Bildiginiz kısa aşk notları var mı ?

bildiginiz notları paylasmanızı istiyorum .. sacmalamadan düzgün cevaplar . kendi sorularınıza nasıl cevap verilmesini istiyorsanız oyle cevaplar verin tesekkürler..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Türkiye uyarlaması şıpsevdi sakızları olan aşka dair kısa notlar... Beğendiğim bir tanesi: link

• uu bunu düşünmemistim adamım :)

• ahaha güzelmiş reis :D

Kızlar Ne Diyor 12

• Nasıl anlatayım bilmiyorum..Kavga edelim. Trip at bana. Küfür et istiyorsan. Dönüp yüzüme bile bakma. Tüm gün konuşma hatta..Ama sakın; bana seni seviyorum demeden uyuma..

• Sana yolculuk yapmak istiyorum. Kes yüreğine giden bir bilet; “ can " kenarı olsun...

• uyy +

• Ne kadar seviyorsun dersen; o kadar işte, tavanı kadar sokağın ve dibi kadar cehennemin.Nazım Hikmet

• teşekkürler..

• begendim..

• Dik dur eğilme, bu millet seninle.En güzel aşk notu bence bu ;)

• sçs

• Atesim ol ama yakma,yagmurum ol ama ıslatma,Ruzgarım ol ama savurma,Sevebildigin kadar Sev ama Beni Sensiz Bırakma...

• telefonuma gelmıstıı :)))

• ıı basit.

• Ağızlara sakız olmuş bir seni seviyorum u benden sonraki sevgililerine saklaBirde bu varSen seviyorum dedikçe zan altında kalıyor bütün aşklar

• tek yol devrim.

• teşekkürler.devrime aşkla bağlı olamaz mıyım :)

• #direngizem de yani ne alaka simdi ask notu neyse verelim + nı

• bildiğim en kısa en manalı aşk notu bu

• Öncekileri Göster
  • sırf buraya yazayım diye facebook açasım var orada bol bol var tabi de kim uğraşıcak şimdi.Ey yar ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş; yüreğimin dibine kadar yolun var. budur heralde?

• Bir şehir ol mesela İstanbul gibi ve de ki ; Boğazım kuruyana kadar sevecegim seni ! ¦

• Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür, büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, alevi güçlendirdiği gibi ..aşk notu degil ama :))

• :)

• uuu + +

• sen benim gözümün daldığı, yüreğimin yandığı ve aklımın kaldığı tek gerçeksin..Nerede olursan ol; sen bende CANsın...

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen benim kovulduğum cennetimsin...

• Seni seviyorum stopSana bakmak balığa bakmak gibi hayır yanlış anlama içim huzurla doluyor.Oha! Bu bir kuş! Hayır uçak! Hayır bu SENi SEVİYORUM!Sana kısa kelimelerden uzun cümleler kurayım mı? Bak mesela: AŞKIM!Ateş icat oldu, teker icat oldu, Roma yandı, İstanbul feth olundu, Seni sevdim.. Aradaki ilişkiyi anladın mı? Hepsi tarih yazdı.Nabız 190, kalp atışı düzensiz, hala yaşıyor, galiba seni çok seviyor.Türkçe 3 yeni kelime buldum. SEN, SEN ve SEN.

• Koku, tat, sıcak... sende her aradığım vardı.Seni soğuk bulanlar, ısıtamayanlardı.

• PIN kodunun bile üç kez şans verdiği bu hayatta, tek kalemde silen insanlar neyin tribinde anlamıyorum ?Geceye sordum: -Derdin ne benimle?Sen hep geldiyinde icim huzun sanci doluyor? Cevap verdi: -Sen birde beni, ben gelince kavusan sevgililere, eslere,besiginde sevilen ,opulen bebeklere sor...

• Seni Seviyorum

• burda exper kasma yeri degil

• Sıcaklığın azaptır buzla kaplı kuzey kutbuna :-)

• İlk işim seni bulmak olucak görünce günümü, çünkü bana birtek sen yaşatabilirsin gülünecek ölümü :-)

• bütün günüm seni düşünmekle geçti.şu an gece.açlıktan uyuyamıyorum.ama uyuyamadığıma memnunum.yine seni düşünüyorum. bu aşka şans ver asdafdas

• Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin...!

• oLmayacak duamsın ya hani; inadına AMİN ,)

• düş peşindeysen düş peşime :D

• Sağ elim elindeyken, sol elimden kıskandım seni.. !Her kalbin çarpıntısı kendi ecelinin ayak sesidir.Beyazid-i BestamiKeşke "gitmeseydin" deseydin de bekleseydim,tek tesellim sigara ve bir kaç sevgi cümlesiydi,Ben aşkın teknesiydim rüzgarına kapıldım,Mesafeler bahane değil, gelirdin; özleseydin... !Sadece rüyalarda değil,döneceksin dimi geri ?Sonra; göz yaşına boğdum tüm resimleri, Yazıp durdum, gözlerinden esinlenip.Görüyorum ipeksi saçlarını, başkasına kızıp büzülen ip ince kaşlarını.. !Rabbimin şaheseri olmuşsun gözlerime,Aynı zamanda da lanetimsin aciz ellerime... !Erkeğin en mükemmeli; tek kadına ait olmasını bilendir.Yeter artık anılarımı depreştirme bu kadar yeter !

• O Kadar Masum Sevdimki Seni Gözlerine Bakarken Utandım.Şöyle DOYASIYA dalıp gidemedim gözlerine"YAŞAYAN BİLİR"DEDİM...

• Senden başka bir sevdada gülmedi ki bu yüzümüzMutlu olsun Fenerbahçem bugün sevgililer günümüz

Yükleniyor...