• Sor
  • Bence

Erkek psikolojisi nasıldır?

bir erkek nasıl hem masum hem de yalancı olabilir? ağlayabiliyorken nasıl ağlatabilir? erkek kahkahalarını özletir kadına. bir yandan da özler.. nasıl bir tanışma planlar erkek? sıradışı oyunlu bir tanışmadan hoşlanır mı? biri bana erkek psikolojisinden bahsetsin..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• link Çekilmez bir adam oldum yine :uykusuz, aksi, nâlet.bir bakıyorsun kiana avrat söver gibi, azgın bir hayvanı döver gibi bugün çalışıyorum,sonra bir de bakıyorsun kiağzımda sönük bir cıgara gibi tembel bir türküsabahtan akşama kadar sırtüstü yatıyorum ertesi gün.ve beni çileden çıkartıyor büsbütünkendime karşı duyduğum nefretve merhamet...Çekilmez bir adam oldum yine :uykusuz, aksi, nâlet.yine her seferki gibi haksızım.sebep yok,olması da imkânsız.bu yaptığım iş ayıprezalet.fakat elimde değilseni kıskanıyorumbeni affet...

Erkekler Ne Diyor 9

• erkek için bu saydıkların teferruattır . Hoş kalçaların varsa gülmeyi hakedersin . Göğüslerin de güzelse gülmeyi ve huzuru. yüzün de güzelse evlenirsin yuva kurarsın.

• akışına bıraksan..

• olabilir :) hepsini yapar o bir erkek :) aman temkinli ol :) ben bahsediyim ama erkekten erkeğe değişir :) ama tehlike herkes için

• Erkek psikolojisi diye bir şey yoktur erkek aklıyla değil başka bir tarafıyla hareket eder.Yani o yönü mutlu mesut sa erkek en büyük aşık en büyük romantik olur...

• Hiç bu kadar ayrıntılı düşündüğümüzü zannetmiyorum.Daha anlık yaşıyoruz biz.

• beynimizi takip ediyoruz

• Sen kimsinde emir veriyorsun lan ? Etmiyorum sırf o cümlelerinde kibirli çirkin yaratık =_=

• şu ana kadar kimse bana çirkin ve kibirli dememişti :O özür dilerim bayım. :|

• Erkek tiyatro sahnesidir. Kadın da çıkar o sahnede kendisini oynar. işte sana psikoloji...

• O kıza bağlı kızı seviyorsa benim gibi yüzüne gözüne bulaştırır

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...