• Sor
  • Bence

Kızların hoşlandığı erkek tipleri hangileri?

evet bayanlar hemcimslerimle ortak noktada buluştuğumuz bir kaç madde var onları yazacağım tabi değişik fikirleri soyleyenlerde olabilir .. ankete katılırsanız sevinirim .. istisnalarınız da var tabi bana kızmayın :) ..

Anket Sorusu

• A seç Kızlar Kendine Çok Değer Ve Onem Veren Erkekle Birlikte Olmaz ..
  • B seç Hoşlandıkları En İdeal Tip Piç Erkeklerdir ..
  • C seç Parası Varsa Bi Çogunda Boyun Posun Gorusun Onemi Yoktur ..
  • D seç Gençliklerinde Geneli Serseri Erkeklerle Beraber Olur Ama İş Evlenmeye Gelince Efendi Erkekle Evlenirler ..
  • E seç Çok Değer Veren Onemseyen Erkek Her Zaman Kaybeder ..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hiçbiri değil. kendisine değer veren erkekten hoşlanır tabiki. kim hor görülmekten hoşlanır ki.piç erkek karşısındakine değer vermez gezer tozar kimseye hesap vermez.bu insanla birlikte olduğunuzu bir düşünün sizden sıkılınca bırakıyo aramayo sonra aslında güzel kızdı diyip geri dönüyo falan.kim böyle şeyleri kaldırabilir anlamıyorum. erkek de kız da özgüvenli ve saygılı olmalı

• gercekten sadece deger vermesi yeterlimi ?

• Öncekileri Göster
    • çirkin olupta değer verince yine bakmazsınız. Örn ; Ben :D

• değer veren herkesle çıkamayız di mi.neden sevdiğini bilmeden seversin ayrıca o da sana değer verir sonra iş yürür işte:) bunu demek istedim.yani ekstra bir özellik belirticeksek değer vermesi

Kızlar Ne Diyor 77

• İlgimi çekmeli.Anahtar kelime ilgi çekmektir,birisi ilgini çekmiyorsa peşinden gitmezsin,uğraşmazsın.Bazılarının ilgisini dış görünüş çeker,bazılarının maddiyat çeker,kimisinin zeka kültür çeker vs...

• İlgi çekmek için özel bir şey mi yapmalı yani?

• kız haklı beyler.

• B şıkkı dedim genelde öyle gözüküyor :)

• De Bakalım Bayan ..

• Ben ruh hastası, psikopat seviyorum.

• link piçmiş efendiymiş çok da şeyimde değil açıkçası.

• değer veren dürüst güvenilir ve beni seven..serseri,kıro,apaçi erkeklere karşı fazla antipatim var.. öyle erkekler çıkmam beraber olmam.. arkadaşı bile olmaz

• tatlı şirin efendi erkekler :)

• birde hep böyle düşünen kızlar :)

• nolmş öyle kızlaraa :D

• Bak ne diyeceğim , ses tonu iyiyse konuşmayı bildiği sürece ben = ona tav

• woww:)

• biri benden mi bahsetti :D

• boyu posu olsunkumral olsunsabırlı beni seven sadık olsunbenim olsun :D

• Sabırlı diyene kadar iyi gidiyodun. Sabırları zorlayan tipler ister genelde böyle şeyler... CADALOZ!

• ne diyon la sen. manyakmıdır nedir Allah sana akıl fikir versin. cadoloz annendir diyeceğim ama ayıp kaçacak. hadi abi hadi sen git işine bak.

• Kızlar çok değer veren sürekli sahiplenen kısıtlayan Seni seviyorum diyen erkekleri isterler. Sürekli benimle ilgilensin. hee bide çoğu yakışıklı olsun ister ki, diğer kızlara hava atabilsinler :3Sonra bir erkek bulurlar çok ilgileniyor yakışıklı elde etmiş artık. bir süre mutlu yaşar sonra sıkılır. Aslında erkeklere karışıksın deriz ama kızlar daha beterler bunu bir kız olarak söylüyorum ki öyleyiz maalesef. d şıkkın hoşuma gitti aslında. serserilere aşık oluruz. esrar kullanan o tiplere. ama evlendikleri iş adamları efendi erkekler olur. neyse iyisi neyse o olsun.

