Erkek Severse Neler Yapar?

Bir erkek kör kütük aşık kızakız ise erkeğe hiç güvenmiyor çünkü erkek çok çapkın.. Erkek nasıl inandırmalı sevdiğine

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ŞÖYLE BİRŞEY HERALDE SENİN KARŞINA HEP EĞLENMELİK ERKEEKLER ÇIKTI Kİ HİÇ İNANAMADIN BU GÜNE KADAR ERKEK GERÇEK SEVDİĞİ BİR KIZI BULUNCA ONA DOKUNMAYA BİLE KIYAMAZ ONUN İÇİN HERŞEY BİTMİŞ DEMEKTİR ÇOK RAHAT ANLAYABİLRSN SENDEN BAŞKA BİREŞEY DÜŞÜNMEZ OLUR.

• soruyu kendimi düşünerek yazmadım örnekleme amacında yazmıştım :)

• olsun bende aklında bulunsun diye yazdım :)

• teşekkür ederim o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 18

• o kız mal mı?

• bir erkek biz kıza kör kütük aşıkmı mkansız gibi gözükyor devam edelım kız erkeğe güvenmiyor çapkın bir erkekiş çapkın erkekler asla vazgeçmezler doyumsuzuzdur :D erkek nasıl inandırmalı kendini erkek bir yolunu bulur kızı kandırır hayatımı degıstırıdm fılan her seyıbıraktım falan fılan artık duzenlıılıskı ıstıyorum baglamasınedena gırdıgınde pembe pamjurlu evlerın kapıları acılır :D

• bırak bu işleri :)

• devlet su işleri :D

• inanmak isteyen inanir yasar gorur

• çapkınlık bölümü hariç neler neler yaptım hayatında göremiyeceği şeyleri tattırdım ama karşıdakinin ne olduğunu göremedim gerisini anla işte

• Çaresiz kalmışım bağlı bileğimKahretsin sen yoksun, nasıl güleyimEy benim hevesim, arzum, dileğimYaşamak seninle, aşkım.. öl de öleyim...

• erkek severse her maymunluğu yapar, yapmalıdır da hatta yapsın bundan önce de yapmıştı zaten

• Kafasını eğerek gezer bakmaz bile kızlara :)

• çapkın erkek iyi rol yapar doğasında vardır,ne kadar dizginlesende içinde hep bir kıpırtı vardır.Huylu huyundan vazgecermi?

• bilmem... cevapları merak ediyorum..

• doğru tespit; erkek kütük kız aşık olabilir mi

• kör kütük aşık zaten daha nasıl inandıracak?

• azıyla kuş tutarken, tek taşla iki kuşu indirerekten, bir yandan da kemanla resital yapıyorsa, ki bu arada da maraton koşuyorsa , inan o adama... o nası soru yaa.)

• Evlilikten, çocuk yapmaktan bahsediyorsa seviyordur.

• Çapkınlar çok iyi aşık rolü yapabilir.Kız Güvenmemekte Haklı.cut.

• Ya sizin bu sevgi dediğiniz ne? ya sevdiğimiz zaman capkın diyosunuz.hareketsiz peluş ayımı istiosunuz?

• Basit ama zor cevresındekı kızlara bb demedlı bunu göze alıyosa bence yeterlıdır cunkı eger ayrılırsanız o erkek yanlız kalmayı göze alıcak demektır aıleseıyle tanıstırıcak olabılır ınterset adreslerının sıfresını bılıyor olabılırsın cogu gununuz berbaer gecer bıraz anı zaman ders yeterli

• sevdiğini mutlu eder kırmaz onunla her gün her an her dakika arar sorar olur onunla sevinir onunla üzülüer

• yanına oturup ellerini tutucak. gözlerine bakıp benimle evlenirmisin diycek.

Kızlar Ne Diyor 8

• ayrıl gitsin:)

• ne tezat bir cümle bu körkütük aşık ve çapkın..

• çapkın olduğunu önceden biliyoruz. güvensizlik ondan kaynaklanıyor

• çapkınlar kimseye bağlanmaz ,her çiçeğe konarlar.

• Erkeklere güvenmedigini belli etmeyeceksin canim, belli edersen(bu kiz bana zaten guvenmiyor aldatayim bari der, aldatir angut) :-D

• güzel cavaptı :)

• Sagol tatlim ;)

• yok be yanılıyorsun bence bu defa

• çapkın adamadan uzak dur seni internetten bile aldatır

• manrtıklı cevap veremicekler bile :)

• Erkek çok severse çapkınlık yapmaz bu huyunu bırakır ve sevdiğine yoğunlaşır.

• Güven problemi oluşmuştur.Bu hemen olacak bir şey değil.Zaman geçtikçe güven konusunda bir hata yapmadan,dürüst davranarak bu problemi ortadan kaldırabilir.

• bi erkek severse aldatırda o kız için ölürde. erkekleri anlamak zor.

Yükleniyor...