Bir erkeği nasıl tavlayabiliriz?

platonik bir aşkı nasıl gerçek bir aşka dönüştüre biliriz?sevgiliyi doğru seçmek için denetim şart mi?

Güncellemeler:
bu platonik aşktan vazgeçmek mi en doğrusu? çırpınıp durmak mı?

En İyi Erkek Görüşü

• Platonik aşklar, gerçeğe dönüştürülmediği taktirde bir süre sonra ciddi problemlere, takıntılara, ruhsal ve fiziki hasarlara neden olabilmektedir. Bunu aşabilmek için bir an önce adım atmanız gerektiğini düşünüyorum. Eğer birinden hoşlanıyor ve ona söyleyemiyorsanız, sadece kendi kendinizi tüketirsiniz. Ayrıca, belki başlayabilecek bir birlikteliği tamamen ortadan kaldırmış olabilirsiniz. En mantıklısı, ona ulaşmaya çalışmak olacaktır.

Platonik aşkın çeşitleri vardır, sabahları otobüs durağında karşılaştığınız ancak hiç konuşmadığınız ve görüşmediğiniz 1. kategori. Tanışmak için çok yüksek medeni cesarete ihtiyacınız olacaktır...

2. kategori ise selamlaştığınız, arada konuştuğunuz ancak çok yakın olmadığınız kişilerdir. Bu kişilerle bir yere gidip konuşmak istediğinizi belirtmek 1. kategoriye göre daha kolay olabilmektedir.

3. kategori ise arkadaş grubu ya da yakın çevreden kişileri kapsar. Bu kişilerle iletişim kurmak çok daha kolay olmaktadır, çünkü kişiyi yakından tanıma şansına sahip olduğunuzdan hoşlandığı noktaları bilebilir ve bu yönde hamleler yapabilirsiniz...