• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır

ewet soru açık sizce erkekler nasıl kızlardan hoşlanır

Güncellemeler:
erkeklerde abaza mı çıktı ne :)nefes almaları yetti arttı bile :D

En İyi Görüş

• *Erkek gibi küfür etmeyecek.*Sigara kullanmayacak.*Nerede nasıl giyinmesi gerektiğini anlayacak eşinin başına bela çıkarmayacak.*Konuşmasını bilecek , dinlemesini bilecek ikisi olunca çok güzel oluyor.*Herkesin dini inancı , fikri vs.. ne olursa olsun saygılı olacak diğer inançlara.*Atatürk ve diğer vatanımızı bize bağışlayan insanlara saygısızlık yapmayacak.*Kocasını aldatmayacak gerçekten sevecek.*Çok fazla erkek ortamı olmayacak.*Gözleri , bakışları 'da önemli.*Ses tonu da fazla cığırtkan olmayacak.*Cinsel hayatta da iyi olsa fena olmaz.*Fazla makyaj yapmayacak , makyaj çok itici bence.*Kendisine göre mutlu olabileceği bir işte çalışmalı bence , kendini daha iyi hissederken aynı zamanda ev gelirine de katkıda bulunur.*Kocası na sık sık sarılıp öpecek sevgisini belli edecek. *Ufacık şeyler ile bile mutlu olmasını bilecek.*Temiz kalpli olacak.Benim için bunlar önemli sevildiğimi bilmek isterim , tabi böyle birini hiç beklemedim çünkü imkansız yani bu kadar mükemmel birisi zaten beni neden sevsin :D

• vay be

• Öncekileri Göster
    • :D Eni iyi cevap seçtiğin için teşekkür :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 66

• Bunu tarif etmek çok uzun sürer. :)

• çocuksu olmayan empati kuran kaşar olmayannn trip yapmayan kızlardan hoşlanırrr

• yok arkadşım normal bu sizden iyiyiz yanii...

• niye sorarsanız böyle soruları arkadaşım erkekler annesi gibi bir kadın arar bu fii tarihinden beri öyledir

• bıyıksız olmalı mümkünse

• kendine güvenmeyenler aptal kızlardankendine güvenenler zeki kızlardan :)

• salak olmasın. bişeyi 2-3 defa anlattırmasın

• trip yapmasın kıskançlıkta zirve yapmasın azıcık balık etli olsun gülüşü güzel olsun boyuda 1.70 ya da üstü olursa tadından yenmez

• yanına mayanoz ketcapda istermisin?

• mayonez olsun ketçap dokunuyo

• Naif... .. . . .

• öncelikle ne olursa olsun salak olmasın. yani güzellik önemli değil sonuçta kimse kendini yaratmıyo. akıllı olması öncelikli benim için. yani benim düşünemediklerimi düşünebilsin, bana farklı fikir açıları sunsun tabi bunu kaşarlıkta kullanmasın, bana bağlı, edepli, saygılı, hanım hanımcık yani kısacası adam olsun yeter. benim şahsi düşüncelerim bunlar..

• valla dış güzellik pek önemli değil benim için iç güzelliğe bakarım ben trip yaparsa yapsın ama fazlasını çekemem ben herşeyi söylesin bana doğruları yemek yapması yapmaması önemli değil beraber bişeyler yaparız maça gidelim küfür edelim ve benim için bu kriterlerden en önemlisi sevdiğim kız ATATÜRK çü olucak olmuyorsa bende yokum gerekirse benle gezi parkı eylemlerine gelecek biber gazına inat savaşıcak

• gezi parkı eylemleri helal be :)

• Öncekileri Göster
    • tamam mesaj atıyorum :)

• tamam beklicem

• iki Seçenek üzerinden Cevabımı VeriyorumEgLenicek Kız: Sexy,Cok GüzeL,Harika Fizik,Küfürbaz,DiLLi,Vahşi,Yırtıcı .D EvLeniLecek Kız:GüzeL AhlakLı !

• Tesekkür Ederim .)

• Öncekileri Göster
    • Lugat Sayım neeee :D söyle bana ya böyle kelimeler not alıyom ben severim değişik kelimeleri dur ya da buraya yazma arkadaşlık isteği atıyorum kabul et :)))

• GeL .)

• tercihen nefes alanlardan hoşlanır diye biliyorum

• cıtır cerez günü birlik değil ömürlük olan kadın olacak

• öncelikle bir erkek için bir bayanın dış güzelliği etkendir..yani kilosu,boyu,saçı,yüzü..bunlar tamam olduktan sonra maneviyatına bakarlar..hepsi olmasa bile erkeklerin geneli öyle..tabi aynı durum kızlar için de geçerli.tabi..zaten öyle olmasaydı genellikle GÜZEL KIZLAR YAKIŞIKLI ERKEKLERLE ÇIKMAZ ve ya SEVGİLİ OLMAZDI..

