Kız saçların ne kara ondan olur makara kara gözlü yarime yakışmıyor sigara <3

Dolmuş durağında sigara içen bir kızla sözlü münakaşa ettim.

Bir şakirt olarak görevimi yaptım ben uyarıda bulunayımda iş benden çıksın demi yani..

Remaaağzan ayında yüzlerce tiryakinin gelip geçtiği bir ortamda tüttüre tüttüre sigara içemezsiniz..İnsanların nefsi sizin üzerinizde kalıyor dinimizce çok günah dedim.

Bu yaptığım ne kadar doğru ?

Ben gizli bir faşist olabilir miyim ?

Sigara içmiyorum..Sigara içen kızlar çok pis nefesiniz kokuyor..Sarımtrak dişlerinizden tiksiniyorum.. ıyyyy..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen benim sabah sabah gülümseme nedesimsin:))

• :))

• sende benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanımsın <3

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin gibi şakirtleri gördükçe mutlu oluyorum <3 Yalnız olmadığımı hissediyorum ..

Yaptığın doğru .. İçiyosa da daha sessiz sakin bir yerde içsin o da ..

• link :D

• nerede olursan ol aynı gökyüzünü paylaşıyoruz <3

• asdfg ben İzmirli + İzmir de değilim ki şakirt : /

• Öncekileri Göster
  • saçmalamışsın...

• kesinlikle :) mausunla onaylamamıssen ammaa ağzınla onaylaman eyi oldi.. :)))) aferim :)

• söçmölömöşsön

• Sen hiç bizimle öpüştun mu ? Evet haklısın ama ne yapacksın oda onun Duşuncesizliği

• yo sağol kalsın

• sigaradan nefret eden biri olarak, içen insanların nefsini savunman ilginç olmuş. sabah sabah yolda sokakta metroda birbirine çatan tlaf sokan cık cık cık diyen tersinden kalkmış insanları anımsadım :)

• var biraz zaten düşmanlık sezdim, özellikle sigara içenlere karşı :) niye acısını duraktaki kızdan çıkarıyosun şakirt? kız sabah sabah domuş duragından daha tenha nereyi bulaydı :)

• sebgilim yok :/

• vardır bir nedeni :)

• Öncekileri Göster
  • dediğin şey doğru olabilir de burda önemli olan kendini nasıl ifade ettiğin sanırım. bir de şansına artık nasıl bir insana çatmışsın.ramazan olduğu için böyle bir uyarı yapman normal de son paragrafta yazdığın gibi tiksinme sebebinden bunu yapıyorsan yapma etme bence. ne gerek var. ben de kullanmıyorum ama kullanana da ıyk öyk böyk deme hakkım yok bence. senin de yok. tiksiniyorsan uzak durarsın sigara içenden biter insanları sigaralarından vazgeçirmeye çalışmak niye?

• bu benim misyonum bunu anlayamazsın.. anlatamam bunu sana.. :s

• en büyük aşklar nefretle başlar belki evlenirsiniz:))))))

• yaa:))

• vaay

• Tutanda var orucunu tutmayanda onun yaptığı hata ama insanları uyarmak da kar etmiyo..

Kendi günahı kendi sağlığına zarar

sanane dese haklı napcan işte ateyiz tayfa

• çok üzüldüm ya :( ühü ühü engelle

• sana gıcık kapıyorum

• ateyizdir ateyiz kedidir kedi.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• Masallah Benim Duyarlı Şakirt Kardeşim Şakirtliğin Güzel İmiş ..

Yükleniyor...