Her erkek aldatır mı?

insanlar aldatmayan erkek yoktur derler. bu düşünce yüzünden erkeklerden soğudum. sizcede her erkek aldatırmı? seven insan sevdiğinden başkasına bakabilirmi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• güçlü bünyeler için şemsiyesiz sağnak yağmur altında kalmaktır sadece,geçici ve önemsiz bir tahribat bırakır,güçlü insanlar ayrılmak yerine aldatmayı seçen kimseleri pek önemsemez,es geçer hayat bu fazla aldanmamak gerek..an gelir çıplak ve korunmasız hayatın oklarına karşı savunmasız kalınır.ne aklın öğretilerinden imbiklenen deneyimler kar eder ne sonsuz bilmelerin dahice alimliği.an geliyor işte en çok yaslandığınız hayatlar teker teker bir kin bulaştırırcasına ustaca siliyorlar sizi hayatlarınızdan..herkes ve herşey yalanın koynunda şeytana azap biçiyor..usta bir cambazın bile hareket edemeyeceği iplerde sizin tüm benliğinizi sunduğunuz yaşamlar onlara nazire yaparcasına tramble atma becerelerini sergiliyorlar...

Erkekler Ne Diyor 28

• her erkek aldatır evet ama ADAMLAR asla

• Her erkek aldatmaz sevıyorsa hele ara gibide birı varsa karşısında vicdanlı biriyse vicdanı buna müsade etmez . Ama dua et cinsellik yaşamamış olsun yoksa bir şekilde cinselliğini yaşayacaktır.

• tabiki aldatma beş parmağın beşi bir değil

• çok sadık birisiyim. bahse evimi olmayan arabamı basarım..

• Her kadın aldatır ama her erkek aldatmaz :)

• Gözü disarda olan erkek aldatır..

• seven insan neden aldasın ki...her erkek de her kadında ladatmaz

• seven erkek aldatır :p :D hehehe

• Aynı durum artık bayanlar için de geçerli şekerim üzme kendini...

• ooo hemde sıraya dizer :)

• Eğer gerçekten seviyorsa bu mümkün değil.Saten aşkın gözü ona perde çekmiştir.

Ama erkeklerin genelde niyeti gönül eğlendirmek, ve çoğu aldatıyo istisnalar hariç .

Ama istisnalar kaideyi bozmaz . Aşk içinde şunu söyleyim . Aşk doğru zaman ve , doğru kişiyle mümkündür.

• erkegı elınde tutmayı bılırsen aldatmaz

• Ne alaksı varya kafayımı yedin sen:) herinsan farklıdır.Hem aldatmanın çeşitli sebepleri var

• Hayır. Her erkek aldatmaz. Aldatan erkek ilk önce kendini aldatır !

• Bilmem ben hiç aldatmadım ya da aldatmayı düşünmedim

• Aldatır.. Ben görmedim daha bu yaşıma kadar aldatmıyanını

• Çoğu erkek aldatır, her erkekte aldatma potansiyeli vardır, gerçekten seven erkek aldatmaz. Durum bundan ibaret, gerçekten sevmediği bir kişi ile evlense bile daha çok cinsel bir obje olarak görebilir. Doğru söylemek gerekirse, çok şükür kimseye aşık olmadım, sevmedim ve bağlanmadım o yüzden aldattığım zamanlar olur, ileride de kısmet olursa aldatırım :) Çünkü benimde kızlara karşı bir güvenim yok, hak ediyorlar, boşa bir kıza emek verip sonra kendimi arkadan vurduracak değilim, ilk önce ben yapıyorum :) Sevgilisi tarafından aldatılanlar eksiyi basar şimdi.

• Seni kesin aldatır.

• Ne bileyim gıcıklık işte :D

• neden ?

• erkek aldatmaz kadınlar artık daha çok aldatıyor

• her erkek demeyelim. büyük oranda erkek aldatır.

• Kesinlikle herkes bir değildir. Aynı bahçede,aynı toprağı,aynı suyu paylaşan ağaçlar bile aynı meyveleri vermiyor. Neyin merakı bu ?

• o sözü sadece aldatılmış, gerçek sevgiye muhtaç insanlar söyler.

• bence aldatır.

• gerçekten seven erkek aldatmaz.

• kadın erkeği kendisine bağlamayı biliyorsa o erkek aldatmaz. erkeklerin adı çıkmış. aldatmayan erkek yokmuşmuş. *. (lafım sana değil, yanlış anlama)

• sadece bir kadını aldatmaz

• olabilir seviyosa bile baska bigün arkadaslarıyla icmeye falan gittiginde istemsiz aldatabilir insanın doğasında vardır aldatmak kadında aldatır erkekte

• o lafı söyleyenler beni tanımamıs dememkki :D

• dur dur düzeltiyorum dur :D

• yahu mesaj alımın sadece arkadaşlardan ben ne yapabilirim

• mesaja cevap verme dalganı gez bakalım bişey demiyorum :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 15

• Aldatmayada var ya..

• seven adam aldatmaz kaybetmek ıstemez

• bu siteden anladığım kadarıyla erkeklerin eşi veya sevgilisi her konuda mükemmel bile olsa hergün aynı yemek yenmez deyip aldatıyolarmış yapıları öyleymiş tabi istisnalarda vardır

• bi yemek yüzünden adammı aldatılır ya hay ben onların kalbine giden yolun

• hayır her erkek aldatmaz

• Hayır, her erkek aldatmaz.

• böyle saçma şeyler söylemeyin yaw..sora inananlar oluyo:/

seven insan aşkını sağa sola bakmadan yaşar..

• Her erkek aldatmaz.

• Aldatmaz... Nesilleri tükenmedi daha aldatmayanların..:))

• Evet aldatır.

• Ben bilemiycem Ama her erkegin ayni oldugunu düsünmüyorum. Ondan da her erkek aldatmaz bence...

• aldatır bebeim hepsi aldatır=)

• Ya bende çok duyuyorum ama vardır sadık olanlarda bence

• Her erkek ayni degil. Lutfen bak bazi kizlarda cok karaktersiz her pisligi yapar ama herkez ayni degil. Erkek kiz farketmez. Bende bir aralar butun erkekleri ayni biliyordum ama zamanla herkezin ayni olmadigini anladim. Bazen carsida goruyorumki bir genc misal bakiyor ben ona baktigim an kafasini egiyor boyleleride var. Analize yapmiyalim lutfen.

• erkek bu her halt beklenir bunlardan :)

• Aynen ole canım ..

• evet :) aldatmanın kategorileride var :)

• sen bilirsin en iyi benim yediğim darbeleri =)

• Öncekileri Göster
  • Bıkmadınız şu sorulardan..

Aldatmaz ablam, tek tornadan çıkmıyor bunlar..

Yükleniyor...