Bir kızı etkilemenin yolları nelerdir?

Çok güzel bir kızla buluşacağız, nasıl etkileyebilirim? Bir kızı etkilemenin yolları nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• paşa torunu olduğunu söyle

• yaparsın yaparsın.belki o da aynı şeyi düşünüyordur nerden bileceksin sen yap hamleni;)

• kanmasada kandırcaz artık :)

• ahahahahah olur kardeşim kanarsa ne ala:))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 14

• gayet rahat ol,espirili ol, kibar ol, yeterli bence

• fazla konuşma..fazla gülme...espri yapacak zaman ilk buluşma değildir.

• 1. Sürekli gögsüne ve poposuna bak2.dilin dışarıda olsun3. Gittiğiniz yerde onu yalayamadığını farklı bir yere gitmek istediğini söyle4. gaz çıkar5. burnunu oy6. Hesabı onun ödemesini söyle7. Taksi çağırıp seni evine bırakmasını iste8. Durduk yere onu bağır ve küfret9.kusurlarını yüzüne vur, kafan çok bütyük burnun kocaman vs gibi10. Çok sıkıcı bir insan olduğunu söyle11. Dengesiz davran12. ona grup öner.13. sürekli futoldan bahset14. İnsanları küçük gören bir ifadeye bürün15. Sürekli kendini övvs .. vs... neyse artık biraz olsun nasıl davranmaman gerektiğini biliyorsundur :p

• kesinlikle onu çok güzel bulduğunu hissettirmemelisin :)

• kıza bağlı.kız sadece güzelse sende yakışıklı olucan.zekiyse biraz zamana ihtiyacın var entellektüel birikim için...

• çiftleşme dansı yap (kaynak esra erol programı )

• yok ablada yaramış benm dansla aram yok alkış tutarım ben .)

• sende işe yaramış galiba :)

• dogal ol esprili falan

• hoş vakit geçirtmeye çalış böylece daha çok vakit geçirmek ister. sakın utangaçlık yapıp az konuşayım deme kendine güven bu şart. onu rahat hissettir bu çok önemli

• az konuş, öz konuş, dinlediğini hissettir.

• amuda kalk

• rica ederim ;)

• o kadar bu cevabı verdim de bi gün olsun bi gizli sunu yapmadı. Çok duygulandım gizli teşekkür ederim

• titeroyu dinleme biri bana boyle yapsa hayatta yuzumu goremez bir daha guzelligi ile ilgili sozler soyleama abartma sakin , espirili olmaya calis espirili olcam diyede sacmalama dikkatli ve sempatik davran,gozlerini dikip bakma daha yumusak bakislar at kalbine dokunmaya calis romantik ol ama en en onemlisi hicbirseyi abartma

• O senin elinde değil kızın senden etkilenenirse zaten etkilenir birşey yapmana gerek yok kendimi beğendiriyim derken daha da düşme aman

• kendin ol birşey yapmaya çalışmaetkileneceği varsa etkilenir

• konuşmayı öğrende gel

• sıkıntı yok o zaman :)

• bakmadığın kadar ;)

• sen aynaya baktın mı hiç :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Buluşmayı ayarladığına göre zaten etkilemişsin. Kasmana gerek yok, eğlenceli ol yeter. Romantizm kokan sinyalleri de kaçırma :)

• kimbilir, kızı tanımak lazım...

• ne kadar çok yalan söylersen, o kadar onu etkilersin.

• mesela sen dünyanın en tatlı kızısın dediğin zaman hoşuna gidiyor ama gerçekte değilsin. yalan söylüyorsun. güzel giyinmediği halde çok şıksın diyorsun. fikirlerine katılmadığın halde katılmış gibi yapıyorsun. yalana olmazsa olmaz. yoksa ilişkiler yürümezdi be freebeach

• kızlar da o söylediği yalanı anlamayacak kadar kerizdi zaten. dürüst olsun her konuda, yoksa yalanı anlaşıldığı an kaybeder.

• Yapman gereken sadece şu ona çirkin olduğunu hissettir, güzel olsa bile çok güzelsin deme, mesela, burnun uzun ama gözlerin güzel de, mümkünse4*4 lük olmasın Yoksa sana diyce şu herkes aynı seyleri söylüyor sıkıldım bu laftan fallan ayarları anladın.Yani çok güzelsin deme şansın yarıya iner.

• Teşekkür ederim.

Yükleniyor...