Hoşlandığımı söyledim cevap vermedi, yanlış mı yaptım acaba?

Gizli Üye
Durumu kısaca anlatayım Bir kızla tanıştım daha çok yeni ancak bu kız ile daha önce iş ilişkimiz vardı aynı yerde 1 yıl çalışmıştık ancak o dönemlerde işlerin yoğunluğu ve başka sebeplerle bu tür bir durum oluşmamıştı ve o işten ayrılıp başka bir şirkette işine devam etti geçtiğimiz günlerde facebook da arkadaş bul diye bir özellik var orada tesadüf eseri bulup kendisini ekledim sonra baya muhabbet sohbet sürdü o duruma geldiki telefon numarasını aldım ve sabahın 4'üne kadar gece yarıları mesajlaşır konuşur olduk dolayısıyla ona karşı birşeyler hissettiğimi farkettim yani böyle arkadaş kanka muhabbeti de yok aramızda baya oturup havadan sudan geyik yapıyoruz ve çok hoşuma gidiyor gece yarıları mesajlar arıyordu bende ona karşı birşeyler hissettiğimi farkettim ancak bu muhabbetin bozulmasından korktuğumdan biraz çekindim açıkçası bunuda ima ettim sonra artık geldi çattı ve ona kendisinden çok hoşlandığımı söyledim Tabi şöyle bir durum var iş yoğunluğu nedeniyle bunu sms vasıtasıyla yapmak zorunda kaldım ailevi nedenlerden ötürü telefonla sesli konuşma olanağıda yoktu uzun zamandır da birbirimizi görmedik hoşlandığımı dün söyledim ancak cevap vermedi yanlış mı yaptım acaba
Hoşlandığımı söyledim cevap vermedi, yanlış mı yaptım acaba?