• Sor
  • Bence

Delireceğim artık ne yapayım?

smsi yok kontorü yok bir boku yok naptığıda belli değil bugün evde ve facede yazıp cıktı sadece yaa cevabımı bile beklemedi bune yaaaaaa kesin araba... Daha Fazla

Güncellemeler:
ha bide dün aradı bana diyorki :D tövbe yarabbm iyice sinirlendmm neymiş gün gelecekmişş hiç konuşamycagmızı zamanlar dahi olurmuş o başka zorunluluktan olablr dedm askm benm sms yok diye seni unutmuyorm hep yanındaym vsv vs diyo çocuk giibi ya ah bir ayrılabilsem..
GÖZÜM AYDINN :d SMS YAPTI SONUNDA AHAHAHA ARADI SENİN ORDA KENDİNİ YİYİP BİTİRMENE DAYANAMADIM AŞKIM BAKSANA KENDİN SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAZIP KURUYOSUN DEDİ YAPMICAKTM SINAVA KADAR AMA OLSUN BİTANEM BENM DEDİ:d

En İyi Görüş

• zor gibi gözükür, onsuz olamayacağını ya da ondan başka kim senin seni onun gibi sevmeyeceğini düşünürsün, ya da onun gibi gözlerinin içine bakmayacağını ayağını yerden kesmeyeceğini düşünürsün, ölüm gibi bir şey olucak sanırsın...Ama Özdemir Asaf ne güzel özetlemiş...Bekle dedi gittiBen beklemedim, o da gelmedi...Ölüm gibi bir şey olduAma kimse ölmedi...

• Peki o zaman benim cevabımı en iyi cevap kısmından kaldırırsanız sevinirim, çünki benim yazdıklarım ve cevabım her defasında yine aynı akarsuyun etkisine kapılıp savrulan küçük şımarık bir kız çocuğuna değil, gerçekten gönül sancısı ve yürek ağrısı yaşadığını hissettiğim seven bir kadına itafen verilmiş bir cevaptı...
      Sanırım artık o cevaba ihtiyacın yok ufaklık, yolun da yüzün kadar aydınlık olsun...
      Baki Selam...

Erkekler Ne Diyor 12

• yemin ederim sorunu okuyunca başım ağrıdı . Sms lerinde böyleyse çocuk cevap yazmamakta haklı

• sadece araba yıkıyorsa sorun yok :))

• gıcıklık yapma:D

• ilk aklıma gelen bu oldu..senin gelmiyormu ki :)

• seven erkek ne olursa olsun bir yolunu bulur.

• mesela?

• Öncekileri Göster
    • 6 aydır berabrz hoslanıyormu :) yani

• olabilir 6 ay çok uzun değil ne yazıkki

• Bu çocuklar size ne içiriyorda böyle kendine bağlıyor çok merak ediyorum prenses :) yahu hayatının baharında en çok gezip tozup hayatın tadını çıkartacağın bir döneminde kontörü bile olmayan bir adamla ne paylaşıyorsunuz çok merak ediyorum yahu :((

• ah bir anlasam salaklık bende:)

• salaklık demeyelim de her yaşın ayrı bir güzelliği var diyelim :)))

• düşün bak, bir araba kadar değerin yok :)

• sen o adamın gözünde fazla bişey ifade etmiyosun..olmasanda olur havasında erkek arkadaşın yani...evet kızacaksın böyle dediğim için ama durum öyle gözüküyor...bence fazla duygularının esiri olmadan ya onu çek karşına adam gibi konuş ya da yol ver gitsin...

• evet öyle düşünüyorum tamam diyorum bitti ayrıldık diyorum sonra mesaj atıyor seni cok seviyorum saçmlama ne ayrılması diye bir çözemedm ya

• o işin kolay yolunu bulmuş...Sen taviz veriyosun sonuçta o da nasıl olsa affeder havasında...bu böyle gitmez deyip ciddiyetini hissettirirsen oda nasıl davranacağına karar verir artık...

• araba yıkayıp rahatlıyo işte ne istiyosun ki, erkekler bazen yalnız kalmak isterler. seni sevmediğinden değil. bazen yalnız ve hiç bişey düşünmeden durmak isteriz kendi başımıza. sevmediğimiz anlamına gelmez. biraz kendi haline bırakırsın sonra daha da çok ilgilenmeye başlar, ama bunun içimizden gelmesi için bize zaman tanıman gerekir. günlerdir evdeyim dediğin kaç günden bahsediyosun. haftada bir görüşme idealdir bana göre mesela.

• biliyorm ya ben yeterınce anlayışla karşılıyorum zaten sınava kadar sms yapmıcakmş e arıyorum açmıyorda madem öyle telefonu neden yanında taşımıyor geçen hafta 19 unda buluştuk o da 3 4saat arkadaşının doğum günündeeydk o kadar yani

• ya sıkıştırırsan kaybedersin ama söyliyim

• Kenar süsü sıladan dinle :-)

• öylemiyim gerçekten:S

• Bilmem bna öyle geldi.

• telefonu bende sevmem ve taşımam. kontörde yüklemiyorum. ayrıl gitsin

• boşa gitsin

• bırak araba yıkasın rahat rahat. nedir bu yaaaa çıldırtma çocuuu...her dakka dırdır eden bir sevgiliyi hiç bir erkek istemez.

• ben takmayan ilgisiz erkekleri istemem

• o zamann sende çıldırmaa. seni takan erkekler bulunur elbet

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...