Dolandırıcılık hakkında yardım

arkadaşlar boş kağıda imza attım diyelim kötü niyetli kişi üstünü istediği gibi doldurup bana dava açabilir mi ayrıca benim cep telefonumdan kendi cep telefonununa sanki ben söylemişimde yapmış gibi lanse ederse neler olur lütfen yardım edin çok kötüyüm

Güncellemeler:
yalnız azz önce internette avukatın yorumunu okudum noter onayı şart değilmiş.konuştuğum avukat ta dilekçe ver dedi yeminle kalp krizinden gitcem:(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hehehe korkma be yaw dag basımı bura.. İs büyürse imza islakligindan anlaşılır .. Ama noterden onaysiz kağıtlar zaten hukumsuzdur..seni korkutan vatandaşa söyle adamın g. tunu keserler savcılar haberi olsun...

• Haydaa.. Yaw ben isin içindeyim alla alla noterden onaysiz kağıtları bana baskı altında tehditle imzalattilar demen yeterli.. Kağıt islakligindan anlaşılır..

• Öncekileri Göster
    • inşallah öyledir çok çok teşekkür ederim

• Korkma korkma.. Dik dur

Erkekler Ne Diyor 10

• Birşey olmaz noter onayı olmadan gerçekleştirilen anlaşmaların yasal geçerliliği yoktur

• kendi aranızada yaptığınız her anlaşma bir nevi senettir çünkü ıslak imza olursa sen aranızdaki anlaşmaya imza atmışsın demektirbu arada imza sürgün yoksa imzayı inkar et benim değil de

• noterde var şimdi bu durumda telefon mesajı da olduğuna göre ben yandım dimi?

• Öncekileri Göster
    • var tabiki ama söylersem bana olan güvenleri sarsılır söyleyemem hiç anlatmadım kaç aydır resmen şiştim.bi anlık dalgınlık normalde yapmam mümkün değil

• bence anlat o şimdi senin ailenle durumunu kullanıyor anlatırsan sende rahatlarsın ayrıca kendini ezdirme hayatta her şey olacağına varır

• noterde imza sirkülerin var mı? bu imza benim dersin olur biter

• malesef ki var

• anladım kolay gelsin boş kağıda imza niye attın zorla mı attırdı ?

• hayır karalama yaparım ölesine bir anlık dalgınlık

• seni dahi üzerine geçirebilir .Bir Yargıtay kararı var .Boş kağıda atıldığı ispat edilse dahi .Bir güvence belirttiği için kabul görüyor .Sıkıntılı anlayacağın

• telefon mesajı var evet ama savcılık kararıyla saat kaçta atıldığı ve yer bilgisine ulaşılabiliyor aynı yerde olduğumuz muhtemelen anlaşılır.bi dolandırıcı buna cesaret edebilir mi sence?

• Öncekileri Göster
    • Allah korusun de ya:-(

• inan varya allah icra davalarına bakmıyor .Alır arkadaşım inan alır
      Tabi o kağıdı mantıklı doldurduysa

• genel olarak iki şahit huzurunda atılan imzalar senet yerine geçer. Parasal olarak borçlanma kefaletdurumlarında kullanılabilir. ya da senin adına bir yere dilekçe verebilir. Şu aralar çıknan kanunlara göre noterden imzalı olması gerekir. Borçlanma için ise matbu olarak uygun düzenlenmiş matbu senet olması gerekiyor. dip not olarak. senin imza atığın kalem ile aynı kalemi kulanmak zorunda kullanmazsa itiraz sonucunda başka zaman dolduruldu imza atarken baskı altındaydım deme hakkın var

• hayır senet falan değildi boş beyaz kağıttı o sıralar böle bişey yapcağı aklıma gelmezdi yeni yeni düşünmeye başladım ve benim telefonumdan onayım varmış gibi mesajda atmış olabilir.avukat dilekçe yaz dedi sence gerçekten buna gerek varmı

• ayrıca benim adıma nereye nasıl bir dilekçe verebilir ki bunun sonucunda bana zarar vericek ne yapabilir:/

• tüm kamu kurum ve kuruluşlarına verebilir. boşanma davasıda açabilir. Savcılığa gidip bir dilekçe ver bilmeden ve baskı altında şu şu kişi benden bu şekilde bir kağıt aldı diye. iMuhtemelen hiç bir işlem yapmayacaklar ama ileride bir dava konusu olduğunda savcılığa verdiğin dilekçe önem taşıyacak. du aet sana imza attırdığı kalemi kaybetsin. aynı renk ve aynı kalem olmak zorunda.

• nasıl imzaladın ki o kağıdı ? imzanı inkar edersin ? daha yaşın kaç ki senin ?

