Çoğu erkek neden bana göz kırpıyor? Bu ne anlama geliyor?

Gizli Üye
Hocalarım, Sınıf arkadaşlarım hatta tanımadığım bir sürü kişi.
Örnek veriyorum.
Bugün anneciğim ve babacığımla okulun yeni kıyafetini almaya gittik. Orada baya yakışıklı biri vardı.(Seçkin Özdemire benziyordu) Böyle sevimli biriydi benim boylarda falan. Beden ölçümü sordu sonra üzerime tuttu tişörtü bu olur dedi.(Rezil gibi oldum resmen... Utangaçlık işte)
Sonra okul kıyafetini bana verdi gittim giyindim. Bir kaçını denedim. Annemle babam pantolonun büyüklüğünü tartışıyordu. Bu arada o çocukta yanımızdaydı.
Sonra annem ona sordu ki tişört böyle mi olmalı büyük değil mi gibisinden şeyler sordu. O da konuştu falan. Sonra dedi ki o çocuk bana : yakıştı...
Yüzüne baktım gülümsüyordum. O da gülümsedi ve göz kırptı bana... heh
Allahtan o an annemle babamın kafası karışıktı. bir görselerdi tüm yol boyu bunu konuşacaktılar.
(Annemle Babamda yeterince rezil ettiler beni onun yanında. Utandım resmen. Adam durmuş yanımızda babamla annem pantolonumun belini kontrol ediyorlar. Olacak iş mi bu?)
Neyse konumuz o değil de... Neden çoğu erkek bana göz kırpıyor? Hangisine gülümsesem bana o an göz kırpıyorlar (normalde gülümseyen biriyim ben. Duvar gibi olamayı sevmem)... Erkeklerdeki bu göz kırpma ne anlama geliyor? Ve bugünkü o atmosferde neydi öyle? Sevimliliğim yüzünden mi acaba? Erkekler arasında pöpuler biri miyim neyim ben?
Çoğu erkek neden bana göz kırpıyor? Bu ne anlama geliyor?