Sevgilim kendinden soğutmaya çalışıyor,ne yapmalı beyler niye bunu yapar

Gizli Üye
dün sevgilimle mesajlşırken canı sıkkındı baya telkin etmeye çalıştım,her nden canın sıkkınsa takmamasını onu sevdiğimi falan söyldm ...diye moral vermeye çalıştım en son bana cevap yerine şarjım biterse haberin olsun yazdı ve bir anda daha hiç bişey yazmamaya başladı ben nasıl yani geceye kada rmı yoksun ,sonra nerdesin falan ,iyi msin bari onu de" falan diye ne yaptıysam yazmadı aradım çalıyordu da yani daha kapanmamıştı telefonu..

baya yazdım aradım sonra kapalı.. ama yazmaya devam ettim aşkım nerdesin falan cevap yok en son şunu yazdım akşam "sanırım kafanı dinlemek istiyorsun jetonum geç düştü çok pardon emin ol rahatsız etmicem "yazdım telefonum dünden beri kapalı çok kırgınım yanlış mı y apıyorum sanırım bilerek dün cevap yazmadı bu da beni üzüyor ..bi ara açtım telefonu şarj bitcek diye çekmeceye atmış tım o an falan yapıyor iyi de yazışmamız d evam ederken ni ye çkemeceye atıyor ki bilmiyorum kafam çok karıştı beni soğutmaya mı çalışıyor artık ona bir cevap atsam mı bilmyorum

sizce ne yapsam kafam çok karşışık ve üzgünüm ama soğumuş ya da dün sıkılmış tır sanaırım dimi n e yapsam?
Adam biraz sıkılmış kafa dinlemek istemiş
Kız onu telkin etmeye çalışırken kıza çok ayıp etmiş yani bana
Doğru yapmışım
Yanlış yapmışım
Adam kendinden soğutmaya çalışıyor
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sevgilim kendinden soğutmaya çalışıyor,ne yapmalı beyler niye bunu yapar