• Bana deger vericek, asla yalan soylemeyecek, saygili, gorusleriyle konustuklariyla beni hayran birakacak ( en onemlisi buydu.) ve biraz maco olucak. Ben boyle birini buldum bile :)

• Sarışın olsun benim olsun zaafım var yapacak bişey yok ;)

• sarışınım

• ee yani..iyi şanslı kesimsin ;)

• sport stilli giyinen, kibar

• hic birini beyenmedim

• şıkların hiçbiri doğru değil

• ozaman sen yanlışsın:D

• ırmakk haklı şıklarda kendimi bulamadım

• şıklara bak. olmamış bu .kızları hep aşşağılamışsın

• kızların genelı böle tatlım ustune alınma eger böle degılsen.süt güzeli:D

• Hiçbiri.Süprizlerle dolu olcak , güleryüzlü ,şakacı olcak,ilgi göstercek,kavga çıkarmıcak.Azda tip oldu mu tamamdır :)

• cesur ve sahiplenici olmalı . kodummu oturtan tarzda olmalı :D güçlü yani ama baskalarına karsı öyle sürekli iltfat etmeli şımartmalı :D pasif ve pısırıksaaa selam bile vermem :D:D:D

• bencee serseri tipli olmamalı çok itici oluyolar benim hoşlndığımda piçin teki ama :/ neyse uzun boylu zayıf esmer tatlı giyinmedsini bilen serserigibi sivri burun ayakkabı giymyn takımın üstne saçlarnı uzatyolar ve dikiyolar bazılarına yakışsada çoğuna çok itici oluyor mesela bence böyle :)

• A . Erkekler, kendine çok değer veren kzılarla birlikte olmaz..B. Hoşlandıkları en ideal tip kşr kızlardır..C. Parası olmasada olur, göstersin elletsin yeter. D.Gençliklerinde geneli verenlerle beraber olur, iş evlenmeye gelince hanımefendi bir kızla evlenirler..E. Çok değer veren önemseyen bir kız her zaman kaybeder...ya bunlara ne demeli ? haksız değilim.

• A/ hayatı dar eder, mesele değer vermekten öte sahip oladan öteye gider,
      B/Erkek Kızdan bahsederken cinsellik tabiki arar, ama bunun kaşarlık olarak yorumlanması her erkeğin annesinin de bir zamanlar kız olduğu yoksaymaktır.
      C/2 gönül bir olunca samanlık seyran olur,
      d/katılıyoruö
      e/değer vericeksin sadece herşeyin çoğu zarar.

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle haklısın.Acımasız gerçekler

• üstüme alınmıyorum

• Kimisi kendine çok değer veren önem veren erkekten sıkılır . Hoşlandığımız en ideal tip piç erkeklerdir .Parası çok olsa da bazı özellikler olmalı .Gençliğimizde biraz eğlenmek isteriz daha çok kötü çocuk denilen erkeklerle oluruz ama evlenmek istediğimiz erkek tabiki bir kötü çocuk olamaz.Çok değer veren erkek her zaman kaybetmez .

• B şıkkı doğru tespit :)

• öyle birşey yok...Adamsa iyiyse seviyoruz sevgi saygı güven olsun anatemeli oluşturan temel öğeler gerisine hayır demem zaten herşeye katlanırm

• gizemli sessiz sadık dürüst erkekler

• Serseri değil de havalı olcak :D Genelde böyle seviolar :D

• Peki havalı değilse ? Mesela çok üst düzey bir görevi olabilir , ancak yolda görsen bakkal hasan ağa zannedersin... Serseri biri de değilse ?

• :D konuşması önemli :D komik olcak :D

• Hicbiri uymaz bana

• D şıkkı çok doğru bak :)

• yok yok böyle anketle olmaz bu işler

• anketin hiçbiri değil.bence ideal erkek köpek gibi olmalıdır. onun gibi sadık :) para hiç önemli değil , huzur olsun yeter...

• köpek gibi nitelendirmişsin ileride köpek gibi olmazsın inş :)

• Köpekler en sadık hayvandır.. :)

• dış görünüş pek önemli değil ya kalbi güzel olsun sadık dürüst anlayışlı inançlı olsun yeter bence :)

• biraz havalı komik ve dürüst olmalı

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 60

• Kızlar Kendine Çok Değer Ve Onem Veren Erkekle Birlikte OlmazÇok Değer Veren Onemseyen Erkek Her Zaman KaybederHoşlandıkları En İdeal Tip Piç ErkeklerdirParası Varsa Bi Çogunda Boyun Posun Gorusun Onemi YokturGençliklerinde Geneli Serseri Erkeklerle Beraber Olur Ama İş Evlenmeye Gelince Efendi Erkekle Evlenirler ..sadece şıkların yeri değişti anlam adına... neymiş f şıkkı hepsi:)

• Ben :)

• benden hoşlananlar var <3

• kariyer sahibi dolgun maaşlı...

• kesinlikle kizlarin yas ortalamasina gore degisir

• Kardeş bazı kızların yaptıgı hatalarda güzelim erkegi sevmez gider p*çe baglanır kendini güvende hissetmek için beni daha iyi koruyup kollar diye hata yapıyorlar her kız için aynı şeyi söylemiyecem ama çok gördüm güzel temiz kızların p*çlerle sevgili oldugunu nişanlandıgını

• meraktan burdayim bir kenarda oturup sonuclari beklicem ;)

• Yasa göre ve sosyal hayata göre değişir. Her yaşta aynı olmaz

• herkes siprişi vermiş. olacaksa bizimkisi de şöyle iyisinden olmuşun dan olsun. taş gibi vucudu olsun. mükemmel profili olsun. uzun bacakları olsun. geyşa gibi yaşasın hizmetçi gibi hizmet etsin. güler yüzlü olsun, parayı hiç önemsemesin karın tokluğuna yanımızda dursun. ama bunların hepsi hayal işte. o zaman herkes elindekiyle mutlu olacak birisi olsun. . Ne demiş Hz. Mevlana (100 de ısrar etme doksan da olur insan dediğinde noksan da olur. bir ben varım diye öğünme elde neler var. bir bu dünyada sen yoksan da olur)

• parası olan... yeterli...

