Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Hiç tanımadığınız bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

tanışıklığınız olmayan bir erkeğin sizden gerçekten hoşlandığını nasıl anlarsınız? yardımcı olur musunuz?

1|1
7|10

En İyi Kız Görüşü

• bana söylemediği sürece anlayamam ben.

1|0
    0|0
    • bende öyleyim valla

• arkadaşım nasıl anlıcaz biriniz de doğru düzgün bilgi verin ya :D

• Ya benim durum biraz karisik biri var çok seviyorum ama o da zamaninda aci çekmis yanasmiyor böyle seylere kaç kere açildim kaç kere reddetti üzülmemi istemiyormuş güya ama sürekli bakiyor özellikle başkalariyla konustuğumda sanki her hareketimi izliyor hissediyorum ama dönüp bakinca hemen bska tarafa dönüyor umursamiyor gibi yapiyor ben bu çocuğu çözemedim

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu zamanda kızlar her şeyden nem kapar olmuşlar hiçbir şey yapmasan da hoşlanıyorsun moduna giriyorlar .

0|0
    0|0
  • Yaninda durmaya calisir dokummaya felan calisir eger cok asiksa gozunu senden alamas

0|0
    0|0
  • yiycek gibi bakıyorsa sıkıntı yok kesin hoşlanıyordur:)))))))))))))))))

0|0
    1|0
    • o çapkın olduğunu gösterir diyorlar

• ee oda olabilir tabi:))))))))))))

• bakışları yeter :D

her an sen bakıcan die gözüne bakıyordur ya ..

0|0
    0|0
  • kulagına birseyler gelir cevreden .sana bakarken yakalarsın gibi seyler.

0|0
    0|0
    • kaçamak mı bakar peki?

• capkın mı? Abaza oldugunu gosterıyor bence:)

• dusunce tarzını tahmin edebiliyorum her kıza agzın acık bakarsan abaza olursun ama bir kıza bakarsan bakmakla görmek arasındaki farkı bilirsen nedemek istediğimi anlarsın ...

• agzinin icine duser

0|0
    0|0
  • Eğer tip tip bakmıyorsa anlayamassın. İnsanın içini okuyamassın sonuçta. üstelik tanımıyorsun

0|0
    0|0
  • Sürekli Karşına çıkma çabası olur. Bide seni görünce bir tedirginlik olur hissetmen lazım.

0|0
    0|0
  • GERÇEKTEN hoşlandığını anca tanıyınca anlarsın oynama olasılığı var her zaman onu tanımadan bilemezsin gerçekten niyetini

0|0
    0|0
    • arkadaşlar sorum pek açık olmadı sanırsam.tavırları bakışları falan nasıl olur onu soruyorum

• tanışmadığı sürece anlaman zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• karşımızdaki insan bunu davranışlarıyla belli eder bunu herkes çok kolay anlayabilir bence.

0|0
    0|0
  • önüne bakıp gülümser ya da sana bakıp gülümser,

göz kırpar,

sürekli yoktan yere karsılasırsınız (tesaduf deıldır kendısı ayarlar),

senle konusmaya calısır konusmasa bıle arkadas ortamında bulunur

sana doğru kafasını eger yakın olmak ıcın (boy farkı varsa),

boyun ve gerdan bölgesıne uzun uzun bakıosa aşık,

bel atı bölümüne bakıorsa nieti başka...

0|0
    0|0
  • Bakışlarından anlarım.

0|0
    0|0
  • sürekli gözleri senin üzerindeyse sokağa falan çıktığında direk gözleri sana bakıyorsa çaktırmadan sevgilisi var pozu veriyorsa dirak karşına çokıyorsa özllikle de sen yanı
    yanından geçtiğinde
    telefon
    konuşması yapar gibi hava atıyorsave konuşmak için fırsat kolluyor veya senin arkadaşlarına bu kız kim diye soruyorsa bu çocuk SENİ SEVİYOR

0|0
    0|0
  • Göz kırpıyorlar .d

0|0
    0|0
  • Şıp diye gözünden anlarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...