• Sor
  • Bence

Tesetdürlü kız mı ? açık kız mı?

erkekler neden genel anlamda tesedürlü kız tercih eder?

Güncellemeler:
Son Gündem Bomba Haber... - Sayfa 2

En İyi Görüş

• Ben insan olanı tercih ederim

• En iyi cevap için teşekkürler:)

• soruma en güzel cevaptı asıl ben teşekkür ederim :)

• renkler tartışılmaz

Erkekler Ne Diyor 39

• parayı bulmak için

• İmanlı Kız Diyorum Kızın Açık Kapalısını Güzel Çirkinin Aramıyorum kalbi Temiz Sadık Dürst Kız Arıyorum ben Ne Türbanlı Bayanlar var açık olan Kızladanda çirkin şeyler Yapan türkiyede allahı için kapanan kızların sayısı gerçekten az denecek kadar

• ilgi çekici oldugundan sanirim...

• kesinlikle açık kız dünya güzelide olsa tesettür varsa tüm hevesim gidiyo arkadaş

• Ben ninjaları yoksayarım

• her millete çürük insanlar vardır.bunlar kapalı bayanlara böle bakıorsa dekolte giyenlere düşünmdedn saldırırlar

• Kapali açık ayrımı yapmam.

• en doğrusu

• Öncekileri Göster
    • herkes için bu önemli olmalı aslında. ama nerde hep ön yargı

• Cahil insan cok fazla olunca boyle oluyor iste

• bende şöyle bir yorum getireyimkapalı veya açık önemli değil birkaç yorumu okudum diyorlarki evlenmek iiçn kapalı olsunkarakter hiç yani yapabiiyorsan açık kız bul onu telkin et kapansın :)işin kolayı o ama kapalı olsun yeter !

• ben şahsen kapalı tercih ederim nedni ise benm dinimde kadının başını örtmesinin farz olması eğer başı açıksa dinen kocası ondan mesuldür

• açık olsada örtünmesi için telkin etsen nasıl olur tabi senin için işin kolayı ol demi :)))

• oda olurda ben bir bayanın benmle evlenmek içn örtünmesini istemem allah rızası içn örtünsün

• EgLenmek Takılmak için : Açık (istisnalar Vardır )Evlenmek için:KapaLı

• bu zamanda kımın n eolduğunu bılemzsın , çok sübjektifsin bıraz çevrene ıyı bak objektıf davran

• Öncekileri Göster
    • Offf Sana Offf .D Baydın Beni ! yasadıgım yeri bilmedigin için Bu sekilde konusuyorsun neyse ya Ayrıca Erkekleri bilmediginde asikar.iyi günler

• Eyi de niye zorunuza gidiyor. "Neden tercih ederler?" diyorsunuz verilen cevaplara da bin itiraz bin müdahale, size ne saçma olup olmadığından :)

• Bana göre kapalı veya açık olması öenmli değil önemli olan huyu suyu sanki kapalı olanların hepsi masummu dersiniz orasını Allah bilir

• dışardan çoğu insan buna bakıyor. özellikle kayınvalide adayları :P

• genelde kıskanç erkekler tercih ediyor ama bir yöndende kişilike göre degişiyor herşey yani şöyle düşün sen tesedürlü biriyle tanıştın öyle işte konuşuyorsun kız da çok hoş anlayışlı falan sevdinde tesedürlü diye bırakmassın demi o hesap

• kıskançlıkla alakası yok şimdiki kapalı modası çok iyi yani bir giyiniyorlar bütün milet dönüp bakıyor çünkü son zamanlarda çok ilgi çekici oldu kapalı giyim

• bi de şöyle bişey var tesedürlü olmak bir farklılıktır mesela saçını açıp herkes gezebilir ama tesedür olunca yazın sıcagında düşünsene kafan kapalı o sıcakta

• Açık kız tabiki

• Açık daha iyi kapalı olmasın

• belki erkekler evlendikden sonra kılık kıyafetine ve sadakatini kaybetmiyen bir bayan istediğinden olabilir mi? bunuda tesettürlü bayanlardan bekliyolar haliyle

• açık yine açık evlendikten sonra ne diğişçek sanki. akılı olan kız kendi çizgisini aşmaz erkekte güveniyorsa okey sorun yok

• Bu cok karmasik bir durum aslinda ama hic bir erkek karisini kiz arkadasini paylasamaz.. olayin ozu bu

• kapalılar biraz saf oluyo ya yani gördüklerim öyleydi bende silik kızlardan hiç hoşlanmıyorum

• Tesetturlu olupta her tarafi ortada dolasan olmasinda

• ben teseddürlü düşünmüyorum ve etrafımdaki birçok insan da aynı fikirde.Ben teseddürlü istemiyorum,annem kapalı kız al diyor daha namuslu olurlar diyor ama zamanı iyi takip etmiyor.Teseddür bazılarında yara bandı görevi yapıyor...

