Bir erkeği nasıl tavlayabiliriz?

platonik bir aşkı nasıl gerçek bir aşka dönüştüre biliriz?sevgiliyi doğru seçmek için denetim şart mi?

Güncellemeler:
bu platonik aşktan vazgeçmek mi en doğrusu? çırpınıp durmak mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Platonik aşklar, gerçeğe dönüştürülmediği taktirde bir süre sonra ciddi problemlere, takıntılara, ruhsal ve fiziki hasarlara neden olabilmektedir. Bunu aşabilmek için bir an önce adım atmanız gerektiğini düşünüyorum. Eğer birinden hoşlanıyor ve ona söyleyemiyorsanız, sadece kendi kendinizi tüketirsiniz. Ayrıca, belki başlayabilecek bir birlikteliği tamamen ortadan kaldırmış olabilirsiniz. En mantıklısı, ona ulaşmaya çalışmak olacaktır. Platonik aşkın çeşitleri vardır, sabahları otobüs durağında karşılaştığınız ancak hiç konuşmadığınız ve görüşmediğiniz 1. kategori. Tanışmak için çok yüksek medeni cesarete ihtiyacınız olacaktır...2. kategori ise selamlaştığınız, arada konuştuğunuz ancak çok yakın olmadığınız kişilerdir. Bu kişilerle bir yere gidip konuşmak istediğinizi belirtmek 1. kategoriye göre daha kolay olabilmektedir.3. kategori ise arkadaş grubu ya da yakın çevreden kişileri kapsar. Bu kişilerle iletişim kurmak çok daha kolay olmaktadır, çünkü kişiyi yakından tanıma şansına sahip olduğunuzdan hoşlandığı noktaları bilebilir ve bu yönde hamleler yapabilirsiniz...

Erkekler Ne Diyor 18

• biraz göğüs dekoltesi ..biraz tebessüm...oldu da bitti maşallahhhhhhhh

• bilsem söylerdim kız nasıl tavlanır:)))

• Sana şu ana kadar ilgi göstermediyse sonradan yapabileceğin çok fazla şey yok.Ama daha bir feminen, daha bir karizmatik, seksi, zeka dolu olduğunu gösterirsen o zaman işler değişebilir.Bol olanı kıtlaştır. Kıt olanı bollaştır.

• Başka bir yorumunda güzel olup olmadığını sormuşsun. Kabul edilebilir normlardasın; giderin var. Ama süper güzelsin, çekicisin diyemem; çünkü bu kişiden kişiye göre değişir. Zaten bu o kadar da ön planda değil.

Eğitimin, zekan, kültürün, ilgi alanların, kişisel yapın, erkek ruhundan anlama, vb. durumların nasıl? Önemli olan bunlar. Bu belirttiğim alanlarda puanın yüksek olsun, gerisi önemli değil o kadar.

Diğer kız ile aranda ne kadar fark açabiliyorsun buna bak.

• Öncekileri Göster
    • Diğer kız biliyor mu peki?

• bilmiyor... sürekli ona şirinlik yapıyor ben şunu diyemiyorum diye...

• SEXY

• bunu sana sölemem

• söyleme

• Platonik aşk berbat bişey , adamı yere süründürür.. Zamanında hep platonik aşk yaşadım. Son 2-3 yıldır platonik aşk yaşamıyorum. Öbür türlü psikolojiyi mahvediyor. Konuşmaya çalış uzun süreli 1 hafta civarı sonunda buluşma teklifi edicektir. Birazda çene lazım. Konuşmayan bir kızı dikkate almam mesela. Kısacası deneyim şart. İnternetten olmuyor , yaşanarak öğrenilir. Yorumlardan birinde okudum yüz güzelliğinden şüphe duymuşsun. Hayır çirkin değilsin müsait yüzün var , kaşlarında ve gözlerinde güzel :) Kendinle barışık ol..

• kendini ağırdan sat kaçan kovalanır .İlk başta biraz sen saldır sonra geri çekil eğer sana gelmiyorsa zaten senden hoşlanmamış demektir bu da bu iş olmaz demek.