• Şıklar olmamış . A ve E şıkkı aynı , B ve D şıkkı aynı . Bu durum kişiden kişiye değişir . Kimisinin sosyal zekası ön plandadır ve çocuklarına iyi baba olacak , kendisini sevip sahiplenecek eş adayından hoşlanır . Kimisininde içgüdü mekanizması ön plandadır , hoşlantı değerlendirmesinde erkek versiyonunda olduğu gibi aklı uçkurundadır ve boylu ,yapılı hovarda erkeklerden hoşlanır . Önemli olan toplumsal değerlerimizi belirleyip bu değerler doğrultusunda hareket etmek .

• hacı para varsa tip varsa din iman olmasada kızlar bu tip erkeklere tapıyo resmen. ama 3 5 sene sonra kıçları başları buruştuğunda ise inşallah iyi bir kısmet çıkar da patlak halimle evlenirim diyorlar niyese :D karıları çözmek çok zor hacı :D ben daha bir anlam yükleyemedim :D ..

• kızar benden size tavsiye. buradaki yazanları hiçbirisine aldanmayın . konuşmasına çok dikkat edin ailesi ile arkadaşları ile nasıl konuşuyor ona çok dikkat edin. temiz giyimli e birazda bakımlı ise o herfi kaçırmayın çkıın onunla :)

• parası olanın parası olması yetmiyor bunu biliyorum

• Gençliklerinde Geneli Serseri Erkeklerle Beraber Olur Ama İş Evlenmeye Gelince Efendi Erkekle Evlenirler ..

• B kardeşim B

• Bakkaldan domates seçiyor bunlar kaçın:D

• Tartışmasız D şıkkı

• *ımı yiyin kızlar...

• biz bilmesek de kibarlığı yerinde yaparız sevgiyi saygıyı alem ne derse desin gönlümuzde saklarız sevdamızıtarz giyinip tiki olmasak da pantolonu düşürüp küpe takmasak da saçlarımızı şekül şukul yapmasak da allah’ın verdiği güzelliğimiz varher önümüze gelene iş koymayız her kızın gururuyla oynamayız kusura bakmayın kızlar bizi sevmeniz için gevşek olamayızyok yakışıklıymış tikiymişşekli şemali yerindeymişne farkeder ki kızımgevşeklik onların kanına işlemişevet alemin gözünde serseriyiz kolları kesik façalı gençleriz ama biz gevşek değiliz sevdik mi allah’ına kadar severiz

• Şahit Oldum KIZLAR genelde bu Tarzdan hoşlanıyor. link

• ıyksın

• yazdığından anlayamadım :) ıyksın çözemedim kbakma. tekrar düzelterek yazarmısın

• B. cevap kısa...

• kısaca söyliyim: BEN

• La nasıl bir cevaplar.. Adam gibi Adam olsun diyen nadir insan var ! yok boyu şu olsun yok şekli şöyle olsun g*tü çıkık olmasın bu ne la bu ne :/ bu soruyu erkeğe sorsan SAF ! beni sevsin yeter der vay anasını erkekler sanırım bu konuda SAF kalmış

• kısacası ben :D

• bence kızlar paralı erkekleri sevmez. neden kız diyince paralı erkekler aklınıza gelir.

• Tipik ay sonu kabusu :)

• Genelde piçlere bakar kızlar :D anca çok zengin olman lazım tipin varsa 1 0 önde başlarsın zaten.

• - Bakımlı adam- Giyimine dikkat eden adam- Konuşmasına dikkat eden adam- Diğer insanların ona saygı gösterdiği adam- Yerine göre gülmeyi, yerine göre ağlamayı bilen adam- Kendisini daha rahat yaşam tarzına kavuşturabilecek adam (burada araba, mal, mülk vb. devreye giriyor)- Sorunlarını çözebilen adamvb. aklıma gelen bunlar. Bunların her biri tek başına yeterli değildir bence. Hani bende para var deyip olmuyor. Nice arabası evi yatı olup da isyanlarda olan adamlar görüyoruz. Bence her bir özellik şansı arttırabilir ama hiçbir şeyde garanti vermez..

• gençken maceraperest erkeklerin rüzgarına kapılırlar yıllar ilerledikçe yorulur daha güvenli bir limana sığınmak isterler

• Daha Fazla
Yükleniyor...