Aldatılan erkek ne yapmalı?

merhaba ben 30 yaşında izmirde kız arkadaşım 22 yaşında antalyada ünv okuyor 3 senedir çıkıyoruz her şeyi yaşadık cinsellikte ve ilk benimle ilişkiye... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş sen İzamirlisin. Bilmiyor musun bütün kızlar üniversitede değişir. Kuzenimin evlilik düşündüğü kız üni den sonra değişti. Rrkadaşın kardeşinin kızarkadaşı gene aynı. Ki senin kız izmirli. İzmirli kızlara asla güven olmazzzzz. Sen bunu bilmiyor musun? İzmirli bir arkadaşım istanbula eşiyle yerleşti 1 aysonra yolda karşılaştım ayrılmışlar durup dururken. Sebep ne dedim burada kız birini bulmuş. Ben izmirli bir kızla tanışltım poker oynarken bana asıla ilgilenen o oldu sonra öğrendimki evli ve çocuğu var. Yani kızlara güvenmek ne kadar doğru bu devirde bilmem ama sen izmirli olarak izmirli bir kıza güvenerek hayatının yanlışını yapmışsın. Ha izmirli arkadaşlarımda var çağırıyorlar gel diye sana alem yaşatalım diyorlar sanki ben hiç kız yüzü tgörmermişim beraber olduğum yokmuş gibi arkadaşım gitti iş için aramışlar arkadaşım geldi istanbuldan gel kız vereceksin ona demişler kıza. Bu kadar rahaylık ukrayna da yok lan ohaaaa. ben oraya gittiğimde bile arkadaşım kızarkadaşına birini getir dediğinde bunu demiyor bu ne lan yuhh :))))