Zaman her şeyin ilacıysa , fazlası intihar olmaz mı...

Aşkın tarifini anlatabilecek biri var mıacabaa... :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• AŞK...elinin ayağına,ayağının gözüne,gözünün burnuna dolaşmasıdır AŞK.bir an olsun onu aklından çıkarmamak,onu beklerken uykusuz kalmak ve buna asla pişman olmamaktır AŞK.gün boyunca ne yaparsan yap ,nerede olursan ol onu düşünürken salak salak gülümsemektir ve bunu yaparken de insanların sana garip garip bakmalarına aldırış etmemektir .KORKMAMAKTIR.hayata karşı CESARETTİR ana babaya ASİ OLMAKTIR. AŞK efkarı ve neseyı, mutluluğu ve de hüznü bir arada yaşamaktır, sabrı ve sabırsızlığı öğrenmek,buna katlanmayı dayanabilmeyi öğretebilmektir AŞK.PİŞMAN OLMAMAKTIR asla .onu dusunurken,beklerken ,MUTLU OLMAKTIR .VE YILLAR GEÇSE BİLE HEP AMA HEP HATIRLAMAKTIR .benim yüreğimden aşkın tarifini okudunuz.halen içinizde AŞIK OLMAK İSTEMEYEN VAR MIIIIIII:)))

• Gerçekten güzel bir açıklama olmuş düşüncelerimiz neredeyse aynıı :)

• Öncekileri Göster
    • :)))

• +1

Kızlar Ne Diyor 6

• Yok ben tarif edemeyeceğim :S

• İntihar etmeyi düşünüyorsanız 10. kat deneyin :D

• Anlatılmaz yaşanır kardeş :) Aşk demek; kız için erkek, erkek için kıza olan duydu değildir sadece.Anne aşkı, baba aşkı, çocukluk aşkı, Allah aşkı vs...Her insan içinde aynı duyguları yaşamadığı için anlatılmaazzz.. Yaşarsııın vee sen bize anlatırsın :)

• Şu an aşkı en güzel şekilde yaşıyorum soruya aldanmayın sakın , derin bir konu olduğu için iyi bir muhabbet çıkacağını düşündüm. :) :)

• Aslında gerçekten muhabbet konusu fakat bu devirde bunu sıradanlaştırdıkları için farkındaysan cevap verme zahmetinde bile bulunan yok..

• Evet ne yazık ki , ve herkes nedense aşkı kötüye yorumluyor veya karamsar bakıyor. Sevilmemek acı vericidir veya ayrılık. Ama aşkın da cilveleri var işte , eğer doğru insansa karşında ki işte o zaman mutluluk anlatılamaz. :)

• AŞKDefalarca aynı ateşe yürümek ; büyümekKırık kanatlarla uçurumdan atlamak Kendi silahınla kendine vurulmak

• Peki neden aşkı hep kötü yorumlarlar ? Şu dünya da birini sevmek kadar güzel bir şey yok. Senin yorumunu şu şekilde değiştirsem nasıl olur ? ; Baktığın her yerde onu görmek , aklına geldikçe aptalca bir gülümseme oluşması , kokusunu hissettiğin anda bulutların tepesine çıkmak , sarıldığında kendini güvende hissetmek. Aşk güzel bir şey yapmayın arkadaşlar :)

• Öncekileri Göster
    • keza aşka inanmak ; helvaya tapmak gibidir benim gözümde . inancım yok artık

• İstesen de istemesen de bir gün tekrar aşık olacaksın , o zaman her şey sil baştan başlayacak , ve inşallah her şey gönlünce olur. :)

• ask ask ask binlerxe dilde bin farkli sekilde anlatsanda yetmez sözler yetersiz kaliyor

• yemekmi bu tarifini verelim, herşey kadar kısmeten sonunda olcagına varıyor herşey, üzülme diyemicegim, üzülüceksin çünküen iyisi birgün biticegine inanmak

• Allah'ıma şükürler olsun üzülecebileceğim bir konu yok , muhabbet olsun diye sordum bu soruyu :) Sevgilimle evliliğe doğru tam yol ilerii ! :) Allah herkesin gönlüne göre versin. :)

• bizede yazık oluyor ciddi sanıp boşuna yorumluyoruz bazen

• Her şeyi kötüye yormayın ama , soruyu tekrar okursan anlayacaksın demek istediğimi :) Zamanını çaldıysam özür dileriiiiiim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Tarifi link

• Bana göre Galatasaraydır aşk , ama sevdalar hiç bir zaman tartışalamaz ve yorum yapılamaz. :) Renkler farklı olsada yolumuz bir kardeşiiiiz :)

• :)

• ölüm gibi inen bir sessizlikte ortamı birinin bozması gerekir ki bu genelde kadın olur...ama bu sefer iş erkeğe düşmüştü..-hissettin mi artık zaman ve mekan yok,yalnız ikimiz varız..latife fısıldyarak cevap verir..-hayır ikimiz yokuz,sen varsın,yalnız sen varsın..-peki latife sen yok musun?-ben senin içinde yok oldum..aşk bir sarmaşıktır ve en iyi bir tanımı da budur. aşk kelimesinin kökeni de oradan gelir. sarmaşık bir ağacı dıştan sarar, yemyeşil gösterir ama içten içe kurutur. nice çınarlar, nice selvi boylular aşkın sarmasıyla içten sararmış kurumuştur, dışı yeşil görünür hâlâ.

Yükleniyor...