• Sor
  • Bence

3 tane dedem yaşında adam konuşurken yanlarından geçen taytlı bir kızın poposuna bakıp olmadık laflar ettiler

3 tane dedem yaşında adam konuşurken yanlarından geçen tayt giymiş bir kızın poposuna bakıp olmadık laflar ettiler. Kız da muhtemelen bunu farketti.Çoğu zaman böyle şeyler görüyorum.Bunun iğrençliği ayrı bir yana ama kızlar hiç etkilenmiyor mu bu tarz şeylerden..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• etkileniyorlar ve sinirlenşyorlar. ama elden gelen bişe yok. günlük yediğimiz lafları saysak bitmez. açık giyinsekte giyinmesekte erkekler böyleler işte. sadece yaşlı amcalardan değil. hepsinden nefret ediyorum ve rahatsız oluyoruz. ama yapcak bişe yok. başımızı eğip gidiyouz.

• : '(

• Öncekileri Göster
    • Amin... Süleyman Demirel itiraf etti zaten Cumhuriyet kurulduğundan beridir islamı ve osmanlıyı kötülemek için her şeyi yaptık dedi.

• Ahhh,ahhh... erbakan hocam aklima geldi simdi. Allah gani gani rahmet eylesin. 28 subati unutmayacagiz. Suurlu ve bilncli müslümanlardi hep istedigi

Kızlar Ne Diyor 7

• kapalı giyinsek yine laf yiyoruz, laf edenler etkilensin bize ne.

• tenesir paklasın onları

• vallahı ben kot pantolon ustumdede uzun kollu vardı kafası beyaz adam olmadık laflar ettı oyle pıs kufurler ettıkı duymazdan geldım onume gecıp durttu ve bagıra bagıra soyledı en son suratına tukurdum gerızekalımısın sen dedım aynı lafları tekrarladı. zor eve gıttım . adamlar kafayı yemış sapıklaşmışlar tayt olmasa esofman olsa gene derler.

• Zamanında kadınlar bu tarz sözlerden etkilendikleri için bu pislikleri susturamamışlar... Etkilenmesine gerek yok o dedeler, mezarını seçsinler ilk önce.

• Dedem yasindaki adamin terbiyesizliginden ben niye etkileneyim?

• Kadınlar sinirleri bozulmasın diye giyimlerine dikkat etmek zorunda kalıyor bu ülkede.

• herşeyi çoğunluğun talebine göre belirleyelim mi mesela? kimsenin sinirlernin bozulmiycağı bş türkiye?

• diiilmizyim yaa, DİİİLMİYİİM. :D
      kibarlık başka ama dimi, dediydik bunları :D tribüne oynama :D

• uweeeyy... D:

• o an ki o iğrenç duyguyu tahmin bile edemezsin. bunu yapan şerefsiz adiler büyümüş ama karakteri küçük insanlar yaptıklarından utanmıyorlar da. birde kız açık giyindi bende laf atarım diyen o.ç. i*neler var. hay zihniyetini s*kiyim senin şerefsiz şimdi anasını bacısını karıştırıcam ama ben onlar kadar karaktersiz değilim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Abi, cok güzel bir meselEye deyinmissin. Tebrik ederim. Afedersin cok var öyle serefsiz. Hep görüyorum. Ülke ne hale geldi. Abi, daha fenasi evli insanlar sanki hayatlarinda hiicc kadin görmemis gibi süzenler var ya..ahhh..ah...Allah islah etsin

• sence etkileniyolar mı? bir kız neden tayt ya da başka bişey giyme ihtiyacı duyar? götü güzel ki göstermek istiyo, ben kalkıp, götünüz ne kadar güzelmiş diyince neden alınıyo?

• yine pek kibarsın :)

• ahaha oynarım ben :)

• Bunu yapanlar insan değil böyle pisliklerin masum erkeklerde yanıyo bütün erkeklerin adı kötü oluyo sonra şerefsiz haysiyetsizler kendilerininde anaları bacıları var bunu düşünmüyorlar hiç soysuzlar !

• Bırak allasen birde gelmiş iğrençlikten bahsediyorsun.2-3 kız çok hoşumuza gidiyo dese sokağa çıkıp önüne gelene saldırıcan ak.

Yükleniyor...