• bir anlık dalgınlıkla imzaladım 3.sınıf üniverstdym normalde çok tedbirliyimdir ama bir anlık dalgınlık telefonu arkadaşımın evinde bırakıp tv izlemem.hiç aklıma gelmezdi ki

• e yuh bir anlık nasıl bir dalgınlıkkk.. imza farklılığını idda edersin falan filan kızım takma böyle şeyleri için rahat olsun gerekirse arkadaşlarında yanında olucakdır bunların hepsini kafanı kaldırmadan asla göremezsin zaten

• o dalgınlığım batsın benim teşekkür ederim bu arada

• İmzayı inkar Etmen mahkeme Sürecini Uzatır. İmza İncelemesine Gidersin Çünkü. Git Farklı Bir imza Atarak Noterden İmza Sürgüsü Cıkar. Eskisi Gibi Senetler Okadar Etkılı Degil Diye biliyorum...Boş kagıda sn imza atsan bile yukarıya baska biri yazı yazdıgı zaman. o kagıdı tespite yollarsın senın yazmadıgın ortaya cıkar.!

• telefonumdan mesaj atmıştır haberim varmış gibi ispat şansım yok.noterden imza sürgüsü çıkarmam için imzamı değiştirmem gerek değiştirsem tarihi yazar tarihi yazmasa herhangi bir yerden imzaların aynı oldduğunu ispatlar her türlü benim başım yanıcak

• Öncekileri Göster
    • Tatlım İmza Tespitine Giderse. Sana 100 şekilden imza attırıyr ve yazı yazdırıyor. O Kagıttakı yazıyla bir cıkmazsa problem olmaz. diyorum sana

• inşallah öyle oluur teşekkür ederim

• bu devirde babana bile kefil olma derler sen gitmiş boş kağıda imza atıyorsun ya

• sakin ol bişey olmaz noter tasdikli yapmanız gerekiyor eğer noter tasdikli değilse bişe olmaz korkmana gerek yoq

• olur mu internette araştırma yaptım noter tastiği sadece devir işlemlerinde oluyomuş yani kağıdın üstünü doldurup sanki borçluymuşum gibi gösterebilir.ayrıca benim telimden kendisine üstteki bilgilerden haberim varmış gibi gösterebilir her türlü benim başım yanabilir

• Öncekileri Göster
    • avukat ta korkuttu dilekçe falan internette araştırdım ağlıcaktım çok sağoool:)

• BİŞE OLMAYACAK EĞER ÖLE OLSAYDI BİT TRİLYONU KAÇIR BOŞ KAĞIDA İMZA ATTIR ÜSTÜNEDE ŞU KADAR BORÇUK VER KABUL EDİYORUM YAZ EE NE OLDU ADAM BORÇLUMU YANİ SAÇMA :) AYRICA ÇOK İİ BİLİYORUM NOTER LAZIM AVUKAT IN BAŞKA AMACI VARDIR

• boş kağıda imza atılır mıymış hiç

Kızlar Ne Diyor 4

• Polise gitseydin keşke. Boş kağıda neden imza attın ?

• dalgınlık..orda şüphelenseydim giderdim ama kaç ay geçti üzerinden

• Bu tür durumlarda mahkeme o boş kağıda imza atma nedenini de sorgular . Diyelim ki borç için attın sana o borcu nereye ödedin diye de sorar boş kağıda imza atmış olsan bile kuru kuruya o kağıttakiler üzerine kalmaz . Yapılan dolandırıcılık varsa mutlaka ortaya çıkarılır .

• inşallah öyle olur

• cep telefonundan ne yaptı ? boş kagıda attıgın ımzada ıs yerının veya kısısel bılgılerının bılgısı var mı yoksa sadece karalama bir imza mı? .. bilgilerın ws ws varsa ya da kaşe basılıysa o kagıtla ıstedıgı dumenı cevırır..

• hayır bilgilerim falan yok boş kağıda bir imza attım ama hakkımda çoğu şeyi anne adı baba adı vs.biliyor.dava açtığı zaman inkar etceğimi düşünmüş olarak benim telefonumdan kendisine şu şekilde doldurmana müsade ediyorum die mesaj attıysa ben napıcam

• Öncekileri Göster
    • onunla oldugun mekanda kamera wardrmutlaka mesaj atılan saaatte telde kımın naptıgı gorunur.. ek olarak boş kagıt ımzalamıssın senet değil.. o yuzden para takamaz sana

• umarım öyle olur zira kimseyle paylaşamıyorum az kaldı her kendimi depresyonda bulabilirim

• O gün gidip karakola bildirseydiniz geçersiz sayılırdı tüm imzalar

• o zamanlar hiç düşünmemiştim aklıma bile gelmedi

• Öncekileri Göster
    • seninde mi başında aynı dert var yoksa:/

• Yok tatlım benim uyku problemim var günde 3saat anca
      Sorunun cevabı bulundu sorun yok korkma şimdi git güzelce uyu

Yükleniyor...