İntikam almak istiyorum ama kararsizim

4 aydir beraber oldugum sevgilim benden ayrildi. Cok hovarda biriydim takmazdim hicbi kizi sadece arkadaslara onem verirdim. Birden geldi girdi hayatima yavru bir kedi gibi sevdirdi kendini. Kac tane kizi daha yuzunu bile gormeden red ettim onun icin.pisman degilim ama ama onun yaptiklari koydu bayaa. Ben ona surprizler yapardim, eglendirirdim guldururdum hep yaninda olurdum. Cok deger vermistim ama o umursamadi bir zaman sonra bunlarin hicbirini. Ne dediysem ne yaptiysamda engel olmadi ve terketti beni. Son zamanlarda ben sensiz yapamam diye agliyordu ama simdi ozlemek kelimesini bile kullandirtmiyo. İcimdeki sevgi gitgide baska birseye donustu. Ben asla kin tutan biri degilim ama bunlari haketmiyordum. Cok buyuk bir istekle intikam almak istiyorum ama o alicagim intikami kaldiramayabilir. Ne yapmaliyim sizce ? Cok kararsiz kaldim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cevap olarak can yücel'in bir şiirini paylaşmak istiyorum sen anla Olsun istersin…Hatta olsun diye yapılması gerekenden daha da fazla üstelersin. Aşktır ; değer verirsin, ödün verirsin, sevgiden de öte saygı gösterirsin, olmayacak kaç şey varsa bir araya bile getirirsin…Bakarsın, ne anlattığını anlayabilmiş (?) ne de çözüm için bi’şeyler yapma gayretinde. İştir ; sabahlarsın, “olsun” diye ailenden çaldığın zamanı oraya verirsin… Dosttur ; hayatta kimseyi dinlemediğin kadar dinler, kendine ayırmadığın onca şeyi “O’na” ayırmaya çalışırsın… Sonra olayın içinden kendini çıkartır şöyle karşıdan yaptıklarına bir bakarsın… Bakarsın ki her şey başladığın gibi! Olmuyorsa, olmuyordur!Gönlün rahat mı? Elinden geleni yaptın mı? Cidden olmuyorsa zorlamayacaksın…Can YÜCEL

• Can Yucel anlatmis zaten beni benden daha iyi..cok yardimci olsu cevabin tesekkur ettimm :)

• rica ederim, umarım kendi sorunuma bende çözüm bulabilirim :(

Kızlar Ne Diyor 7

• Boşver hiç uğraşma derim intikamla falan

• bosver intikam almak iyi bir sey degil.kalbini kin ve nefretle doldurma.4 ay olmus sadece,birbirinize uygun degilmissiniz demek ki.kabullenmeyi ogren ve kizi rahat birak.sonucta kimse seni sevmek zorunda degil.birak seni gercekten seven biri ciksin karsina.

• bosver biraktiysa seni onsuz devam et yoluna arkanda birak...sen intikam alsan ne degisecek , daha iyi mi hissedeceksn kendini, sanmam...hadi nokta koy cevir sayfayi, yeni sayfa ac :)

• aynısı benimde başima geldi ben unutamadım ona halen aşiğim

• Bende kalmadi sevgi ask falan. Guveni bile kalmiyo insanin baskalarina boyle seyler yuzunden...

• bi kızdan intikam almak dünyanın en zor işidir bunu yaparsan dikkat et çünkü o intikam sana geri döner dolaşır pişmanlık olarak geri gelir. o yüzden en büyük intikam susmaktır. bir kadını en çok bu deli eder. tabi bence.

• Sacmaa

• Öncekileri Göster
    • sana saçma bana mantıklı arkadaşım ben kendi gözümden cevaplıyorum senin onaylamanı beklemedim zaten

• intikam almak kadar insanı kirleten birşey yok. kendini sana değer vermeyen biri için kirletmeye değer mi sence? bence değmez herkes emek verir bazen karşılığını alır bazen alamaz işte alamayan biri olarak bunu kine nefrete dönüştürme sen de bir şey öğrenmiş oldun bu ilişkiden kimseye hak ettiğinden fazla değer verme

• sevmemiş demekki boşver

• Allahın sopası yok geçmişte senin başkalarına yaşattığını gün gelir başkası sana yaşatır düzen böyle..

• Benim boyle birsey yasattigimi da nerden cikarttin ?

• Öncekileri Göster
    • Kimseyi yuzustu birakmadim ama...

• o zaman şunu söyleyeyim bir kıza yapılabilecek en büyük kötülük susmaktır.. hiç bir kız kaldıramaz kendi kendini yer her gece

Erkekler Ne Diyor 5

• İntikam Öç Alma Zayıf Olan İnsanların Basvurdugu Bir Eylemdir .. Ne Kadar Kırgın Olsanda Kötülük Yapmanı Tavsiye Etmem ..

• sen şuna bu güne kadar çıktıklarım ya da bana teklif edenler arasında en eli yüzü düzgün olanı buydu kaybedince yıkıldım desene de lafı uzatmışsın...

• Alakasi yok onunla.ondan cok daha guzel kizlar oldu hayatimda. Bu hislerle ilgili birsey dis gorunusleilgili degil. Onunla birlikteyken daha guzel kizlarlada beraber olabilirdim ve o da biliyo bunu. Hatta gozuyle bile sahit oldu birkeresinde bana gelen teklife. Teklifi eden kiz bir icim suydu ama yuzune bile bakmadim kizin o an. Sirf o uzulmeain diye.

• değmez kardeşim bana da aynısı oldu 2 gün önce sildi attı sebepsiz yere hem de napalım intikam alıp onun seviyesine mi düşelim yani bizim belli bir seviiyemiz var int,ikam alarak onların seviyesine düşemeyiz boşver sen takma o kendi pişman olacaktır zamanla

• Saol kardesim dusuncen icin. Bende almak istemiyorum ama insallah engel olabilirim icimdeki ofkeye :)

• rica ederim alma tabi değmez hiçbir kıza kız dediğin otobüs gibidir biri gelir kaçırırsan da başkası gelir mutlaka durakta beklemeye devam :)

• Kaldıramayacağı intikemı yaz bakalım. Ondan sonra düşüncelerimi yazarım.

• boş ver kardeşim değmez aynısı bir bir benimde başıma geldi olsun istedim bu sefer son dedim bu aşkı büyütmek için elimdn geleni yaptım çalıştım çabaladım sonunda ayrıldı benden 1 hafta oldu biteli bekliyorum düşünüyorum nerede yanlış yaptım bilmiyorum artık zamana bıraktım sende öyle yap intikam alsan ne olacak oda senin yaptıgın gibi bişey yapar daha fazla üzülürsün

Yükleniyor...