En sevdiğiniz kadın fiziği ve karakteri nasıldır?

hani hep deriz ya şöyle olsun fiziği ahlaki böyle olsun diye nasıl olmalı?yani senin profilindeki tip nasıl?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link link link Vamplık ile sevimliliği aynı potada eritenlere hastayım, evet..

• Tanrım sana geliyorum.
      Ayrıca eksileyenlere kafan girmesin, biri benim.

• Hıı? Ben de hangi tencere popolu türk kızı eksiledi diyordum.. :))

Kulağını çekicem senin ben, dur sen..

Erkekler Ne Diyor 13

• Fizik sabit değildir hiçbir zaman , karakterde öyle .Ama ahlaklı , dürüst , zeki , anlayışlı , konuşması düzgün olmalı bir kadının .

• kahverengi ya da siyah gözlü olmalı ve sevgi sözcügünün anlamını bilmeli .

• vücudu güzel olan bana hayır demeyen kadınları seviyorum.. çok mu iğrelti oldu :)

• Nefes alan tipleri sevioyorm :)

• Fiziğe çok önem vermem desem de, yine de erkeklerin çok büyük çoğunluğu seçimlerini yaparken belirli kriterlere sadık kalıyorlar. Bende öyleyim sanırım, uzun boylu olduğum için öncelikle uzun boylu olmasına önem gösteririm. Güzellik kavramı çok değişken olduğu için burada tarif etmek çok anlamsız olacak, ancak uzun boylu olması ve çok aşırı zayıf olmaması dikkat ettiğim kriterlerdir...

• link .

• masum yüz ve kibar kıvrımlar.

• uykusuz aksi ve nalet :)

• fizik kalıcımı sence _?

• en azından kısmen kalıcı

• yok be canım yaa inan ben güzel fizikli veya manken gibi kızlarla çıktığım oldu yani kendimi yakışıklı bulmamama rağmen bence az güzel olanlar değer veriyor

• güzel bir kalça ve göğüs. gerisi yalan azizim :D

• Tarifi çok uzun yani nasıl anlatsam nerden başlasam bilemedim. Ilk başta güzel olacak ve bununla beraber içide güzel olacak. Sonra dürüst olacak ,bilinçli olacak ,sadık olacak ,namuslu olacak ,nerde nasıl konuşacağını bilecek böyle uzar gider liste.

• orta yada uzun boy güzel kalça ve göğüsler yeterli olur

• at gibi olsun

• at gıbı derken?

• uzun düzgün bacaklar , sıkı kıvrımlı kalçalar , kıvrımlı güzel bir bel , güzel göğüsler

• Bunu diyo: link

Kızlar Ne Diyor 1

• fizik--> senin gözünden en güzel en dişi en seksi kadın fiziğikarakter-->senin karakterini tamamlayan ve senin asla değiştirmeye çalışmayacağın karakter

Yükleniyor...