• Sor
  • Bence

Hangi bölüm daha cazip? Ankete katılırsanız çok sevinirim :)

Çoğu soruda bahsetmiştim. Özet geçeyim :) Ben normalde eşit ağırlıkçıyım. Ama TM deki hiçbir bölüm bana göre değil. Bende sözelden öğretmenlikler... Daha Fazla

Anket Sorusu

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 8

• rtv seç ama bak bu alanlara en çok iş ihityacı neredeyse onu seç

• Bu Memlekette Okuyacağına Hıyar Sat Kardeşim Hıyar . Hıyar Mıyar Derken Belki Koseyi Donersin ..

• şekerim öncelikle sakın fen edebiyat okuma hayatın kararır. memurluk düşünüyorsan 2 yıllıklardan memur olmak 4 yıllıklara göre çok daha kolay.

• Radyo Televizyon Sinema

• Canım ben çok isterdim yönetmen olmak.Aklımda envai çeşit tarantinoyu sollayacak numara var :D Ciden yapabilirim belki ama hiç düşünmedim yine de ileride yapacağım meslekten mutluyum

• Hangi meslek o merak ettim :D Evet yönetmenlik senaristlik oyunculuk acaip heyecan verici. 3ü ilede uğraşmak isterim.

• Hepsini yapmak isterdim.Oyunculuğa yeteneğim var zaten :) Aklıma bir sürü şu olsa daha iyi olurmuş falan geliyor film izlerken :D Diyorum salın beni setlere salın filmlere. :DDD

• :D :D :D Aynen :D

• Ben TS ' den girdim iletişim tercih etmedim. Türk dili edebiyatı yazdım oldu hayırlısı bakalım.

• geleceğini anketle mi belirliceksin, yap bir swot analizi gör hangisi iyi

Kızlar Ne Diyor 5

• Şıklardan radyo,televizyon,sinema.. az önce bir makale okudum eğer gazetecilik seçmezsen iyi olur şuan en çok işsiz bölümlerden biriymiş.. halkla ilişkiler için kendini çok geliştirmelisin.Radyo,televizyon,sinema okuyacaksan İstanbul ya da Ankara dışında olmamalı ve çok çabalaman lazım keşfedilmek için.. Ama sorarsan bunların hic birini önermem gerçekten sıkıntısı cok :/

• Evet doğru sıkıntısı çokta bana en yakın meslekler diye düşünüyorum. Hayatta öğretmen pdrci hukukçu falan filan olmak istemiyorum. O tarz. Daha çok kamera sinema televizyon falan. Zaten bölümlerden birine girersem direk tiyatro klübüne girerim. Bitirincede oyunculuk dersleri alırım diye düşünüyorum :D

• Öncekileri Göster
    • Valla o herkese avantaj olan bana dezavantaj sanırım :)) Mat geo yapamıyorum. Diyeceksinki neden TM ci oldun? Okulda 7-8 kişi olmadan açmıyorlardı. Herkes TM ye gitti. Sözel sınıf açılmadı. Ama bilmiyorum. Biraz çabalarsam yaparım bir şeyler. :) Teşekkür ederim. İnşallah :)

• yaparsın özellikle mat1 çalış çünkü sözellerin mat'ı cidden yok gibi sen az cok gördün yaparsın :)
      rica ederim başarılar diliyorum

• Reklamcılık ya da Radyo Televizyon Sinema

• Maddi durumun iyiyse gazetecilik-Radya televizyon sinema seçebilirsin. Çünkü ünvsitede çok fazla şey aldırıyorlar Örneğin: Kamera ama ben bunlara gelemem dersen başka birini seç

• Radyo Televizyon Sinema

• halkla ilişkiler çalışma alanı daha geniş

Yükleniyor...