• kadın av erkek avcıdır. tarih boyu böyle süregelmiştir. kadın avcılığa özenirse, muhtemelen eline sadece et parçası geçecektir. aşk değil.

• En güzeli gidip söylemek platonik gerçek aşka dönüşür.

• eğer erkek gibi erkek olsun diyorsan ucuz olmayacaksın, her halinle gülüşün konuşman kıyafetin..yok façoz tayfası ezik tiplerden dersen tavlama gerek yok zaten etrafda bolca zıplıyor kendini farkettirmek için ;)

• erkeğine göre değişir mesela beni tavlamak için sexy gülüş çok önemlidir tıpkı saba tümer gibi :)

• Ne deneyim nede denetim doğru insanı seçmek için yeterli değildir.Platonik bir aşkı gerçeğe çevirebilmek için tek şey cesaret,sonucu ya evet ya hayırdır. Doğru insan konusuna geldiğimiz zaman hayatını nasıl yaşıyor ve standartlarını ne çizgide tutabiliyorsan o standart ve yaşam tarzına uygun karakteri bulmak ve bu karakterin kendine uyup uymadığını bilmek istiyorsan deneyimden çok zamana ihtiyaç vardır.Karşında ki insanı bir çırpıda deneyimle seçemez ve çözemezsin.

• yaa bizler makina değilizki standart üretim gibi.. herkez farklıdır yani

• Bro yorumuna hayran kaldım +1

• Tsk edrm.

• Mutlu olman ve etrafına neşesaçman yeterli profil zaten uygun.insanlar neşeyi ve mutluluğu herzaman kıskanır,kıskanmasa bile gıpta eder...

• yani şu soru başlığından sonra akşama doğru çullanırlar artık:)

• kim kimi denetliyor ve niye?temelinde güven olmadıkdan sonra ilişkilerin platonik olsa ne yazar AŞK olsa ne yazar.

• sen neden erkek tavlama peşindesin onu anlamadım. ikincisi nasıl bi denetim. ebeveyn misin talip mi?:)

• kendimi çok yanlız hissediyorum, birinden çok hoşlandım, kafamda sürekli onun adı dolaşıyor, bunu bir sonuça varmasını istiyorum. imtihandan geçirmek yani o seni istiyor mu diye?

• o zaman geçir imtihandan.

• Unut onu.

• hadi ama yardımcı olun bana

• Öncekileri Göster
    • kendimi sexi biliyorum ama yüz güzelliği açısından şüpheliyim

• biliyıorum derken.

Kızlar Ne Diyor 7

• Biraz ilgilen biraz kıskandır ..

• o beni kıskandırıyor ben onu kıskandıramıyorum...

• Sende onu kıskandıracak birni bul.. yada kıskandığını belli et.. fakat kıskandıgını kabul etme..

• Ondan hoşlandığını belli et.Karşılık verirse ne ala,vermezse pekala der yoluna gidersin.

• sen tavlama bırak oseni tavlasın agır ol

• biraz ilgilen onla sonra cok aldrma arkandan kosssunL:)

• oldu mu bu simdi :)

• oldu-oldu bal gibide oldu:))

• Bence seviyorsan git konuş

• direkt söylersem nasıl bir tepki verir ki? psikolojimi yerle bir edemem intihar eşiğinden yeni döndüm...

• Öncekileri Göster
    • sağol şekerim

• Rica :)

• Vazgeçme savaş.

• adamına bağlı. az aç bakim. yardım edesim geldi.

• aynı burçtanız balık, ayrıca çok hoşlandım, ama rakibim var, onu etkileye bilirim diye düşünüyorum, çünkü dikkatını bana veriyor. kara kaşlı kara gözlü uzun boylu biri , gülüşü bir harıka... bilmiyorum vazgeçmek en doğrusu galiba

• Öncekileri Göster
    • pamuk prenses olan kız eve bırakılıyosa gerekirse prenses de olunur digger. mübah herşey:D

• Gerçi arz-talep dengesi bir yerde; sen de haklısın. Toplum kezban talep ediyorsa talebi karşılayacak arza ihtiyaç var :D

Yükleniyor...