Bir kız arkadaşım bana çıkma teklifi yaptı onu kırmadan nasıl olmaz diyebilirim, yardım edebilir misiniz?

Az önce face ten mesaj atmış seni seviyorum senden hoşlanıyorum diye ve ben onu kırmadan gücendirmeden kabul etmemek için neler yazabilirim yardımcı olur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "Bunun seninle bir ilgisi yok, benim kalbimde birisi var,ondan ayrıldık başka bir aşkı kabul edemiyorum etmek de istemiyorum. Seni gerçekten seven birisiyle olmak senin hakkın, benimle anca üzülürsün. Daha sonra daha çok üzüleceğine şimdi sadece küçük bir hayal kırıklığına uğra nasılsa unutursun bir gün beni. Temiz sevgini benimle paylaştığın için teşekkür ederim, ama sana karşılık verebilmem imkansız, umarım beni anladın." diyeceksin tamamdır... ;)

• De gitsin kardeşim :D

• tamam aklımdaki ideal sevgiliyi yaratıp kalbime koyacam sonra da isimsiz biri kalbimi çaldı diyeyim bari :P

• Nerden öğrenecek, senin kalbini senden iyi bilen kim var ki yani :)) O zaman kalbinde birisi olduğunu söyle olmamı :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• çıkma teklifi yaptı? günden güne geliştiriyolar bu deyimi.

• kırılmayı göze almış

• gelen mesajda biraz onu hissettirmiş ..korkuyoum ..demiş

• bu işi kırmadan yapamazsın...

• belli olmaz yaa kimileri plak gibi takılıyor geçmişe ve kurtulamıyorlar :D olmuyorsa zorlamayacaksın en güzeli :D

• ilerde çık. mütemadiyen sana takılmaz lise aşkın :D

• yalan da söyleyemem ki ben ilerde biri ile çıkarsam kötü olur...zaten dersanedeyiz farklı sınıflardanız sıkıntı olur

• Öncekileri Göster
  • "ben senı ılk gunden berı arkadas dost olarak gordum ve sana hıc baska gozle bakmadım benı anlayısla karsılayacagını dusunuyorum senı kırmakta ıstemıyorum cunku ıyı bırısın kırılmayı uzukmeyı haketmıyorsun ama ne olursa olsun senınle arkadas kalmak ısterım" dıyebılırsın hem onu kırmazsın hemde olayı sorunsuz halledebılırsın

• rıca ederım kardesım :)

• umarım yarar bnde teşekkür ederim yorumun için :)

• tesekkur ederım. bı arkadasıma daha tavsıye etmıstım ıse yaramıstı umarım sendede ıse yarar kardesım

• Öncekileri Göster
  • kızların yaptığı gibi: sen çok iyisin seninle anlaşıyorum ama sana hiç o şekilde bakmadım benim için arkadaşlığın daha değerli

• teşekkür ederim :)

• sen cok iyi bir insansin de .. ama ikimiz sadece arkadas olabilirsiz yaz ben seni sadece arkadas olarak görüyorum de

• önce teşekkür et, sonra onun hakkındaki düşüncelerini açıkça yaz. net olursan üzülmez bence. kırılacak diye gereksiz yere uzatma.

• teşekkürler :)

• benden daha iyilerine layıksın de.

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• caiz değildir red etmek.

• Bu çok zor bir durum olsa gerek , anlayış göstermesi karşınızdaki kişinin karakterine bağlı bir durum .Onu arkadaşınız olarak gördüğünüzü ve böyle daha mutlu olacağınızı söyleyin .

• zor durumlar beni buluyor zaten... daha zorları da var ama onlar hiç çözülmüo bunu da bu şekilde çözmeye çalışacağım teşekkürler :)

Yükleniyor...