Bır erkek nasıl bu kadar dönek olur

hemen konuyu anlatayım bız bır sure konuştuk onun ılgısının farkındaydım ama ben ılıskı acısından cok kotu seyler yasamıstım cok uzulmus kırılmıştım..bunu oda cok iyıı bılıyordu hatta benı uzen kısıye saydırıyordu şerefsızmıs dıyordu neysekı ben de buna alıştım hoşlandım sevmeye başladım buluştuk cok güzel bır zaman gecırdık hersey superdı bana benı bırakırsan cannı okurum dıyordu geleceğe dair hayaller kuruyordu birden ben yapamıyorum bıtsın dedı kızdım cevap bıle vermedı telefonlarımı açmadı okadar uzuldumkı konuşmaya calıstım oyle bıtsın dıye kes sesını artık benı rahat bırak dedı her yerden benı engelledı sonra bır kez telefonumu açtı ıstemıyorum kızım senı ne olucak bıttı gıtıı ıste salakmısın sen dedı ağlamaya başladım değmez dıye bağırdı bıde.sonra twitterına baktım benım ıcın salak yazmış dalga gecmıs bende o andan sonra sınırle ağzıma ne gelıyorsa soyledım bu kadar bır erkek nasıl vazgeçer saatler once hayaller kurdurtuyodu gelecekle ılgılı canım cok yanıyor serefsızmıs dedıgı ınsanın soyledıgı sozlerı soyledı bana com ağlıyorum cok bunaldım ustuste yasadıklarım benı yordu eskısı gıbı olamaıyorum napmalıyım bılmıyorum

Güncellemeler:
telefonda ayrıca benden nefret ettıgınıde soyledı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• isteklerine cevap verebileceğini düşünmemiştir artık.. oda yuvadan uçmuştur.. kalitesiz bir kişilikmiş senin adına anca hayırlı olsun derim.. böyle adamları sevmeyin...

• evet azı ısteklerı vardı bende ıstemedım bana uymaz oyle seyler dedım dusuncelı gıbı davransı sen ıstemıyosan konusunu bıle açmam dedı

• Öncekileri Göster
    • buna cok ıanannlarrdanım

• herşeyin bir bedeli var bu hayatta

Erkekler Ne Diyor 8

• yapacagın en iyi sey kendini toplamak bir an önce ve gecmişi unutup kendini kullandırtmamak. ergenlerle takılmamak. kendini yetiştir. bilgilen. aldatılma. ve yarı yolda bırakacak insanlarla muhatap olma. bunu görebilecek algını acman gerekecek.

• cok korkuyordum bır daha ayrılığı yasamaktan aylarca konuştuk hıc ılgısıne karşılık vermedim ama dedımkı bak hep benm yanımda olmaya çalışıyor deneyım keşke hıc denemeseydim daha cok uzdu benı

• Yanlış adamlaramı denk geliyosun çokmu yüz veriyosunda seni buluyolar bilemedim vallaha :(((

• baktım dertlerin gideceği yok çektim bir tabure gel otur dedim lol.. hşşt yak bir sigara :D

• ıyı fıkır gerçekten o moddayım :))

• Senden bir beklentisii varmış belli ki ve istediğini almış ya da alma ihtimali kalmadığını anlamış ve ayrılmış. İnanmayın arkadaşlar her sizinle gelecek hayali kurana artık ya. Her zaman aklınızın köşesinde bir acaba olsun, sonradan sevdiğiiz kişinin aslında şerefsiz biri olduğu ortaya çıkıp terkedildiğinizde de yıkılan taraf siz oluyorsunuz.

• ıstedıgını alamadı sukurkı asla olmaz dedım

• Öncekileri Göster
    • Hayat insana her zaman hakettiğini vermiyor. Çok hırs yaptıysan ne bileyim git adam tut dövdürt falan :D.

• kalsın :) ben yeterı kadar saydırdım ona dokumadı dese bıle ıllakı dokunmustr

• onunla yattıysan hedefine ulaşmış demektir .. artık başkalarına yelken açmışş salla gitsinn

• yatmadımm sukurkı

• Öncekileri Göster
    • oyleditr pısıgın onde gıdenıdır

• o zaman unut gitsin :) anan seni kadir gecesinde doğurmuş :D

• iste ergenlerle cıkınca böyle oluyor bazen

• 21 yasında daha nasıl büyüyemez anlamıyorum bıraz mantık sayg ıstedım

• walla neye üzül biliomsn onla harcadgn vakte üzül bide birisinden ayrılınca kafanı tam toplaman birisiyle cıkma. iliski uzmanı off :D

• ya aslında doğru bır surede kimseyle olmamıştım ama cok buyuk bır hayal kırıklığı yasadım cok da saydırdımm okonuda ıyımı yaptım bılemıyorum ama o sınır ınsana herseyı dedırtıyor bıde benden nefret ettıgını soyleyınce

• istedide vermedin mi yoksa ?

• evet azı ısteklerı vardı bende ıstemedım bana uymaz oyle seyler dedım dusuncelı gıbı davransı sen ıstemıyosan konusunu bıle açmam dedı

• Öncekileri Göster
    • bu adılık degılmı pekı

• evet aynen öyle...

erkeklerin çoğuda öyle...

her önüne gelene güvenme...

• Salla gitsin bence sana sadece bu kadarını söyleyebilirim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...