Evlilik mi güzel, bekarlık mı ?

Bekarlık sultanlıksa evlilik ne o zaman ? link link link link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bekarlık sulatnlık der iken sanırsam sultanlarım haremi var ona istinaden soylemıs yediğin önunde yemediğin ardında misali :Pneyse işin şakaı bir yana.. Bilmiyorum ohaa alan denecek belkide..Evliliğin n güzel yanı bana göre ; link link link bunun ötesi yoktur :))ben Eşim olan akdın için ölürüm ;) bu kadar ;)

• son link harika muhteşemmm ;))

• Öncekileri Göster
    • sen nasıl genceciksin ben nasıl böyleyim hiç düşündün mü:)

• düşünme zamanın gelmiş:)

Erkekler Ne Diyor 41

• cik.s evlenip başımı yakamam sonrası çocuk ve yaşlanmayı beklemek, berbat bir hayat ..

• Hırsız olayına sesli güldüm :)Evlilik kötü birşey; çünkü ömür boyu aynı insanın kahrını çekeceksin, varını yoğunu bir kişiyle paylaşacaksın ve onunla devam edeceksinyola. sorumlulukların artacak. Hep hesap vereceğin biri olacak hayatında. Eskiden yoldan karşıya geçerken bir sola bir sağa sonra bir daha sola bakıyordun, şimdi son soldan sonra bir daha sağa bakacaksın, sıkıntı... Bekarken başın ağrıdığında bir ağrıkesici alıyordun, evliyken başın ağrıdığında antibiyotik niyetine eşin 'Dişim çok fena!' diyecek ve senin ağrını bastıracak. Gecenin bir vakti diş kliniği aramak için yollara düşeceksin. Bekarken tek başına parktaki banka yatsan da olurdu; ama evlenince bu olmayacak. Bekarken kafan esince elıp başını gidebiliyordun uzaklara, evlenince gidemeyeceksin. Eşinin ailesinin yaşadığı problemler seninde problemin olacak. Çocuğun olmazsa bir dert, olsa bir dert... Onun mama, bez, hastane, okul masrafı olacak... Amaaaan evlilik sıkıntıdan başka birşey değil işte.Evlilik olağan üstü birşey; çünkü yükünü yarı yarıya hafifletecek biriyle devam edeceksin hayata. Hesap vereceğin biri olacak hayatında ve kendine çeki düzen vereceksin. Bekar akşamlarında olduğu gibi evde saf saf oturup televizyon seyretmeyeceksin, seni en iyi anlayan insanla sohbet edebilecek ve günün kritiğini yapabileceksin. Bir şey alacağın zaman tek başına karar vermeyeceksin, ilgili şeyi en az senin kadar düünen biriyle karar vereceksin; böylece daha az hata yapacaksın. Bu harika oluşumların yanı sıra bekarken sende asla olmayan seni dünyanın hakimi olduğuna inandıracak bir de çocuğun olacak. Böylece dünyada yaşanılabilecek en büyük mutluluk olduğuna oy birliğiyle karar verilmiş olan o muhteşemi sende yaşamış olacaksın...

• :) + evet bende cok güldüm ona :)

• zevkli insanlar bir ayrı oluyor :)

• ;))

• Evlilik daha güzel bence. Evli değilim ama düşüncem bu.

• 30 da evlenıceksın kızda 25. ikısınında guzel yanları vardır ve zamanında yasamak gerekır.

• aynen bellı bır yastan sonra tadı olmuyor görduklerımden yola cıkarsam :)

• herkesın duygu ve dusuncelerı kendı kımlıgıyle bazen uyusmaz. katlanma baslar. ten uyumu onemlıdır bıde.

• Belli bir yaşa kadar bekarlık o yaştan sonrada evlilik çok güzel :)

• ivet :)

• Uygun zamanda her ikisi de güzel 18 inde bekar 28 ya da 30 unda evli olmalı..Tadını çıkarmalı.

• bekarlık daha güzel gibi geliyor şuan bana ama tabiki evliliğide tatmak lazım zamanı gelince..

• Etrafında kız olmayan erkeğe güzel galiba evlilik...Bilmiyorum yani öyle bir tahmin yürüteyim dedim. Bi tane olması hiç olmamasından iyidir belki. :D

• Son bir kaç aydır bekar olunca haliyle evlilik diyo insan :D

• naptın boşandın mı :)

• sevgilimle karı koca gibiydik o yüzden dedim :D

• eve geldiğinde kapıyı hanımının güler yüzle karşılaması güzel şey olsa gerek...

• evett en önemlısı güler yüzlü bir eş :))

• Öncekileri Göster
    • Ramazanda ayında, iyi dileklerin için Thank's...

• :)

• 3le 4e bayıldım :)1 evlilik sultanlıktır diyor, 2-3-4 bekarlık

• :)) :D

• bir an önce evlenmek istiyorum çünkü nefsime yenik düşüp zina yaparım diye çok korkuyorum.Elizabettende bıktım hayırlısı :)

• ;))

• tabii ki evlilik daha iyi hayatın bir düzeni oluyor en azından...

