Kızlar cafeye birşeyler içmek için nasıl devet edilir?

arkdaşlar bir kızı cafe nasıl davet edilir mesela :ben : ... işin var mı?o: yok noldu? ben :takılalımmı sana bişeyler ısmarlıyım falan mı? :) bu kötü bir örnek tabi size,?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Medeni aklı başında bir üslupla söylemenn gelme ihtimalini artırabilir

Kızlar Ne Diyor 6

• örnegın güzel böyle yap.

• işin yoksa yarın buluşalım mı? sana bi şeyler ısmarlarım. kabul ederse eder. işim var falan diye geçiştirirse tamam o zaman başka zaman dersin. o başka zaman kız gelirse gelir gelmezse boşver.

• İşin yoksa gel sana birseyler ismarlayayim de. İsim var derse çok uzatma ok başka zaman yaparız borcun olsun de...

• O da olur. Benim önerdiğim sekli biraz daha atak sadece. Güvensiz yaklaşma sadece önemli olan o

• önce işin varmı ? desem sonra oda yok noldu tarzı bişey der heral dimi ? bende gel sana bişeşyler ısmarlıyım konuşalım falan desem ?

• bugün/yarın için bir planın yoksa kahve içelim mi?basit bir soru cümlesi kafi senle bulusacak zaten sorunun içeriğine çok önem vermez tabi takılalım mı dersen şansın azalır o da bir gerçek

• cüzdanı at önüne bro naz yapacak olursa çek yaz gelecektir

• hahaha ):):))

• bir sürü seçeneğin var. o anda içinden hangisini seçmek istiyorsan seç. ama elini çabuk tut iş işten geçebilir.ben de seçeneklere bir yenisini ekleyeyim.- merhaba benimle şuraya gelir misin, bir şeyler içer konuşuruz.- bugün için bir planın var mı. / bir yerde oturalım mı.- biraz yürüyelim mi / ( ilerde oturacak bir yer görülür ) şuraya geçelim istersen.- benimle şuraya gelir misin.- merhaba. benimle gelin. oturup bir şeyler içelim....çoğaltılabilir. seç birini söyle.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen: Bebeğim kahve içelim mi ?O: Tabi ne demek.

• Tanıdığınız birisi ise farklı tanımadığınız birisi ise farklı olur .Tanıdığınız birisi için ; Ne zamandır sohbet etmiyoruz , hem kahve içip hem sohbet edelim ne dersin ? .Tanımadığınız birisi için ; Sizin gerçekten tanınması gereken birisi olduğunuzu düşünüyorum ve sizi yakından tanımayı çok istiyorum , eğer bir sakıncası yok ise uygun bir zamanda bir kafede kahve içmek istermisiniz .

• msn ; facebook , vb yerlerde yüzün kızarmadıgı icin rahatca konuşma imkanın var. Bu yüzden bir kızı davet icin onun sana nasıl davrandıgına dikkat etmelisin.

• yoo örneğin o kadar kötü değil. Gel hadi sana birşeyler ısmarlayım, şu köşede biryer var falan güzel bir teklif yöntemi.tabi karşındakinin işinin olmadıgını bilmek daha iyi sonuçlara yol açar. işi oldugunu bilerek sormak reddedilmeyi kendinin istemesidir.karşıdaki de seni , onun işinin olmadıgını biliyorsa reddetmeside zorlaşacaktır. en azından rahatlıkla bahane söyleyemez

• Kibar bir şekilde söyle uygunsa kabul eder değilse şansına küs

• işte bende kibar bir şekilde nasıl sölerim acaba?

Yükleniyor...