Bir erkek nasıl etkilenir?

bir erkek nasıl etkilenir? hal ve hareketlerimiz nasıl olmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her şeyi erkekten beklemeyerek tabi ki de eve kadar çağırıp bi icraat yapmayınca ben gideyim artık dediğimizde trip atmayarak, öfff be gidersen git demeyerek, madem eve çağırdın devamını da getir, ben erkeğim sapık damgası yapıştırmayacağını, hayret bişeysin ya yapma bi daha öyle ya yapış dudaklarıma ya da adam gibi oturup çayımızı içelim pastamızı yiyelim, bi denge kur ki ben de nasıl davranacağımı bileyim.

Erkekler Ne Diyor 9

• ağırbaşlı ol hoşlandığını çok belli etme o zaman g*tümüz kalkar beğenmeyiz falan utanmış gibi davran.

• link 3 dk da öğrenirsin buradan.

• kendını aska bırakırsan köprüleri atarsın, ama yok duvar örersen yalnız kalırsın. kendın ol gelen gelir.

• sen kendin gibi olmazsan etkilenmez

• erkekler etkilenmez tahrik olurlar oda duygusal bisi katmaz :D sen sadece bakıs yeter :)

• devamlı ilgilenirsen güzel etkilersin gayet

• cilveli biraz seksi ve tek eşli görünmen yeterli

• Öncelikle güzellik şart zaten güzelsen etrafta abaza bol mutlaka biri gelir seni bulur...

• kız erkek fark etmez sizden biraz hoşlanmıyorsa etkilenmez diye düsünüyorum...

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendin ol. Zarif ol. Çok üstüne düşme her şeye ben de ben de diye atlama her şeyini ortaya dökme onun seni merak etmesine izin ver

• aynı sınıftaysanız ders için yardım iste onu iyi dinle hergün soru sor bir süre sonra yaknlasırsınz zaten biraz komik ol onnla birsey konusurken yüzünü izle fazla dedikoducu olma etkılenıyor ben istemeden de olsa bir arkadasım bana karsı ılgi duymaya basladı

Yükleniyor...