• Tam olarak anlatmamı gerçekten istersen link veremiyorum dinle bunu google amcadan :) ; Can Yücel-Kadın dediğin

• çok gülmeyen,edepli...

• Her tenin ayri guzeli var ama daha cok bronz ten acik kumral sac iyi vucut

• Fahriye evcen diyorum link tipinde ağır başlı ve çekici olsun :)

• emredersiniz :)

• ne demek :) sadece görünüş olarak çok beğendiğim biri.kişilik olarak bişey söylemek zor bazen ummadığımız karakterde kişiler çıkıyor karşımıza,ne olduğunu bile anlamadan gönlünü vermişsin..

• nefes alsın hoslanıyom ben

• benm bir ark felsefeyi abattı nefes almazsa suni tenefüs olayına geçti :Dbu bir kriter degildir bence. ama en önemlisi ne yaşadıgını bilmeli 1000 maaşla calısan bir cocuktan gidipde hergün bir hediye cicek pahalı hediyeler beklememeli kısacası gözünün önunu görebilmeli .

• adabını bilmesi yeterli

• şöyle ufak tefek bişey olsun ama hep benim olsun karakterli saygılı dürüst mümkünse esmer :)

• Çok güzel olmasına gerek yok. Kendine bakması gerek. Zeka en önemli faktör.

• Solunum önemli.

• bu sorunun bir tane cevabı mı olur. her erkek ayrı cevap verir buna

• biliyorum sadece geneline bakıcam

• Ben hafif esmer hoşgörülü eğlenceli benim gibi yani öyle birisi var ama nasıl halledicem bilmiyorum :(

• açıl gerisi gelir :)

• Öncekileri Göster
    • okulların açılması lazım biraz uzakta oturuyo kendisi :(

• az kaldı az daha sabret sen :)

• Net cevap: Erkekler güzel vücudu olan bayana yönelir güzel huyu olanla evlenir.

• Samimi ve fedakar . Zaten kişi fedakar olunca çoğu özelliği barındıra biliyor geniş konu aslında ..

• salak olmayacak bos konusmayacak trıp atmayacak alısverıs hastası olmayacak agzını sekılden sekıle sokup ıkoncan olmayacak ınsan olacak KADIN olacak rakı ıcecek kufur edecek cımbomlu olacak maca gıdecek kacan gole ısyan edecek. sıgortası olacak ıste o zaman hoslanmayı bırak evlenırım beee :)

• arkadaşım bırakın artık erkekler nasıl kızlardan , kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır kafalarını. Olay şudur ki her insanın sevebileceği kişi farklıdır. Bu işin büyük bir kısmı karakterdir , davranıştır. Güzellik , yakışıklılık ikinci durumdadır. Öncelikle düzgün bir karaktere sahip olun , kişisel anlamda kendinizi geliştirin.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 11

• böyle sdkjdskjsdfd link

• kac erkek gorunusunu begenmedigi kizla konusup ic dunyasini anlamaya calisti ki...

• az konuşan, utangaç, en önemlisi güzel dış görünüş erkekler için hep 1. planda... kendimize bakmak zorundayız

• katılıyorum :D

• Öncekileri Göster
    • Dis gorunusunuz guzel oldumu sizinle gurur duyoruz o yuzden canım :D

• tabi canııım ne gurur :)

• Nefes alması yeterli. Almıyorsada suni tenefüs yaparlar sıkıntı yok :)

• erkek milleti işte :)

• Malesef :)

• sessiz ve gizemli. Herkesle samimi olmayan mesafeli bakımlı iyi giyinen saçları güzel kokan vee iyi kalpli kızlardan hoşlanırlar

• Genel olan nefes alsın yeter diyor :(

• Hicte bile yanlis dusunuyorsun

• yukarıya bak bakim :)

• yanlış bir secim yapıyorlar bende ne dış güzellik önemlidir nede oynak olması dürüst olsun neyse dopra dopra söyleyen kızları severimm

• Güzel ve kendinden zeki olmayanlardan

• gordugum kadariyla soyle boyle oynak kizlari seviyorlar

• güzel kızlardan

• çekici tatlı olanlardan :)

• gülüşü güzel olanlardan

• Erkekler salak kızlardan hoşlanır tatlım hatta salaklarla evlenirler... Kandırılıyorsa falan ideal eştir =D

• Açana bakarlar kaçana değil ;)

Yükleniyor...