• Sor
  • Bence

Annesini kaybetti ve yanına gidemiyorum, ne yapacağım?

Sevgilimin annesi öldü ve benim yanına gidebilmem imkansız.ulaşım aracımız telefon ne yapcam şimdi?

En İyi Görüş

• yanında ol sürekli ara derdini dinle çok iyi davran fedakarlıklar yap

• Fedakarlıktan kastın neler mesela?

• Öncekileri Göster
    • Tabi ama kafam karışık daha açık konuşursan sevinirim

• hediye al mesela daha sık ara çok sevdiğini söyle...benim sana ihtiyacım var sen olmadan yapamam o benimde annem beraber ağlayaılım falan de...

Erkekler Ne Diyor 11

• Zaman geçmesini bekle sonra ararsın.

• bence gitmelisin!

• Onun annesi canı cananı olacaksın. Yanında olmaya çalışacaksın. Alışana kadar hiç üzme kavga etme sözünden çıkma. Şimdi sana büyük bir sorumluluk düşüyo. Çocuğun durumuna üzüldüm. Başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun

• astral seyehat yap

• zaman tanı

• Allah rahmet eylesın ara başsağlıgı dıle

• 3 gulhü bir elham oku.sonra baş sağlığı dile :(

• ara başsağlığı dile , yapılabilecek bir şey olup olmadığını sor yeterli.

• telefonla ulaşacaksın.

• Zaten telefonla ulaşıcam ama ne dicem bilmiyorum.annesi ölen birine nasıl davranılır ki?

• allah ragmet etsin diyip yanında olacaksın teldede olsa hissettireceksin

• Sende kendi anneni öldür birbirinize daha çok bağlanırsınız :D

Kızlar Ne Diyor 6

• ne yap et yanına git...

• ya arkadaş adam ailesinden habersiz nasıl gitsin böyle şeymi olur

• gitt bencee telefondan ne kadar yakın olabılcenkı ?

• Ona destek ol yanına gidemiyorsan bile yanlız bırakma sürekli telefondan ara sor destek ol şuan sana çok ihtiyacı var

• Benım başımada gelmıstı cok uzaktık telden baska ımkanımız yoktu kısa sürede kanser oldugu ortaya cıktı onun bana davranısları tuhaflastı destek olmama engel olmaya baslamıstı sonrada ayrıldık annesı öldü ben yıne aradım sordum sonrada tamamen bıtırdım degsık psıkolojıye gırebılıyor dıkkatlı ol.sımdı yıllar sonra bana yazıyor benden haber almaya calısyor o gunden berı aslnda benı hıc unutamadgı bellı ama olan yıllarımıza ve aşkımıza oldu

• Peki öldüğünü duyunca allah rahmet eylesin demekten başka neler diyebildin?

• o zaman artık konusmuyoduk karar vermstm aramıcam dıye 4 gün gecmstı bı arkadasm aradı söledı ıkı gün olmuş dedi hemen aradım annesını tanıdgm ıcın bende dayanamadm agladm kısa konustuk geleyımmı gel dersen bulurum bı yolunu dedım sacmalama zor durumda bırakma kendını dedı ertesı gun yıne aradım sonra bı kacgun gectı aradm ama bu sefer kapamaya calısr gıbı konustu benmle bende bu sefer ıkı hafta gectı aradm o da sondu dahada aramadm.

• üstüne gitme kafasını toplasın. ama mesajla da belirt. benden soğuma uzaklaşma sana baskı yapmak sıkmak istemiyorum. o yüzden seni fazla arayıp meşgül edemem de.

Yükleniyor...