• Sor
  • Bence

Aşık olduğunu nasıl anlarsın ki?

Merhaba :)Belki basit ama ben birinden hoşlanıyormuyum yoksa aşık olup seviyormuyum anlıyamıyorum. (Suan öyle bir durum yok). Aşık olduğunu nerden anlarsın ki? Ve bir kereden fazla aşık olunur mu, hadi iki diyelim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bırakın bu ayakları..! Kaçınız,çırılçıplak bedenler karşısında yalnızca gözlere baktınız? Sorsalar,güya hepiniz aşıktınız ..!

• Guzel :)

• O çırılçıplak olan neden soyunmuş ? Bırak böyle atarlı sözleri. Hormon nedir bilir misin ?

• Sacmaladin

Erkekler Ne Diyor 9

• anlayamam aşık olmam çünkü

• kafan karışıyosa heyecen varsa napıcağını şaşırıyosan aşıksın demekki:)

• Ben bir hatunun karşısında saçmalamaya başladıysam ve ne dediğimi kendimde anlamıyorsam ama durum böyleyken ısrarla saçmalamaya devam ediyorsam üstüne bir de mal mal sırıtıp hemi diyorsam aşık olmamışımdır az hoşlantı vardır :)

• yazı tura

• Sen anlayamazsın sana söylerler çünkü sen onla alakan olmadığını söylersin ama iki lafından biri o dur.

• Aynen oylee

• sürekli düşünürsün dalgın olursun ve özlem duyarsın

• Rüyana ak sakallı dede girer. Sen aşık oldun şuna der o zaman anlarsın. Bizimkine zebaniler geldi gerçi. V.

• Hic fena olmazdi aslinda xd

• Sürekli onu düşünüyorsan aşıksın! Sadece gördüğün zaman bir kıpırdamama oluyorsa hoşlanıyorsun.

• Tesssekur ederim. Hoslanmak daha iyi !
      Daha once bir iki hafta konustugum biriyle sartlar geregi daha gorusemedik ve buna ragmen sonrasinda bir kac ay Asik gibiydim. Ama bitince sadece hoslanti oldugunu dusundum. Kafam karisti biraz

• aşık olmanın sayısı olmaz, birden fazla aşık olabilirsin. Ama hepsi birbirinden farklı olur. seninki şu anda bir arayış sanırım

• Yok degilim bu soruyu sordugumda 17 yasindaydim ve o an ne dusunceyle ihtiyac duydum bu soruya hic bilmiyorum ://////

• Öncekileri Göster
    • penisimi görmeni isterdim sana keyif verirdi böylesini görmemişsindir

• git onu bacına göster çakal lan ne kansız adamsınız aile yapınız bu mu lan sizin

Kızlar Ne Diyor 1

• onu gördüğünde heyecanlanıyorsan kalbin çok hızlı atıyorsa ve elin ayağın birbirine dlşyrsa aşıksın dır diğer bir ihtimal ondan başka gözün hiç kimseyi görmüyorsa seviyosun bence

Yükleniyor...