• linkler çok iyidi :) bbide şöyle bişey var ömrünü vereceğin yılların birlikte geçecek olan kişiyi iyi seçersen ya da eşin i biri ise ozamn ewlilik gibisi yoktur sanırım bir bekar olarak böyle düşünüyorum :)

• aynen öylee :)

• yani bulursa öyle brini ewlenrim hberin olsun :P

• tamam :)

• Evlilikte imparatorluk oluyor :)

• evlilik mükemmel bir şey ama doğru insanıbullabilirsen

• tabi ki:)

• İkiside aynı b*k

• evlilik güzel bence bir emanet korur gibi ki zaten kadın erkeğin erkek te kadının birbirine emanetidir

• uvvv :)

• BEKARIM BEKAR YAŞIYORUM YASIM DAHA 23 DEN 24 :D ama sorsan evlilik sultanlık derim lan ev temizleyen sultanmı olur

• :))

• gülme bak zaten bekar yaşamak özgürlük diye kıcımızı yırttık şimdi sap gibi ortada kaldık :)

• hahah :D

• kim ne derse desim gerekirse evimi bok götürsün ama BEKARLIK HARİKA :D

• sana bısey demıyorum zaten :)) devamm :)

• Öncekileri Göster
    • nedenmıişş o :)

• bilmeeeemmmm:D sen söyle:D

• Evlilik daha güzel..

• Hangi sultan bulaşığı çamaşırı kendi yıkıyor ? :Devlilik güzeldir bi taraf ateş iken bir taraf su olmayı becerebiliyorsa zaten ölümsüzdür o evlilik

• sana dıyecek kelıme bulamıyorum :)+

• teşekkürler :)

• :D)) Bu güzelmiş :D

• Sevgililik hayatı güzel.

• Evlilik tabi

• evli olsam cevaplardım

• kadınlar evliliğe daha düşkündür.bi bok var sanırlar. neden? çünkü beynini skeceği bir hödük bulmuşlardır. artık tepe tepe kullanı istedikleri kadar stres atabilirler. erkekler ise kaçar ve haklıdırlar. it gibi çalışıp ev bakmak zorundadır. ailesi için kendisini unutması gerekir gencecik körpe yaşında. ateşten gömleği bir giydinmi bittin.birde madalyonun diğer tarafı var tabi. diyelim ki anlaşamadın ve ayrılmak istedin. ne mümkün! ölene kadar sadece bir kağıda imza attın diye yemeyip içmeyip nbafaka vereceksin. ver erkeklerin haline var. la olm aklınız varsa bu kızların kurduğu kumpasa düşmeyin .

• hahahaha :D yapma be morumtırak :D

• Öncekileri Göster
    • Ya cocuk olsun sıkıntı yok :D Dır dır ıcın kulak tıkacı var :D
      yada dedemın yaptıgı gıbı ısıtme cıhazını tek tuşla kapatabılıyosun :D

• ehuehu :D)) yok :D

• Bekarlık iyide çok kötü koyuyor bana ya :'(

• neden ? :)

• Öncekileri Göster
    • iyi olurdu :)

• Eşşek adam olacak benim düzgün giden bir beraberliğim olmayacak :D

• yaşın gelmişse bence helalinden evlenmek tüm zamanını eşin ve çocuklarınla geçirmek gibisi yok bekarım ama evlilik daha hayırlı hem maddi hem manevi açıdan

• :) ne

• En güzeli evlilik hayatında sadece birinin olması

• Bekarlık iyidir, candir

• Evlilik

• 3 . link 10 numara :)

• evet ;)

• face attım hahaha :)

• :D

• İyi bir eş kadar huzur veren, kötü bir eş kadar insanı huzursuz eden bir şey yok. Bu da cevabın evlilikte ya da bekarlıkta değil evleneceğin insanda olduğunu gösteriyor.

• Evlilik doğanın kanunudur. ama lanettir

• sevdiğin insanla evlendiktwn sonra evlilik güzeldir tabi

• evet :)

• Evlilik iyidir, sorumluluk iyidir.

• evlilik kadar güzel bişey yok bence düzenli bir hayat sevdiğin bir eşin ve çocukların oluyor

• :) güzell

• Evliler bekarlık bekarlar evlilik der.

• bekarlık sultanlıksa haremi kurmak elzemdir

• Bekarlık panpa :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 16

• ahahaha :D

• Denizci bir koca bulup evli bekar olmak lazım.Evli birine bağlıbekar özgür.

• İkisinin de güzel yanları var

• her ikisnin de ayrı güzelliği vardır ama şuanlık bekarlık güzel

• evlilik

• Bekarlik.

• Evlenmek eglenmektirrrrrrr

• :))

• evliliği yaşamadığım için ne desem yalan olur ama şimdi mutluyum ben

• daim olsun inşallah :)

• Güzel bir şeydir herhalde sevdiğin adamla ortak bir hayat yaşamak

• özellikle sondaki karikatüre bayıldım, evliliği istiyorum ama bir yandan da korkuyorum, bekarlıkta güzel ama bir çocuk ve sevip sevilebileceğim bir adamla yuvam olsun isterim. bir adam olursa onun hayatını cennete cevirebilirm ikiside güzel bence

• Allah gönlune göre versin :))

• aminnn cümlemizin

• İkisininde güzel tarafları var

• evlenince bu soruya tekrar dönecegim sekerim :) bilemiyorum

• dön bakalım :))

• saka bir yana aslinda bir insanin e$ine bagli olabilir. bir e$ hayati cennete veya cehenneme cevirebilir

• ehehe :D 2si de güzel bence zamanı gelince link

• ;)) + güzel şarkı teşekkürler ;)

• reccaaa ederimm :))

• Bence bekarlık .

• karsındaki kişiye bağlı bence.

• haklıısn :)

• evlenmiş olsaydım bişeyler saçmalayabilirdim

Yükleniyor...