Arkadaslar aşık etme duası varmış bilgisi olan var mıı ?

Gizli Üye
Ben geçenlerde bir sitede aşık etme duası gördüm denenmiş bir usül falan yazıyodu yapanların yorumlarıda gayet olumluydu. Duayı günde bir kere 7 gün okuyomuşsun istediğin kişi senin için hayırlıysa sana aşık oluyomuş ama yinede ters teper falan diye korktum okuyan var mı bu duayı ya da bir bilgisi olan ? Mutlaka yazın
Güncellemeler
+1 yıl
Bencede bulaşmayim benim sevdiğim çocuk benden hoşlanıyo biliyorum ama gelsin açılsın diye okucaktım bir anda aklıma esti ama vazgeçtim çarpılırım. Musallat falan olurlar. Bazılarıda kızdı tm yapmadım bişey ya :)
Arkadaslar aşık etme duası varmış bilgisi olan var mıı ?