Aşk, Seks, Aşk, Seks, Aşk, Seks...

Bunlardan başka bir şey düşünmez mi bu millet? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
Tüm şarkılar bile sadece bunlardan bahsediyor. Midem bulandı artık

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 26

• Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hop ordayım

• bir de yeme, içme ve sıçma 3'lüsü var..

• atladıgın bır sey var para bırde onun kopegı olmus ınsanlar

• parayı biraz düşünürüm seksi daha az düşünürüm aşkı hiç düşünmem :D

• ne yazıkki bunlar.. çünkü kadınlar sürekli sex düşünen erkekerden hoşlanıyor.."""" hayır cinsellik dışındada güzel şeyler var""" görüşünü savunan erkeklere kızlar """""" ıyyyyy uyuz"""" diyor olay budur.

• +5 puanı verirken uyanışından dolayı seni kutluyorum kardeşim. Ben bunun uzaylıların işi olduğunu düşünüyorum millet hipnoz olmuş gibi Aşk para sek aşk para seks gidiyor :)

• bi insan aşık olduğunda ya da sevişmek istediğinde körleşir o yüzden bunlar kullanılıyo insanlar bunlarla daha kolay kontrol edilir ve sanat beyin yıkamak için en iyi araç

• o yüzden ben pop dinlemiyorum saten pop kültürünün amacı odur aldatılma cinsellik ve aşk üzerine kurulmuş bir kültürdür saten dinlemenizide tavsiye etmem ama pop dinlemek istiyosanız buna katlanıcaksınız diğer türlerde var mıvar ama bu kadar yoğun değil tabiki

• aşk, sex, aşk , sexx

• Ben kariyer kariyer kariyer kariyer aşk diyorum

• senin düşündüğünü:P

• bu konuda aşk ve sex düşünoyurm

• suruma kişiliğe göre değişir sahsen aşktan yanayım evlen ne bok yersen ye bir erkekten duymanız inandırıcı gelmeyebilir ama açıklıyım kapıyı çalanın kapıısı çalınır görüşündeyim=) yani bugün ben yaparsam yarın benim başıma gelir o yüzden sevdiğimin elin tutmak kafii!

• güzel seyler :D

• araya başka kelime soksadın bacım, kafam karıştı okurkene

• kendi iclerinde problemlerini cozememis insanlardir. dolayisiyle size de hic bir faideleri dokunmayacaktir. genellikle kompleksli olurlar. sorunlarini sizinle paylasmaz ama size yansitirlar. kesinlikle guvenilmemesi, inanilmamasi gereken insanlardir, zira ne zaman ne yapacaklari belli olmaz. bir gun soyledikleri bir soz, ertesi gun tersine cevrilmis olarak size geri donebilir. davranislarinda mantik aramamak ve kesinlikle "acaba ben mi birsey yaptim?" diye dusunmemek gerekir.

• Ben viski ve yemek düşünüyorum,diğeri profilimde zaten.

• Viski içen komünist :D

• Öncekileri Göster
    • Viski daha pahalı. Size bira gider :)

• Komuniste herşey gider :) İçki olarak tabi.

• milletin başka eğlencesi yokki anasını satayım :DDD

• bir de para war :D

• hayat bunun üzerine kurulu tek amaç bu çünki

• milletin düşündügünü düşünüyorum :)

• Bunlara ulaştıktan sonra düşünür.Ulaşamayan insan çok olunca haliyle düşüncede yoğun oluyor.

• şu dünyada bu ikisinden daha güzel bişey yokta ondan:D

• niye kendini gizleyerek söylüyorsun o zaman :D

• sen benim yerime açıksın yeter:D

• beni engellediğine göre, senin de farklı bir işe yaradığını düşünmek gelmiyor içimden

• link ya gerçektnde çok güzel değilmi ?

• bende milletin düşüncesinden tarafım.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...