Türkiyede kadınlardan ve aşktan tamamen soğudum...

kadınlara karşı artık neredeyse ilgi duymuyorum, cinsel olan ilgi hariç(her zaman değil ancak çok seksi bir kadın karşısında) bir yılı aşkın bir süre yurt dışında eğitim gördüm. bu süre zarfında kadınlara olan bakış açım değişti. oradaki kadın erkek ilişkilerinde saflık (temizlik) olduğunu gördüm. partnerler arasında tiyatro oyunlarına benzer sahte aşk gösterileri yoktu herkes olduğu gibiydi ve aşkı sevgiyi ve cinselliği Türkiyedeki gibi vıcık vıcık hale getirmemişlerdi. Orada kadınları yeniden keşfettim diyebilirim. Türkiyeye döndükten sonra beğendiğim bir kaç kız oldu. konuştum vs. fakat hepsinde gördüm ki bir oyun, bir plan. mesela kız benden hoşlandığı halde naza çekiyor kendini, saçma sapan ağırdan satma çabaları felan. artık olgun,evlenecek yaşa gelmiş kadınların bile küçük bir kız çocuğu gibi hareketleri tavırları felan hayatı sorgulamama neden oldu. bu kedi fare kovalamacasına benzeyen oyunlardan sıkıldım ve kızlarla ilişkimi kestim. şu an kadınlara karşı fazla ilgi duymuyorum, türkyede kadınların yapmacık hareketlerini gördükçe tiksiniyorum çoğu çiftin salak saçma ilişkileri(bence ilişkiden haberleri yok. ''bana sabah günaydın mesajı yazmadı'' diye sorun yapan insan ilişkiyi ne anlar)midemi bulandırıyor. türkiyede ilişki yaşanmıyor ilişkicilik oynanıyor. bu görüşlerim sizce yanlış mı? yanlış yolda mıyım?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• şimdi kezbanlar ve barzolar gelir ben sana hak verip kaçıyorum :*

0|1