• Sor
  • Bence

Soğudu mu uzaklaşmak mı niyeti ?

10 aylık bir ilişkimiz var aslında herşey normal gibi günlük aramalar konuşmalar falan. Sorun şu ki iyigeceler diye yazmadan uyumayan adam haber... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evet yavaş yavaş soğuyor. monotonlaşmış bir ilişki olabilir. bir heyecan katmaya çalış onu sarsıcak bir konuşma ya da değerini anlıyacağın bişey yap,örneğin;bi süre mesajlaşmayalım sadece beni şu saatte 1 kere ara de mesela. ama günde 1 sefer yap bunu. özlemi artsın ve sevdiğini anlasın. ben bunu yapmıştım ve bir süre sürdürdüm başalıda oldum. sende deneyebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• bitmiş aşkın üstü kalsın :D

• Herkes aynısını söylüyorsa banada kabullenmek düşüyor :)

• öyle elbette ;)

• Hareketler sogudugunu gosterıyor ayrılık yakındı hazırla kendını

• Sıkılmış..

• sıkılmış artık hayır gelmez önündeki maçlara odaklan

• Teşekkürler

• Sıkılmıştır eğer sen üzülürüm diyorsan oluruna bırakma, ilişkiyi biraz daha eğlenceli hale getirecek şeyler yapın.

• bence öyle çünkü seven insan sevdiğinin yanında olmak onu her saat görmek ister hatta bunun için bahaneler yaratır arar sorar ilgilendiğini değer verdiğini önemsediği gösterir

Kızlar Ne Diyor 4

• sıkılmış gibi geldi bana biraz :/

• Bir hoşçakal ın zamanidir yani :)

• Belkide özel bir sorunu vardır.

• Bana karsi bu tavri :/ ayrilmalimiym sence

• Sana yansıyabilir yani normal.

• senden soğudu kendi ayrılamıyor senin ayrılman için çabalıyor. gibi geldi.

• Tam dusundugum gibi tskler

• benimkide aynı senin sevgilinin yaptıgını yapmıştı ilk yıl bana ve bn bu korku ile bırakılma korkusu ile aşk sözleri söyledim tekrar sevsn diye ugrastım g.tü kalktı dikkat et tatlım

• Ayrıldınız mı peki ?

• ayrılmadk ama sevdiğimi anladgı için kaybtmktn korkmuyo kötü davranıyo

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...