Evimiz eski olduğu için sevgilimi çağırmaya çekiniyorum. Sizce bu sorun olur mu?

Gizli Üye
Ben sevgilimi bize davet etmek istiyorum ama çekiniyorum. Çünkü evimizden çekiniyorum :) yani ev baya eski hiç içini falan boyle yaptırmadılar. Duvarda duvar kağıtları var yırtık bazı yerleri falan. Yani ev güzel değil bu yüzden çekiniyorum. Sizce bu sorun olur mu kız arkadaşım için ne yapmalıyım
Evimiz eski olduğu için sevgilimi çağırmaya çekiniyorum. Sizce bu sorun olur mu?