Hoşlandığım kişi sessiz, sakin, kendi halinde birisi. Böyle birinin dikkati nasıl çekilir?

Gizli Üye
Öyle playboy erkeklerden değil. Oldukça sessiz, sakin, kendi halinde ve dindar birisi. O bakımdan dekolte vs. ile dikkatini çeksemde benden hoşlanmasını sağlayamayacağıma eminim. Kınar muhtemelen beni :)

Ben aslında tam onun hoşlanabileceği kişilikte biriyim bende utangaç sessiz biriyimdir. Ama o beni tanımadığından ilk adımı benim atmam gerekiyor. Bu yüzden çekingenliğimi bi yana bırakıyorum.

Böyle birinin dikkatini nasıl çekebilirim? Facebookta ekledim. Ama hiçbir şey yazamıyorum ve okuldada fazla göz teması kuramıyorum.

Beni olduğumdan farklı tanımasını istemiyorum. Normalde tam onun gibi utangaç biriyken ilk adımı atma zorunluluğumdan dolayı beni öyle herkese yazan flörtöz birisi sansın istemiyorum. Eğer öyle bi ilk imaj yaratırsam geri düzeltmekte zor olur.

Bu durumda ne yapmalıym? Yada ne demeliyim?
Hoşlandığım kişi sessiz, sakin, kendi halinde birisi. Böyle birinin dikkati nasıl çekilir?