• Sor
  • Bence

Hoşlandığım kişi sessiz, sakin, kendi halinde birisi. Böyle birinin dikkati nasıl çekilir?

Öyle playboy erkeklerden değil. Oldukça sessiz, sakin, kendi halinde ve dindar birisi. O bakımdan dekolte vs. ile dikkatini çeksemde benden hoşlanmasını sağlayamayacağıma eminim. Kınar muhtemelen beni :)Ben aslında tam onun hoşlanabileceği kişilikte biriyim bende utangaç sessiz biriyimdir. Ama o beni tanımadığından ilk adımı benim atmam gerekiyor. Bu yüzden çekingenliğimi bi yana bırakıyorum.Böyle birinin dikkatini nasıl çekebilirim? Facebookta ekledim. Ama hiçbir şey yazamıyorum ve okuldada fazla göz teması kuramıyorum. Beni olduğumdan farklı tanımasını istemiyorum. Normalde tam onun gibi utangaç biriyken ilk adımı atma zorunluluğumdan dolayı beni öyle herkese yazan flörtöz birisi sansın istemiyorum. Eğer öyle bi ilk imaj yaratırsam geri düzeltmekte zor olur. Bu durumda ne yapmalıym? Yada ne demeliyim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hiç balık tutmadınmı,bişansını denemelisin.soruyu girişte bozmuşsun.insan hoşlandığı birine ilk ollarak bedenini açmaz,zaten buda bu ülkeye yakışmaz.

• Biliyorum ama bu tarz sorularda yani bi erkeğin dikkatini çekmek sorulduğunda erkekler genelde mini etek vs. diyip duruyor. O yüzden kimse demesin diye uyarıyım dedim :)

• Kimseye aldanma oluruna git kendin gibi çık karşısına herşey daha güzel olur.Mini etek,dekolte böyle olmaz,ben kendimden pay biçiyorum öyle bir kız beni etkileyemez.

Erkekler Ne Diyor 8

• sen sen ol bu arkadaşa sakın gidip hoşlanıyorum falan deme bi arkadaşlık kur önce 1 2 ay birbirinizi iyice tanıyın sonra olursa olur zaten. böyle birisine hoşlanıyorum senden desen aldırış etmez önemsemez

• başka bir kız arkadaşın çocuğu yoklasın. senin gibi utangaç sessiz bi kız seninle tanışmak istiyor dindar efendi olman hoşuna gitmiş ne düşünüyorsun falan diye ama dindar gençler kendi gibi olan arkadaş ortamlarında farklı olabilirler daha rahat konuşurlar o utangaçlık sessizlik kalmaz bu durum sana garip gelebilir bunu baştan söliyeyim

• sende bir kapan ona hep gözükmeye başla hele de dindar kişiler makyajdan asla hoşlanmazlar şöyle diyebilirsin okulda din hakkında çok iyi bilmekteymişsin duydumda acaba bana din dersi sınavımda yardım edermisin

• sen atmasan o zaten farkında değilmiş olayın..yıllar sonra da aynı soruları sormaya devam edersin orda burda..seni neden düşündüğünden farklı biri sansın ki..tanıştıkdan ve belli bir zamandan sonra zaten gayet iyi tanıcaktır seni sende onu..gidip konuş rahat ol cici ol hoş ol bişi ol konuş ama :)

• sessiz sakin kendi halinde davranarak

• valla cesaretin süper. bu açıdan tebrik ederim. helal olsun sana. inşallah o çocuğa kavuşursun. ne diyeyim :)) şu alttaki d3Nizli arkadaşın yorumu iyi fikir aslında. :D

• madem dindar bir arkadaşın dinle ilgili bir soru bul mesela hiç üşenme 1 saat 45 dakika sürenkutsal mucizeleri izle,ondan ögrendiklerini onunla pekiştirmek için bilgi alış verişi için ona mesaj yolla deki ben kutsal mucizeler adında bir video izledim sende izle veya izlediysen benim bir kaç sorum olacak onları cevaplaya bilirmisin musaid zamanda deyip buluşmayı koparsonra güzel muhabbet et ki ardı gelir utangaç oldugu için normal sekilde cıkma teklif edemezve bu buluşmaları tekrarlarsın sonra bir bakıyorsun cıkmıssınız

• facebooktan konuşmayı dene görüşün anlaşın bırakın çekingenliği ya tam birbirinize uygunsunuz işte ne güzel

Kızlar Ne Diyor 2

• utangacsan olmaz bu is. kim ilk adimi aticak? olmadigin biri gibi gorunmekten baska sansin yok bence

• dediği gibi dindar utangaç falansa kız ilk adımı atmamalı..

• cocuk asla atmaz. ee kaldilar oyle..

• Onunla ilgilen yakınlaş.

Yükleniyor...