• Sor
  • Bence

Kızlar sıze nasıl bır teklıf edılsın ıstersınız?

sızden hoslanan bırı var dıyelım yasca sızden bıraz buyuk 5-6 yas kadar off neyse ya bır kız var 19 yasında ben 26 yasındayım ona sevgılım olmasını... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Arkadaş mısınız? Yani çok şey paylaştınız mı, zaman geçirdiniz mi? Bunlar önemli konular..Mesela bir yerde otururken, sen onu dinlerken gözlerine derin derin bakmaya başla ve sus. Sadece dinle. Uzun uzun bak sonra o "hayırdır?" der gibi kaş göz yapar sana. Tatlı tatlı gülümse "sanırım artık söylemeliyim" de. Cesaretini topla ama, kendinden emin ol. "Senden çok hoşlanıyorum ve seninle ciddi bir ilişki düşünüyorum.." gibi cümle kur, biliyorum o an ne yaptığını bilemezsin o yüzden cümle sana kalacak, feci cesaret ister :))

• aynı kurstayız daha yenı ıkı uc hafta oldu yanımdakı masada oturuyor arada bırbırımıze laf atıyoruz gozlerının ıcıne ıcıne bakıyorum ama gozlerını kaacırıyor bakıp gulumsuyoruz hepsı bu faceden ekledım kabuıl ettı

• bende sandım ki aylardır arkadaşsınız :) ona göre yorumladım. O zaman acele etme sen. Faceden yaz konuşun, bir süre sonra alışkanlık yapar muhabbet ilerler, telefon numaraları, kursa beraber gitmeler derken aranız iyi olur. Sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten

• facesını donduruyor bakıyor sonra yıne donduruyor tel numarasınıda almadım daha erken dıyorum ama kurs bıtecek vaktım az

Kızlar Ne Diyor 8

• lafa gir onunla hoslandigin biri görustugun biri varmi agzini ara önce ona göre adimini at

• ondan hoslandıgımı anlamıstır ama onun benden hoslanıp hoslanmadıgını nasıl anlıycam

• Öncekileri Göster
    • disardan öyle görunyuordur belkide dikaktli agir davranmak istiyordur olmasi gerektigii gibi 19 yasinda cunki kafasina gireni yapiyor istemedigini bosveriyor az samimi olsaniz keske molalarda bir tost cay ikram etsen veya orda yoksa bile disardan alip getirsen otursaniz az laf acilir reddeceginisanmam

• maalesef hıc ara vermıyoruz ıkı saat masa basındayız yanımda oldugu ıcın sureklı konusuyoruz ama

• Benimle çıkarmısın kelimesini kullanmasın yeter. :)

• ne desın mesela

• Öncekileri Göster
    • İltifat ettiğinde seni terslemiyorsa ve gözlerinin içne baktığında kaçırıyorsa senden hoşlanıyordur aksi taktirde bir kız hoşlanmadığın bir erkeği yanında bile durmaya tenezzül etmez :)

• ıltıfat edıyorum terslemıyor hayır.. gozlerının ıcıne ıcıne bakıyorum gulumsuyor ama kacırıyor gozlerını baska bıseyde yok

• nerden tanışıyorsunuz ?

• kursa gıdıyoruz ıkımızde

• Öncekileri Göster
    • hoslanmadıgını nasıl anladın yanı hoslanan kız neler yapar bunların tersınımı yapar ? 1 ay kaldı kurs bıter

• Yanına gelmesi lazım sana sorular sorması lazım sana dokunması lazım abi Allah kolaylık versin sana ne diyeyim ?

• tanıyor mu kız seni

• tanıyor tabı aynı kurstayız

• dam üstünde teklif et panpa

• tuttum :)

• tamam agzı sut kokan ergen bunu yapacam sagol

• sevdiğim insan olsunda cehhenemde bile olur

• ben ondan hoslanıyorum ama onun duygularından dan emın degılımkı :(

• bu soruda bile gizli kullanıcı

• sizene be üf siz sanki vermiyorsunuzda hiç

• Romantik güller ile teklif etsin.

• hoslanmadigin biriyse isterse celenk getirsin bos kabul etmezsin

Erkekler Ne Diyor 1