Biten bir ilişkiyi kurtarmak için aşağıdakilerin hangisini yapmak gerekir?

Biten bir ilişkiyi kurtarmak için önce sabır, sonra zeka, bir kaşık tuz, 10 gram zencefil, bir tutam meyan kökü, hala okuyor musun ?sirke de koy sirke.neyse şıklara göz atabilirsin

Anket Sorusu

• Direnmek lazım direnen derviş hobacibidallı A seç
  • Çarşıyı ararım onlar çözer B seç
  • 155 i ararım biber gazı müthiş C seç
  • Aya benzer yüreğim e doğal olarak takipteyim D seç
  • Ben...... yapardım. E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öfff hiç uğraşamam .yarın cidden pazartesi mi la:/

• :D şu sacımı yıkıyım dur :D

• ben durumdan memnunun;ancak yarın erken kalkıcaksan lafa tutmak istemem.ben erken yatmam rahatsızlık filan...çok ayıp bana başbakan tayip de rahatsız ettim deme.

• aynen :) cok rahatsız ettim iyi geceler ?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 18

• Aya benzer yüreğim e doğal olarak takipteyim

• Direnmek lazım

• hiçbir şey yapmam beni kaybetmeyı goze alanı, ben kazanmak için uğraşmam

• Gözlerinde bittiğini gördüğünde fazla direnmiyeceksin...

• Ya anlayışlı olacan, elinden gelen ne varsa yapacan, hala düzelmemesine diretiyorsa o zaman onun aklı başka yerdedir, hiç uğraşmam ayrılırım gider..

• Sorunun ilk cümlesi saçma olmuş. Biten bir ilişkiyi kurtarmaya çalışıyor ve öneri mi bekliyorsun, yoksa ergence espriler yapıp laf olsun diyemi soru soruyorsun belli değil. Cevaba gelince 1 tutam tarçın iyi gider.

• direnen derviş hobacibidallı

• Biten bir ilişkiyi kurtarmaya lüzum yok o saatten sonra afedersin b*ku çıkar

• ben ... yapardım.

• arabesk pop-caz alaturka sırtımda yamalı bir hırka yırtık pırtık bluejean haydi gidelim parka ooo ye

• Bitmiş gitmiş boşver :)

• biten bir ilişkinin yeniden başlaması menfaat üzerine kurulu bir ilişkiden başka birsey degil demekten dilimde tüy bitti :)

• biten bir ilişki bitmiştir zaten zorlama :)

• ne kadar cabalarsan o kadar üzülüyorsun , sonra bir bakmışsın bir avuç hiçle kalakalmışsın, o mutlu mesut yeni ilişkilere yelken acmış

• ölmüş bitki sulanmazmış kenks

• kurtarılamaz artık

Erkekler Ne Diyor 10

• usta şimdiki gençlik çok acımasız :) bir ilişki 2 insanın birbini sevmesiyle olur kolay olmaz kolayda yıkılmasını kim ister ilişkiyi bitiren sebebler önemli tabi 4 dörtlük olması mümkün degildir anlaşamadıgınız noktalar olur telafi edilebilir bazı insanlar yapısı geregi bunu yapamiyo ama fedakarlık yapmak lazim vede feda ettigin şeyi veya şeyleri unutman lazim

• Biten bir ilişkiyi kurtarmaya çalışmak mantıksız gelir bana bitmiş işte boşver

• giden gitmiştir. Kalanlar bizimdir denir. :)

• 155 i ararım biber gazı müthiş

• bende gerçekten yardıma ihtiyacın var sandım da yardım edeyim dedim dalga olduğunu bilsem girmezdim lütfen biraz ciddi olalım

• doğrudur kardeşim :)

• insanlar gergin gerek ülkenin son zamanlardaki koşulları gerekse şahsi sıkıntılarımız.biraz gülmekten sıkıntı gelmezdiye düşündüm.başka bir amacım varsa %50 üstüme gelsin.

• hayır sorun değil de insan bir an değişiyor yüz ifadesi :D

• Öncekileri Göster
  • Vallaha biten bir ilişkiyi Kurtarmak karşındaki "Sığırın" anlamak isteme bu ilişkiyi kurtarmak isteme dürtüsü ile eşdeğerdedir..Eğer istemiyorsa zaten ilişki bitmiştir..Bunun dışıdna diyelimki istiyor o zaman Direnmeli Oturup konusulmalı Çözüm yolu bulunmalı istenmeyen hareketler için Seni Bırakmıyorum Eylemi yapılmalı ;)

• Karşıda ki sevdiğime bağlı...

• sanırım başşak geçiyorsun :)

• bence biten bir ilişkiyi kurtarmamak gerekir..eski dişliyle çark dönmez..(varmı böyle bir atasözü yoksa bunu söyleyen ata benim)

• fena tabi..

• FENA :)

• ruhuna elfatiha oku

Yükleniyor...