Dışardan sert ve cool duran kıza/erkeğe yanaşmaya çekinir misiniz?

bearpimo
Aslında zamanımızın problemi diyebiliriz bence. Hoşlandığın/beğendiğin bir şekilde muhabbet kurmak istediğin insanın dışardan soğuk/cool durması ve seni tersleyeceği düşüncesiyle konuşamamak, bazı şeyleri itiraf edememek, muhabbet kuramamak..
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Karşınızdaki insana bu özelliklerinden dolayı yanaşmayaçekinir misiniz? Yoksa ben ne olursa olsun gidip konuşurum diyenlerden misiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
..
Güncellemeler
+1 yıl
güncel
Dışardan sert ve cool duran kıza/erkeğe yanaşmaya çekinir misiniz?