• Sor
  • Bence

Soğudu mu uzaklaşmak mı niyeti ?

10 aylık bir ilişkimiz var aslında herşey normal gibi günlük aramalar konuşmalar falan.Sorun şu ki iyigeceler diye yazmadan uyumayan adam haber vermiyor artık.Görüşmek için heveslenmiyor hissediyorum bunu.Sevgi sözleri yok.Soruyorum bisey olmadığını soyluyor.Sorunlarımzdan bahsettigimde susuyor konuyu degistiriyor.Uzaklaştrma cabasnda olabilir mi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• evet yavaş yavaş soğuyor. monotonlaşmış bir ilişki olabilir. bir heyecan katmaya çalış onu sarsıcak bir konuşma ya da değerini anlıyacağın bişey yap,örneğin;bi süre mesajlaşmayalım sadece beni şu saatte 1 kere ara de mesela. ama günde 1 sefer yap bunu. özlemi artsın ve sevdiğini anlasın. ben bunu yapmıştım ve bir süre sürdürdüm başalıda oldum. sende deneyebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• bitmiş aşkın üstü kalsın :D

• Herkes aynısını söylüyorsa banada kabullenmek düşüyor :)

• öyle elbette ;)

• Hareketler sogudugunu gosterıyor ayrılık yakındı hazırla kendını

• Sıkılmış..

• sıkılmış artık hayır gelmez önündeki maçlara odaklan

• Teşekkürler

• Sıkılmıştır eğer sen üzülürüm diyorsan oluruna bırakma, ilişkiyi biraz daha eğlenceli hale getirecek şeyler yapın.

• bence öyle çünkü seven insan sevdiğinin yanında olmak onu her saat görmek ister hatta bunun için bahaneler yaratır arar sorar ilgilendiğini değer verdiğini önemsediği gösterir

Kızlar Ne Diyor 4

• Belkide özel bir sorunu vardır.

• Bana karsi bu tavri :/ ayrilmalimiym sence

• Sana yansıyabilir yani normal.

• sıkılmış gibi geldi bana biraz :/

• Bir hoşçakal ın zamanidir yani :)

• senden soğudu kendi ayrılamıyor senin ayrılman için çabalıyor. gibi geldi.

• Tam dusundugum gibi tskler

• benimkide aynı senin sevgilinin yaptıgını yapmıştı ilk yıl bana ve bn bu korku ile bırakılma korkusu ile aşk sözleri söyledim tekrar sevsn diye ugrastım g.tü kalktı dikkat et tatlım

• Ayrıldınız mı peki ?

• ayrılmadk ama sevdiğimi anladgı için kaybtmktn korkmuyo kötü davranıyo

Yükleniyor...