Hiç tanımadığınız bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

tanışıklığınız olmayan bir erkeğin sizden gerçekten hoşlandığını nasıl anlarsınız? yardımcı olur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bana söylemediği sürece anlayamam ben.

• bende öyleyim valla

• Öncekileri Göster
    • kop kop ya:D:D
      seni sevenin vay haline:D:D

• arkadaşım nasıl anlıcaz biriniz de doğru düzgün bilgi verin ya :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu zamanda kızlar her şeyden nem kapar olmuşlar hiçbir şey yapmasan da hoşlanıyorsun moduna giriyorlar .

• yiycek gibi bakıyorsa sıkıntı yok kesin hoşlanıyordur:)))))))))))))))))

• o çapkın olduğunu gösterir diyorlar

• ee oda olabilir tabi:))))))))))))

• Sürekli Karşına çıkma çabası olur. Bide seni görünce bir tedirginlik olur hissetmen lazım.

• bakışları yeter :Dher an sen bakıcan die gözüne bakıyordur ya ..

• tanışmadığı sürece anlaman zor

• kulagına birseyler gelir cevreden .sana bakarken yakalarsın gibi seyler.

• kaçamak mı bakar peki?

• Öncekileri Göster
    • capkın mı? Abaza oldugunu gosterıyor bence:)

• dusunce tarzını tahmin edebiliyorum her kıza agzın acık bakarsan abaza olursun ama bir kıza bakarsan bakmakla görmek arasındaki farkı bilirsen nedemek istediğimi anlarsın ...

• GERÇEKTEN hoşlandığını anca tanıyınca anlarsın oynama olasılığı var her zaman onu tanımadan bilemezsin gerçekten niyetini

• arkadaşlar sorum pek açık olmadı sanırsam.tavırları bakışları falan nasıl olur onu soruyorum

• Eğer tip tip bakmıyorsa anlayamassın. İnsanın içini okuyamassın sonuçta. üstelik tanımıyorsun

• agzinin icine duser

Kızlar Ne Diyor 5

• karşımızdaki insan bunu davranışlarıyla belli eder bunu herkes çok kolay anlayabilir bence.

• Bakışlarından anlarım.

• nasıl bakarsa ?

• önüne bakıp gülümser ya da sana bakıp gülümser, göz kırpar, sürekli yoktan yere karsılasırsınız (tesaduf deıldır kendısı ayarlar), senle konusmaya calısır konusmasa bıle arkadas ortamında bulunur sana doğru kafasını eger yakın olmak ıcın (boy farkı varsa), boyun ve gerdan bölgesıne uzun uzun bakıosa aşık, bel atı bölümüne bakıorsa nieti başka...

• Şıp diye gözünden anlarım.

• Göz kırpıyorlar .d

Yükleniyor...