplumda kendi ananemden de biliyorum kapalilarin daha ahlakli oldugu görüsü cogunlukta yok o kizin sevgilisi olmamistir o kapali kiz diyorlar kalbine bakcan bir insanin sekilcilige karsiyim. Tesettürün hakkini veren kardeslerim size lafim yok.

• Ikıdebir guncelleyip durma sunu ya :D

• erkeklerin tesettürlü kızları falan tercih ettiği yok. nerden çıkardın bunu? keşke her şey başa geçirilen bir bez parçasından ibaret olsaydı. kafayı örtünce kadın iyi niyetli ve takvalı birine dönüşebilseydi... her şey bu kadar kolay olmasını bende isterdim ama tesettüre gelene kadar terbiye edilmesi gereken çok şey var ruhumuzda. önce bunlardan başlayalım. toplum baskısını üzerimizden çekmek için kapanmak ne kadar doğrudur,işte o tartışılır...

• Kapali kız aldatmaz daha inancli vs demisler ustu minareyse sadece :)

• Hahaah beni kabul eden böyle kabul etsin. Niye soruyorsun bunu ki?

• evlenmek için tesettürlü kızları seciyolar malesef

• saçma

• evlenmek için çoğusu tesettürlü ister

• gördümde söylüyorum canım

• duydugum en saçma şey

• doğru evet

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...