Kızların karşı koyamayacağı ilgi çeken, güzel davranışlar ve sözler neler?

Soru gayet açık.Özellikle kızlardan cevap almak istiyorum.Size her zaman güzel gelen,ilginizi çeken,asla hayır diyemeyeceğiniz davranışlar ve sözler. Yani bir erkek ne söylerse ve ne yaparsa mutlaka ilginizi çeker.Hoşunuza gider.Erkek illa sevgili olmak zorunda değil.Arkadaşta olabilir tanımadığınız biride.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gülümseyen, gülümseten hatta güldüren

• Anlatamadığın her şeyi gözler anlatıyor :)

• bakışlar kesinlikle çok önemli

• Bunu ben rahatlıkla yapabiliyorum.Ama bakışlarımla genelde.Bakışların önemli olduğunu düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• beni düşünerek yaptığı bir hareket :)

• Ailesiyle tanışrması hoş olur. Ciddiye alındığımı bilmek de...

• samimiyet+özgüven+dürüstlük+güleryüz

• soruna cevap verdım olay benle ılgılı degıl soruyla ılgılı ve bayanlar genelde bu 4 özellıgı severler ama bu demek degılkı bu 4 ozellıgı tasıyan herkes sevgili/arkadas olsun

• bu özellikleri taşıyan her erkek ilgini çeker yani

• ilgili davranırsa ama öyle canım,bebeğim,tatlım gibi sözleri her dakika sarf etmemelisin anca ona yavsamaya çalıştıgını düşünür. komik olmalısın fazla sinirli olmamalısın onun yaptıgı esprilere gülmelisin saçmada olsa sürekli hadi bi yere gidelm sunu yapalım bunu yapalım diye ısrar etmemelisin bırak arada özlesin seni. sonra arada hediyeler alabilirsin ufak tefek (fuck böyle bi sevgilim olaydı eyiydi ::/)

• Aslında haklısın.

• Pasif olmamalı bence bi erkek korkusuz cesaretli ve çılgın olmalı ki kız hem şaşırsn hemde aşık olsun ..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...