Baldızım olacak kız ha ablam ha ben ne fark eder, birazcık da benimle ilgilen ihmal etme diyor, ne yapmalıyım?

peninsula
yahu ben bu flört olaylarından çok da anlamam. bu hayatta en iyi yaptığım şey sevgilisinden ya da kocasından yeni ayrılmış ve duygusal açıdan zayıf düşüp başını yaslayacak bir omuza ihtiyaç duyan hatunları tespit edip yatağa atmak, ertesi gün de evden çıkarken komodinin üstüne üç beş kuruş para bırakmaktan ibaret.

sevgilimle evlenme planları yapıyorum, zaten az çok biliyorsunuz.

müstakbel baldızım da durup durup beni dürtüyor, hep ablamla mı ilgileneceksin, ben kız değil miyim, benim neyim eksik, benimle niçin ilgilenmiyorsun diye soruyor.

ne yapacağımı şaşırdım, var mı bu aşk-meşk ilişkilerinden anlayanınız yahu?
Baldızım olacak kız ha ablam ha ben ne fark eder, birazcık da benimle ilgilen ihmal etme diyor, ne yapmalıyım?