Bir erkeği kendime nasıl aşık edebilirim?

Bir erkeği kendine nasıl bağlarsın?Bir erkeği kendime nasıl aşık edebilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En başta zeki olmalısın. Erkekler tipe güzelliğe de bakar tamam ama ona aşk olmazlar. Kızın yaptığı bir harekete o bir mimiğe aşık olurlar..

• sence zeki olduğumu ona nasıl gösterebilirim. ne gibi birşey yaparak mesela?

• Öncekileri Göster
    • çok çok çok teşekkür ettim =))

• rica ederim ne dedim ki :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin? Erkekten erkeğe değişir ama akıllı cümleler ve biraz şirinlikle bunu başarabilirsin sanırım. Ha bir de o erkeğin yanında başka erkeklerle çok sıkı fıkı olmaman da lazım.

• evet diğer erkeklerle samimi olmamak ta gerekiyor.. karşındaki erkeği kimi zaman nispet yerine kendinden itebiliyorsun. haklisnnn

• Erkeklerin çoğu ne yaparsan yap birşeyleri nispet olarak algılayabiliyor zaten.

• sevgilinse dediklerinin tersini yaparak istemediği her şeyi yaparak önce hırslanır sonra aşık olur ya da hiç bişey yapma olmuyrosa zaten olmaz.

• nasıl aşık edebilirsin diye bir şey yok! kaç yaşında insansın, bu yaştan sonra birini etkilemek için çizginin dışına mı çıkacaksın? bırak o seni etkilesin niye kaliteden ödün veriyorsunki doğanın kuralı bu erkek koşar bayan kaçar sen niye bunun tersini yapmayı istiyorsun anlamadım

• peşinden koşmak değil birlikte olduğum insanı kendime daha bağlı nasıl tutabilirim

• o zaman ortak noktalarda buluşsanız ortak eğlencelerinize daha fazla vakit ayırsanız bence daha iyi olur. biraz da hayatı akışına bırakmak gerekiyor sanırım.

• Olduğun gibi davrandığın müddetçe sorun yok, Çoğu erkek eskisi gibi kapris, trip çekemiyor. Lüzumsuz kapris, cilvelere girmek sakıncalı. Bir de herşeyi konuşabilmesin onunla. Paylaşımlar önemli. onunla istediğini yaparken bir yandan da özgür bırakacaksın, kendi arkadaşlarıyla da gezebilmeli, eğlenebilmeli. Bu kadar işte:)

Kızlar Ne Diyor 3

• bence bir erkeği kendine bağlamanın en iyi yolu güzel,zeki,bakımlı,yeri gelince güçlü yeri gelince kavgacı olmalı ama abartmamalı ayrıca çok fazla kıskanmamalı yoksa sıkılır bilginize :)

• erosun oklarını kullan

• nostalji <3

• Şirin olup mantıklı cümleler kurarsan biraz da olgun olursan tavlarsın diye düşünüyorum. açık sözlü ol, çok fazla kavga etme ama trip at (biraz hoşlandırdıktan sonra) her zaman işe yarar. bir de çok kıskanma, kıskanıyorsan da belli etme kafası karışır, ama en azından sıkılmaz.

• çok teşekkür ettim. bunların hemen hemen hepsini uyguluyor gibiyim umarım dediğin gibi işe yarar..ya da yaramıştır.

• bu arkadaş bu yöntemle kendini bana da sevdirdi =)

Yükleniyor...