Flörtöz tavırlı erkekler?

flörtöz mizaçlı erkek nasıl olur? Bu tip erkekler sadece beğendikleri kadınlara karşı mı böyledir yoksa yapıları mı böyledir yani her kadına karşı mı böyledirler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Flörtöz kişiler desen daha doğru çünkü bu dediğin sadece erkekler için değil kadınlar içinde geçerlidir. Bu kişiler evli ya da sevgili de olsa daima yeni kişilere açıktırlar. Karşılık gelmese de girişimde bulunmayı ilgi göstermeyi severler. Amaçları bekar da olsalar ciddi ilişki değildir. Bu kişiler ortamda sadece bir kızla değil bütün kızlarla ilgilenir. Amaçları aşık olmak değildir ve her ilgilendiği kişiden ilgi görmeyi beklerler. Karşı cinse ilgi gösterir ve onlardan gelecek en ufak ilgiyi yaşam kaynağı olarak görürler. Bu tip kızlara motor demek ya da erkeklere çapkın hovarda demek doğru olmaz. Çünkü onlar farklılar. Flörtöz olanların amacı skor değildir.

Erkekler Ne Diyor 10

• Yeni bir kavram olsa gerek bu flörtöz... :) bu durumda flörtöz erkeklere eğilim olan kızlar da patates mi oluyor?

• Fritoz gibi bişeymi ki o :A

• o ne demek ?

• flörtöz ne anasını ne saçma bir laf nasıl bişi o mutfaktaki fritöz gibi bişeymi yoksa ;)

• Açpkınlık amacındadırlar

• her kızla flört amaçlı yaklaşan erkeklerden bahsediyorsun ?

• Benim koyu kazanova bir arkadaşım var. Yani sizin tabirinizle flörtözü aşmış :D Kendisi bütün kadınlara flörtöz davranıyor artık. Alışkanlık olmuş çünkü. Geçen gün kendisinden sigara isteyen bir nineye karşı bile flörtöz tavırlar sergiledi diyeyim, o derece :D

• genelde eline ne geçerse kullanma derdin olanlardır... her çiçekten bal alan kesim

• onasıl bir soru çapkın erkek mi demek istedin anlayamadım

• benden bahsediyosun yani=) her kadına karşı öleyizdir ama karşımızdaki her kadının tavrına göre devam etmeyiz güzellik görecelidir! önce gelir fizik görünüş giyim felan! her kıza kibar iltifat ederiz ama her kızla devam etmeyiz!

• Ben bahsettigin gibi birine cattim.Once benimle fl�rt etti, etti, etti, beni sonunda kendine asik etti. Sonunda ona karsi birsey hissettigimi soyledim ve kacis o kacis beyefendideHadi simdi soruyorum bu neyin nesiydi?Niye benimle devam etmek istemedi?Bir baska erkek arkadasima durumu actim, bana dedi ki seninle beraber olmak istemeyecek bir erkegin beynini kontrole ettirmesi lazim.Acaba gay miydi?Neden korktu kacti?Ayni isyerindeyiz ondan mi?Yeni bosandim esimden ondan mi?AMA NEDEN?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...