Şişkoyum diye benimle sürekli dalga geçiyordu dün gece beni öptü, neydi bu şimdi?

Gizli Üye
Onun yüzünden kendimş çok kötü hissettim yatmadan önce günlerce ağladım dün akşam beni öptü. Arkadaş geubumz aynı hep birlikte bara gittik sarhoş falan da değildi hepimiz dağıldık arkadaşım ve ben aynı semtte oturuyoruz bizi o bıraktı eve ama hiç konuşmadık bile sadece arkadaşımla konuşştular ben arkada ezik ve şişko olarak oturdum sonra inerken adımı seslendi bana da îyi geeler dedi. sonra öptü beni. Neden böyle yaptı kafam çok karışık sürekli bana laf dokunduruyor zaten. Erkekler cevaplarsa sevinirim olayı ne bu öocuğun? Kendimi çok garip hissediyorum
Şişkoyum diye benimle sürekli dalga geçiyordu dün gece beni öptü, neydi bu şimdi?