Türkiyede kadınlardan ve aşktan tamamen soğudum...

kadınlara karşı artık neredeyse ilgi duymuyorum, cinsel olan ilgi hariç(her zaman değil ancak çok seksi bir kadın karşısında) bir yılı aşkın bir süre yurt dışında eğitim gördüm. bu süre zarfında kadınlara olan bakış açım değişti. oradaki kadın erkek ilişkilerinde saflık (temizlik) olduğunu gördüm. partnerler arasında tiyatro oyunlarına benzer sahte aşk gösterileri yoktu herkes olduğu gibiydi ve aşkı sevgiyi ve cinselliği Türkiyedeki gibi vıcık vıcık hale getirmemişlerdi. Orada kadınları yeniden keşfettim diyebilirim. Türkiyeye döndükten sonra beğendiğim bir kaç kız oldu. konuştum vs. fakat hepsinde gördüm ki bir oyun, bir plan. mesela kız benden hoşlandığı halde naza çekiyor kendini, saçma sapan ağırdan satma çabaları felan. artık olgun,evlenecek yaşa gelmiş kadınların bile küçük bir kız çocuğu gibi hareketleri tavırları felan hayatı sorgulamama neden oldu. bu kedi fare kovalamacasına benzeyen oyunlardan sıkıldım ve kızlarla ilişkimi kestim. şu an kadınlara karşı fazla ilgi duymuyorum, türkyede kadınların yapmacık hareketlerini gördükçe tiksiniyorum çoğu çiftin salak saçma ilişkileri(bence ilişkiden haberleri yok. ''bana sabah günaydın mesajı yazmadı'' diye sorun yapan insan ilişkiyi ne anlar)midemi bulandırıyor. türkiyede ilişki yaşanmıyor ilişkicilik oynanıyor. bu görüşlerim sizce yanlış mı? yanlış yolda mıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şimdi kezbanlar ve barzolar gelir ben sana hak verip kaçıyorum :*

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok haklısın hemde çok.

• ordan bir kız blup nie evlenmedin o zmn. beceremednmi bnu yapmayı

• soruya bakılırsa aşkı sevgyi arayan bir tipsn. o zman bu özellklerin yoksa kendini deiştirceksn kzlar şöle kzlar böle dmiceksn. hoş banada demiosn ne dersen de

• zaten sorun hatalı. niye evlenmedin beceremedin mi? gibi sığ bir soruya ben de böyle cevap veririm evlenmek çok farklı bir olay karşılıklı uyum, kültür, seviye, hayat görüşü, saygı, maddi olarak gerekli yetkinlik gibi unsurların uygunluğuyla oluşur. ölmeyi bayılmak sanmak gibi, evliliği de liseli çocukların ilişkiyi keşfetme oyunlarına benzetirsen bu soruyu sorarsın. evlenmedim kendimi evliliğin bu saydığım unsurlarını karşılıayacak olgunlukta görmyorum. açıklayıcı oldu mu?

• kendin.

• Öncekileri Göster
  • tamam bu saçmalıkları yapan kızlar var bide işim tuhafı erkeklerde var bende onlardan iğreniyorum

• Bu olayı küçüklükten itibaren çözmüştüm.

Herkes bir saçma geliyordu; sırf bu yüzden.

İki gram kelime oyunları, yapmacık hareketler, cümleler..

Dolu, her yerde..

Hem aşk diye bir şey olsaydı, bu kadar reklamı da yapılmazdı. Emin ol..

Sadece kadın değil, erkekler için de son derece geçerli.

Zaten, yapmacık hava estirenler birbirinin kokusunu çok iyi alıyor.. Kaliteliler de, -lafı geçse bile ederi olamayacağı- ya arada kaynıyor, ya arada kaynıyor.

• bence çok haklısın. bende bu yüzden kızlarla arkadaşlık dahi kuramıyorum. tek tük kız arklarımın hepsi ya yabancı ya yurtdışında büyümüş olanlar çünkü türk kızlarının mantığı bana hiç uymuyor. bir yıldırda çıkacak adam bulamıyorum. erkekler de maço tavırlar, baskın olmaya çalışmalar, erkeksilik taslamalar filan hiç bana göre değil. seks desen sıkıntı versen eğlen geç oluyorsun. seksi rahat yaşadığın için suçlanabiliyorsun. karşıdaki seninle seks için mi birlikte yoksa sevdiği için mi belli değil. erkek vur kaç taktiği uyguluyor kızlar naza çekiyor derken kim uğraşacak ya ben eğlenceme bakıyorum ilişkiler çok kötü burada.

• Evet çoğunlukla böyle, haklısın. Ama böyle olmayan bir kitle de mevcut.

• Okumadım ama türk kızında ayrı bir saçmalık olduğunu biliyorum.Başta tripler oyunlar saçmalamak evet. Bir mesaj atmadı diye x100 kombo trip atan arkadaşım vardı,aslında türklere özel değil mesela Örümcek Adam filminde kadın tiyatro gösterisine gelmedi diye adamı bırakıp başkasıyla evleniyodu.

Ama tek sorun kadında değil,erkeğin trip atanı ve tripseveri var.

Trip atanı intihar ettirir o derece misal "Hmm pki bn snn nynm ki ztn .s .s"

Tripseveri amaçsız,tripsiz anlayışlı güzel bir ilişkimiz var,"yha sn hç trip atmıysn ksknmyo msn yksa?" diyo.

İki tarafında suçu var tabi.

• valla haklisin .

lakin sunu unutmamak lazim. her insan asli ne ise ona göre davraninca orjinalligini korur.

fakat kendi yapisinda olmayan hareketleri her nekadar copy & paste yaparsa yapsin bir okadar it ici olur. cünkü hep ayni $ema.

biz bu fenomene sonradan görme diyoruz =))

• sonsuza kadarr haklısın

• Hayatını istediğin gibi yaşayabilirsin bunu neden bu kadar problem ediyorsun ki? Yurtdışındaki hayat hoşuna gittiyse hayatına orada devam et.

• ''Beğenmiyorsan''la başlayan cümleler kurmuş olsaydım bunu ben de görürdüm sanıyorum ki.''Yanlış mıyım?'' diye bir cümle kurduğun için açık görüşlü biri olduğunu düşünmüş olabilirim.Özür dilerim.Keyfine bak ^.^

• diyelim ki hayatıma yurt dışında devam edeceğim fakat buradaki bu kokuşmuşluğu(bana göre) belirtmem karşısında beğenmiyorsan'la başlayan cümleler kurmaktaki amacın ne?

• Beğenmiyorsan yol açık..Beğendiğin ve birlikte olabileceğin kişileri seçmen senin için iyi olur.

Karşına düzgün insanlar çıkmamıştır böyle bir genelleme yapmanı hiç hoş karşılamıyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok güzel yazmışsın kardeşim gözlerim doldu valla. Aynen böyle! Sen soğumuşsun ben tiksindim. Evimi eşyamı satıp rusyaya çalışmaya gidiyorum.

Yükleniyor...