• Sor
  • Bence

Bir kadın sizden hoşlandığını nasıl belli eder?

Mesela yaptığınız kötü esprilere gülmesi, sürekli saçıyla oynaması, konuşurken size bir şekilde dokunması... Bunlar doğru mu? Daha neler eklenebilir?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Ek olarak* amuda kalkmak, su şişesinin kapağını patlatmak, meyveli sodayı sallayıp üstüne püskürtmek ve el çırpmak.

• Bu durumda hoşlanmasa daha iyi olur gibi bir anlam çıkıyor :)

• El çırpmak diyorum.. Az da olsa gideri var ama? he

Kızlar Ne Diyor 7

• Tanm Hadesin soracağı sorular:)))

• Yine de Zeus'un kardeşi olduğumu unutma :) Ayrıca bir uçurumun içine baktığınızda uçurum da sizin içinize bakar. Aşk bir uçurumdur. (Oldu mu bir bağ kurabildim mi:)))

• Öncekileri Göster
    • Peki sana bir soru cehennem yerin dibinde midir:?

• Yunan mitolojisinde yer altında insanların ruhlarının cezalandırıldığı derin bir uçurum

• gülerek sürekli sennle konuşmaya çalışarak

• kesinlikle doğru.

• konuşurken gözlerine bakman yeterli

• gülümseyerek :)

• kadınına göre değişir o mesela ben belli edemem yani edemem derken senin dediğin şekilde davranamam bir bakışımla çözerim olayı

Erkekler Ne Diyor 8

• dokunmasını istemem ilk başlarda hatta hafif meşrep olarak algılarım..bakışları ve konuşması yeterli hoşlandıgını belli etmesi için..

• Hades Efendi, bari sen sorma bunu. Zaten yeraltindan gicigim sana :)Saciyla oynama kismina cok guvenme fakat diger ikisine guvenebilirsin. Sana sorular sormaya -baslar,seni konusturmaya calisir. Nadiren direkt iletisim kurmak istediklerini soylerler, cogunlukla ima ederler. Ornek ; su filmi izledin mi ? buralari pek bilmiyorum. facebook muhabbetleri..vs.

• Bir kızın konuşurken dokunması hoşlanma belirtisi değildir bence.

• Sen şuan inan veya inanma psikoloji soruyorsun.Yani düşüncesini soruyorsun.Biz nerden bilebiliriz.Anca ihtimal ve olasılık söyleyebiliriz o kadar. Asıl konuya gelirsek;Kızlar,bir erkeği tanımak için ilk zamanlarda onunla vakit geçirirler.Soru şudur? Nasıl biri onu tanımam gerek? Kızın en ufak bir ilgisini çekersen hemen seni tanımak için harekete geçer.Senin birşey yapmana gerek kalmaz. Bu ilk zamanlarda kıza ilk izlenimi iyi bırakırsan işin kolaylaşır.Sana küçük bir tüyo vereyim ve kapatayım.İlerki zamanlarda "arkadaş kalalım" lafını duymak istemiyorsan kızın ne arkadaşı ne kankisi ne dert ortağı olmalısın.Kızın arkadaş kategorisine girmemen gerekir.O zaman sevgilisi olabilecek seviyeye gelirsin. Haydi kolay gele

• hafifce yaklasinca renkten renge giriyorsa, dudaklarina arada odaklanip sonra bakisini kaciriyorsa hoslanmistir. bir de sapsalca ifadeleri oluyor ki o en belirgin ozellikleridir.

• çaktırmadan bakar, cesaretliyse yanında durur seninle konuşmak ister, sana bir soru sorar, birşeyler anlatır. bir de olayın his boyutu vardır, sen onun yaklaşımlarından bunu hissedersin. bunu açıklayamıyorum işte. çok nadir de olsa her böyle davranan senden hoşlanıyor anlamına gelmez ama o senden hoşlanıyorsa sen bunu hissedersin.Ayrıca hoşlandığını belli edemeyen bazı kadınlar, hoşlandıkları erkeklere biraz haşin ve sert davranır, onları kırarlar.

• sorar kiz arkadaşın varmı yokmu onceden sonra sana yakın olmaya çalışır senın yanında olmak ıster bılıyorum bunları çunku bunlar bana oldu

• bunu anlamak çok zor birşey degil aslında yetenekte gerektirmez bakışlardan zaten bunu çözersin genelde bu böyledir zor kapalı kutu bir kadın bile elbet bi anlık boşluk kaçamak bir bakışla bunu belli edicektir

Yükleniyor...