Bir taraf sessiz kalıyorsa (ilişkinin bitip bitmediği hakkında net olunmuyorsa) bundan ne çıkarmalıyım?

Gizli Üye
arkadaslar...

sizinle iki ay öncesi birkac soru paylaşmış ve fikirlerinizi almıştım.11 bitti 12. yılın içerisine girdiğim bir ilişkim var ve üstelik ben güvenmediğim için son zamanlarda tartışmalarımız çok katlanılmaz hal alıyor..! Allah için soylemeliyim ki o da çok sey yaptı ben istiyorum diye (face twitter butun sosyal ağlarla ilgisini kesti) ama nedense tam anlamıyla güven duyamıyorum ona! geçmişi çok kabarık ve onunla tanıştığımız dönemde en hızlı dönemiydi. psiko ya gittim bundan dolayı güven duymuyorsundur dedi.

şimdi size sorum ;mart sonunda kavga etmiştik UNUTTUM bidaha beni arayıp sorma dedi ve aradan 10 gün geçti seni unutamıyorum sesini duymak iyi geliyor bana seni özledim dedi.

bir hafta sonra buluştuğumuzda iki yabancı gibi hissettim ben.ama o hiçbi şey olmamış gibi bebeğim aşkım diye konuştu.

daha sonra tlfnda kavga ettik yine güven konusu ile ilgili o da bu konuda hassaslaştığı için sinirlendi ve küfür babında bişeyler soyleyınce yüzüne kapadım tlfnu..!

ve tık ses çıkmadı 25 gün boyunca ortak arkadaslarımız arıyor siz birbirinizi görmeden yapamazsınız..!gurur yapıyor o da sende dediler.. yakın arkadaşı onunda benimde pislik yapacak damarına bastın felan deyince mail attım..! ara konuşalım bu gurur ego nedir diye? hemen aradı...

ama ben numarasını unutup gibi davranıp buyrun diye acınca tlfnu bozuldu ve yine trip attı..!

ŞİMDİ bu suskunluğunu neye yormalıyım?

ilişkiyi bitirmek isteyen bir erkek neden mertce cıkıp bitti diyemiyor?

ya da ben arayıp sorduğum için hatalı mıyım? bana yardımcı olun ltfn kafayı yemek üzereyım. butun arkadasları ikinizde bitiremezsiniz derken ben buna neden inanmıyorum..!
Bir taraf sessiz kalıyorsa (ilişkinin bitip bitmediği hakkında net olunmuyorsa) bundan ne çıkarmalıyım?