• bence önemli olan zihniyet açık ya da kapalı fark etmez

• Öncekileri Göster
    • kapalı kızlar neden kolay bulur. cevap çünkü erkek zihniyeti böyle. ( bukadar neyi farklı anlamadım )

• erkek zihniyetiyle nasılbağladın durumu ?

• Öyle bir ayrım yapmaz aslında müslüman çünkü Kur'an'da "takva elbisesi, işte bu daha hayırlıdır." olarak geçer. Açık olsun kapalı olsun samimi müslüman olduktan sonra hepsi nur gibidir..

• çünkü kimsenin görmediğini sadece o görsün ister herkesin gördüğünü onun görmesi onun için bir şey anlam ifade etmez.açıklayıcı oldumu?

• saçma ben ne kapalılar gördüm igrenç herşeyi yapan. ne açıklar gördüm kendini evlencegi kişiye saklayan bence önemli olan zihniyet

• Öncekileri Göster
    • bunda haklısın benim düşüncemde bu. bende açık bir kızım ama öyle çok açık degil pantolon giyiyorum ve saçım açık yalnızca. etrafımdakiler kapalı ve bana sanki dünyanın en günahkarıyım gibi bakıyorum. halbuki kapalı arkadaşlarım her gün elbise değiştirir gibi sevgili değiştirirken ben hala tek biriyle bile çıkmadı. utanırım öyle şeylerden. ama topluma gelince ben mi onlar mı diye soru sorulsa heralde herkes kapalı olanları gösterir

• hmm şimdi anladım,özür dilerim biraz sanki cellalenmişim

• kafa yapim uyussun ama kapali biriyle anlasmam zor acigi tercih ederim erkeklerin kapanmasini istemesinin nedeni cevreden bakan olmamasidir kiskanclik daha dogrusu

• guncelleme hakkindada abaza her zaman abaza

• Kadın dediğin kapalı olur ne açık açık gizdirelim ki..Gözüme değil gönlüm hitap etmeli..

• Göynüm tesettürlü kızdan yanaama hep açık kızlar geliyor karşıma :)

• insan olsun demiyorsunda kapalı olsun diyorsun pehhh sen daha çok beklersin

• he he

• hangisinin akli dengesi yerinde?

• İkisi de kabulumdur

• İlk etapta kalbi ruhu namusu kapalı olan. daha sonra tesettürEğer tesettürü var ve fıngırdaklığıda varsa bunun adı tesettür olmaz.Eğer başı açık dar elbise giyiyor ,namusu var inancı var ruhuda varsa.bu insan kendisini tesettürle taçlandırırsa nurun alanur olur.

• açık kapalı hiiç farketmiyor artık çünkü insanları tanımak o kadar zorki rahat olmak için kapanan var yani rahat takılmak için samimiyetiyle kapanan olursa tercih ederim tabi bana fazla bir faydası olmaz sadece kendisi için

• kapalıları sevmiyorum

• benim sevdiğim kişiye kimse bakmasın ve günaha girmesin diye

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 7

• Hahaah beni kabul eden böyle kabul etsin. Niye soruyorsun bunu ki?

• Artik gercek anlamda tesettürlü bayan kalmadi ki kardesim sadece bas kapali ama dar pantolonlar 1 kilo makyajlar.. Eger icinde kaldiysa bir seyler yasa sonra kapan kiz basi kapali kirmizi öje sürüyor içimde uhte kaldi napayim diyor ama toplumda kendi ananemden de biliyorum kapalilarin daha ahlakli oldugu görüsü cogunlukta yok o kizin sevgilisi olmamistir o kapali kiz diyorlar kalbine bakcan bir insanin sekilcilige karsiyim. Tesettürün hakkini veren kardeslerim size lafim yok.

• Ikıdebir guncelleyip durma sunu ya :D

• erkeklerin tesettürlü kızları falan tercih ettiği yok. nerden çıkardın bunu? keşke her şey başa geçirilen bir bez parçasından ibaret olsaydı. kafayı örtünce kadın iyi niyetli ve takvalı birine dönüşebilseydi... her şey bu kadar kolay olmasını bende isterdim ama tesettüre gelene kadar terbiye edilmesi gereken çok şey var ruhumuzda. önce bunlardan başlayalım. toplum baskısını üzerimizden çekmek için kapanmak ne kadar doğrudur,işte o tartışılır...

• evlenmek için tesettürlü kızları seciyolar malesef

• saçma

• evlenmek için çoğusu tesettürlü ister

• yo imanlı kız istiyorum türbanlı olupta açık kızlarda kötü şeyler yapan türbenlılar var

• Öncekileri Göster
    • duydugum en saçma şey

• gördümde söylüyorum canım

• Kapali kız aldatmaz daha inancli vs demisler ustu minareyse sadece :)

Yükleniyor...