Benimle çıkar mısın yerine hangi kelimeler kullanılabilir?

arkadaşlar benimle çıkar mısın yerine hangi kelimler kullanıla bilir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ömrümün sultanı olur musun

ömrüme renk katar mısın

hayatıma anlam olur musun

karanlık dünyamın ışığı olur musun

gibi:))

• anaaa eksi yağmuruna tutulmuşummm:))

ne dedim yaaa

• hımmm

• güzeel:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 16

• aşkıma karşılık verirmisin yada duygularıma :)

• ellerime sonsuzluk anahtarını verir misin?

• sence bizimde sevgili olma zamanımız gelmedimi

• Sana aşık oldum, mutlu olacağımıza inandığım birliktelik için EVET der misin ? sevgilim bana böyle demişti ve çok hoşuma gitmişti.. :))))

• takılak mı :D

• yohhh :D

• :D Takılak mı

• sen bana ondan bi tane verseydın ben sana dünyaları verecektım ya de :)

link

• benim erkek arkadaşımda çıkma teklifi atmedi bi gün bi mesaj geldi sana aşık oldum diye sonra görüşmeler arttı kendiliğinden gelişti herşey

• bir sen bir ben birde ortaya ne çıkarsa

• :)

• Tek gercegim olurmusun

• Bu cümle pat diye söylenmez ki.Bundan önceki cümleler var birde

• Sevgilim olur musun? :)

• benimle sevgilicilik oynar mısın?

• evlenme teklifindede evcilik oynayalım mı dersen kız seni kreşe bırakır ve kaçar :D

• güzel

• elini tutsam desem ki : bana ve kendine bir şans verirmisin senin le mutlu anlar geçirmek için sevgilim olurmusun nasıl :)

• nefesım baslangıcım bitişim herseyım olurmusun ? olblr

• wayy bu da guzel ;)

• oha be yavaş bu ne hız..

• elini tutsam desem ki : bana ve kendine bir şans verirmisin senin le mutlu anlar geçirmek için sevgilim olurmusun nasıl :)

• senden anlamı kücük ama degeri büyük bişey istesem ?

benmle bu yolda yürümek istermisin

• süper elinide kalbine koy =)

• =) kızı kandırsın hemen cepte evlilikle baslasın sora bosasın =)

• Öncekileri Göster
  • hayatimin anlamini ariyorum siz deng geldiniz hayatim olurmusun?

• buda iyi ve cesaretli:))tabikide olur onemli olan esasi icinden geldiyi gibi kendi saf icden duygularinizla yapilmasidir

• ''Çıkak mı?''

• Tamam bana niye soruyorsun o zaman?

• :)) yukardakiler beğen di :))

• Fazla romantik

• Öncekileri Göster
  • "Seni yakından tanımak istiyorum."

• Güzel olur.

Erkekler Ne Diyor 14

• Yanına git de ki: Slm X snnle knşmak istiyorum.Benimle gelir misin?

Sen: Bu konuyu çok düşündüm ve snnle paylaşmaya karar verdim

O: ? ( mimkle )

Sen: Ben sana aşığım ve senden çok hoşlanıyorum.Sadece bilmeni istedim.Hislerime karşılık verirsen mutlu bir ilişki yaşamak istiyrum seninle

O: ...

İlişki denen şeyde en zor kısım budur :)

• kişisel tecrübelerimden dayanarak söylüyorum.Hiçbir zaman bir ilişkime isim vermedim. yani hadi biz çıkalım. biz sevgili olduk gibi laflar kullanmadım. ilk etapda en azından.

şöyle ki şimdiye kadar kaç kişiye benimle çıkarmısın gibi laflar kullandıysam(lise yıllarımdı, acemilik tabiki)hepsine hayır,arkadaş olarak görüyorum ben seni gibi cevaplar aldım.

Ne zamanki o kişiye olan davranışlarım onu sahiplenici, duygusal vs vs oldu, ilişki kendiliğinden oluştu yani olması gereken de bu diye düşünüyorum.Sen birisine gidip en yakın arkadaşım olurmusun diye soruyor musun ? sanmıyorum. kendiliğinden oluyordur. bu da onun gibi birşey ama boyutu farklı

• cok ergence bunlar ya :) kız kacınca kata cıkıcaz derse? az yaşıtlarından farklı ol sözle yapmak zorunda değilsin gül hediye falan filan ama farklı ol

• olum ben hiç bir kzıa bunu demedim.benim yöntemim bu. buluşma ayarlamaya çalırım. eğer kabul ederse buluşurum. bu arada sululuk yapmam. onda merak uyandırmaya çalırım.. ondan sonra mesajlaşma evresi başlar ama açık açık sölemem ama öyle düşünmesini sağlarım. ee bu sefer ondan buluşma teklifi beklerim geldiyese bu böle 1 kaç kez devam da etmişse işlem tamamdır zaten. sonra elini tutar dudağına yapışırım bu kadar

ama işin aslı ne biliyomusnun bunları hep benim için çok önemli olmayan kızlar için yaptım. ve hep de tuttu.gerçekten hoşlandığımı düşündüğüm 1 kişi oldu bu güne kadar onla konuşurken saçmalamışım elim ayağıma dolanmıştı. ben iş boka sardı diye düşünürken kız benim o şapşal halimden hoşlanmış. yani ne yaparsan yapta doğal ol

• sevdiğim olurmusun :D

• link ve link gibi saçma şeyler :D..

• beni tanıma fırsatını kaçırma..

• şey edelim mii çıkış yapalım mı

• bi iki çıkak mıkak mı :)

• Kelime, söz, soru, vs. kullanmayın bence. Sene olmuş 2011. En son 2000'lerin başlarında kapandı o furya.

Direkt elini tut ya da öp, duruma göre.

• Senden hoşlanıyorum olabilir seni beğeniyorum gibi

• Benimle beraber farklı, heyecanlı ve özel duygular tatmaya ve birbirimizi daha iyi tanımaya ne dersin?

• sevgilim olurmusun.?

• Benimle çıkmana karar verdim.Tartışma bitmiştir.

Yükleniyor...