Bu başbakanlık bursuyla öğrenim kredisi farkı nedir bana biri açıklayabilir mi?

bu başbakanlık bursuyla öğrenim kredisi farkı nedir bana biri açıklayabilir mi?birde nerden başvuruluyor kyk yurtları nasıl eskisi gibi kötü mü aydınlatanilir mi?

Güncellemeler:
link BURDAN MI

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• başbakanlık geri dönüşümsüz kredi ise geri ödemeli başvurular için henüz erken kyk nın sitesinden zamanı geldiğinde yaparsın

• 29 temmuz diyorlar

• okul açıldıktan sonra başvurular yapılıyor ve başvurudan 1 ay sonra belli oluyordu öyle hatırlıyorum bende bu burstan faydalanıyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Öğrenim kredisi geri ödemeli babakanlık bursu değil .

• başbakanlığa nasıl basvuruyor ikisi ne kadar

• Basbakanlik bursu: karşıliksiz verilen 280 liradan olsusan paradir...4 dersin alttan kaldi mi kesilir daha verilmez...diyelim ki 4 yillik okuyosun okulun bittiginde hemen haziran ayinda kesilir.Ogrenim kredisi:karsilikli verilen(geri odemeli) 280 liradan olsusan paradir.Dersin altta kalinca kesilmez.haziran ayinda kesilmez hemen...Kyk yurtlari her gecen sene daha iyilesiyor...kyk.gov.tr den her islemi yapabilirsin...hadi hakkinda hayirlisi...

• geri ödemesiz ve geri ödemeli burslarda ne yapmam lazım ayrıca bir başvurumu yapçam ikisi içinde _

• başbakanlık bursu geri ödemsis yokturöğren,m kredisi geri ödemsi okuş bittikten sonra taksit olarak yapıyır

• biliyorum link falan var mı bir de mesela ne zamandan ne zamana veriliyor ve ücreti

• kredi ve yurtlar kurumu sayfasını detaylı okuyun cevaplar bulursunuz

Kızlar Ne Diyor 1

• başbakanlık ve kyk bursu aynı şey. aynı isimde birleştiler.bursta geri ödeme yokama kredi de ödersin geri mezun olunca

Yükleniyor...