Aşırı açık giyinenler ilgi çekmek istediklerinden mi?

İlgi veya dikkat çekmek istediklerinden mi böyle giyiniyor?Yoksa sevgilisinin yanına gittiği için mi?

Anket Sorusu

• İlgi-dikkat çekmek istediğimizden A seç
  • Diğer nedenler B seç
Güncellemeler:
soruyu merkımdan sordum amacım eleştirmek değildi adece durumu bir şekilde tarif etmek geekiyordu o yüzden bu ifadeleri kullandım,özellikle bayanlardan özür dilerim
arkadaşlar tekrar belirtiorum ben bu tür şeyleri eleştirdiğimden değil sadece o psikoljiyi anlama için sordum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 20

• bazıalrı sıcaktan

• aşırıysa evet dikakt çekmek için

• İlgi-dikkat çekmek

• Hava sıcak lann yanıyokk :'(

• Ayş acıdım şimdi kızmayın çocukcağıza :D

• İstediği gibi giyenebilirler. Senin için bir mahsuru mu var anlamadımda

• yok yukarıda güncellemede de belirttiğim gibi mahsuru yok olamazda zaten,sadece merakımdan kişileriin prsikolojisini anlama açısından sordum

• bence dikkat çekmek amaç

• evet güzelliklerini kapatmıyorlar

• Ne istersem onu giyerim oturup hesap yapacak değilim.

• A şıkkı.

• belki de beğenilmek için

• bu sıcaklarda zor oluyor tabi açık giyinince üşüyoruz ama napalım dikkat çekmeden duramıyoruz

• her ikiside ;))

• Kendini öyle daha mutlu hissediyorsa giyebilir .

• Şimdi açık sözlülüğümü konuşturacak olursam eğer,alt tarafında bir şeyler hisseden kızlar böyle açık seçik giyinmeye çalışırlar,göbeği açılır kapatmazlar tamamen libido işleri anlayacağın.

• her zaman sevmişimdir açık sözlü ve dürüst olanları.

• yok ben zaten herkes demedim,çoğu öyle

• belki o duygular sana özeldir değil mi? her insan farklı farklı değil mi sonuçta...

• Öncekileri Göster
  • Sebeplerden biri bu tabiki.

• ben kendi keyfime göre giyinirim hacı ne dikkat çekmek için ne de sevgilim için.

• sana mı sorucakti ne giymesi gerektiğini?

• tekrar özür dilerim

• kadınlar sizin için yaşamıyor kendinizi bu kadar önemsemekten vazgeçin.isterse süslenir ilgi çeker bu ona kalmış.

• yanlış soru oldu galiba rencide ettiysem kusura bakmayın :(

• Keyfi istediğinden.

• Belki sadece hava sıcak olduğundandır :P

Erkekler Ne Diyor 7

• güzel bir kadın vüdundan daha estetik bişey var mı.kuğu

• ÖZGÜVEN denilen kavramın kendilerinde çok olmasından kaynaklanıyor. Çok güzel bir şey bence erkeğin küpe takması da böyledir!

• Bence kesinlikle ilgi çekmek için.

• Ego ve benlik sorunu olmayan kızlar uç derece dekolteli kıyafet giymez normal yaşamda. Ya çirkinliklerini bastırmak, ya da kendinden güzel kızlara ''bizim de giderimiz var'' havası uyandırmak için giyiyorlar. Psikolojik takıntıları olmayan, egosuz ve akıllı kızlar uç noktada dekolte giymez. Bazı kezbanlar ''uff snne be slk'' moduna girmişler gene ama burada ''hissiyat'' sorulmuş yani neden? İstersen çırılçıplak çık dimi bize ne :)

• ilgi çekmek, farklı görünmek, kendini güçlü hissetmek vs. liste uzar gider... bunun için vücudun niteliği onlar için pek önemli değildir.

• Erkeklerin gözünde kendilerine bakılınca egoları tavan yapıyor, canları ekşili istiyor haspamların!

• İyi görünmek içindir

Yükleniyor...