Aldatılan erkek ne yapmalı?

merhaba ben 30 yaşında izmirde kız arkadaşım 22 yaşında antalyada ünv okuyor 3 senedir çıkıyoruz her şeyi yaşadık cinsellikte ve ilk benimle ilişkiye girdi 3 aydır ünv bir erkekle beni aldatıyormuş öğrendim çocuğu aradım benle yaşadıklarını söyledim bir ton küfür ettim ağzını açmadı çocuk şu ana onu kullanıyor okul bitince her şey bitecek bence ayrıldık kızla şu an o çocukla aynı evde yaşıyor ve arada beni arıyor unutamıyor ben ne yapmalıyım ailesine duyurmalımıyım kızınız erkekle aynı evde yaşıyor yoksa bekleyip biraz daha birlikte olup işimimi görmeliyim sizce hangi ceza daha iyi 20 gün sonra okulu bitiyor ve izmire ailesinin yanına gelcek yani yaşadığım yerde olucak ve geri bana dönmek isticek sizce hangi ceza daha iyi olur

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arkadaş sen İzamirlisin. Bilmiyor musun bütün kızlar üniversitede değişir. Kuzenimin evlilik düşündüğü kız üni den sonra değişti. Rrkadaşın kardeşinin kızarkadaşı gene aynı. Ki senin kız izmirli. İzmirli kızlara asla güven olmazzzzz. Sen bunu bilmiyor musun? İzmirli bir arkadaşım istanbula eşiyle yerleşti 1 aysonra yolda karşılaştım ayrılmışlar durup dururken. Sebep ne dedim burada kız birini bulmuş. Ben izmirli bir kızla tanışltım poker oynarken bana asıla ilgilenen o oldu sonra öğrendimki evli ve çocuğu var. Yani kızlara güvenmek ne kadar doğru bu devirde bilmem ama sen izmirli olarak izmirli bir kıza güvenerek hayatının yanlışını yapmışsın. Ha izmirli arkadaşlarımda var çağırıyorlar gel diye sana alem yaşatalım diyorlar sanki ben hiç kız yüzü tgörmermişim beraber olduğum yokmuş gibi arkadaşım gitti iş için aramışlar arkadaşım geldi istanbuldan gel kız vereceksin ona demişler kıza. Bu kadar rahaylık ukrayna da yok lan ohaaaa. ben oraya gittiğimde bile arkadaşım kızarkadaşına birini getir dediğinde bunu demiyor bu ne lan yuhh :))))

Kızlar Ne Diyor 13

• asdaad boşuna demiyoruz herkes kendi dengine gitmeli diye. o kız seni kullanıyor.çünkü senin yaşın geçiyor .eninde sonunda her gidişinde o kızı genç diye kabul edeceksin.kimbilir daha kaç kişi vardır kızın hayatında

• senden ayrıldı diye pislik yapma Unut O kızı.. Rahat bırak

• çocukluk etme. ispiyoncular gibi gidip ailesine söyleyince ne olcak sanki. unut gitsin. sana geri dönmek isterse ağzının payını verip reddetmen daha iyi

• hemen çamura yatmalar ailesini aramak intikam planları

• Sakın ailesini arayıp da böyle bir şey deme ne kadar ayıp yahu! Bırak herşeyi zamana şayet o erkekle yaşamış olmasına rağmen yeniden kabul edebilirim diyorsan zamana bırak tabiki de.

• Oyle bisey yapmak aklima geldi cok aci cektim cunku anladigimda beynimden vuruldum kiza dedim beni cekip vursaydin bu kadar kotu olmazdim oyle bisey yapicak kisiligim yok ama o an insanin aklina her sey geliyor iste seven insan intikam almadan duramiyor napabilirim bilmiyorum

• Bu kız nasıl bir güzel bişedir ki böyle onla bunla herkesle tren olmuş vagonları arkasına diziyor oldum. Çok özür dilerim ama haklıyım yani

• Öncelikle senin adına çok üzüldüğümü söylemek istedim inşallah unutursun bu ihaneti de hayatına devam edersin başka sadık biri çıkar ne diyim... Ceza konusuna gelince bence dijital kanıt olsun elinde ve kızın ailesine gönder.. çok pişman olacaktır...

• Onla bunla takıldıgında geri kabul etme.. Sen intikam alcam derken yine affedersin bide evlenir o tipi evinin kadını yaparsın .. onada ne kadar güven olur... bence sil.. hayatına baskasını al..

• Sizce bir bayan ilk erkegini unutabilirmi

• Bnce sizinki normal bayanlardan brz farklı. cnkü genelledğiniz bz bayanlar bryle sevglyken ble baskasına bakmazken ona ait olduktan sonra baska bryle evde yasamayı bırak baskasnn adını anmayz yani bnce böle

• şahsen bir kız olarak aynı durumu yaşamış olsam o kızı aramayı gururuma yediremezdim. yaşadığım şehre geri döndüğünde bana dönmek istiyceğinden emin olsam da ona istediğini vermeyerek pişman ederdim.30 yaşımda olsam intikam için böyle şeyler de aklımdan geçirmezdim, ailesine haber vermekmiş bilmem neymiş.

• bekleyip biraz daha birlikte olup isimimi gormeliyim bu nasıl bir intikam mantığı?o kız ne yaparsa yapsın bir "mal" değil,kullanılıp atılacak..insan!senin kardeşin de böyle bir hata yapsa kullanılsın mı dersin?razı olur musun?o kız da bir başkasının kardeşi belki..bunu yapamazsınAllah'a havale et,önüne bak

• ya varya bu durumda bile kızı savundun ya helal diyorum!

• Öncekileri Göster
    • Ben malmiyim peki 3 senemi kullandi 2 aydir iki erkegi birden idare etmis

• o kendini kandırmış,kendi sahtelikle yaşamış,sen değil
      senin duyguların gerçekmiş

• en iyisi istedigini ver ama arkada kulan sonrda ciril ciplak soyundur birak defolsun gitsin pislik

• bigün birinden ayrıldığında inş. sanada yaparlar böyle :)

• adam gibi ayrilirsam niye yapsinki

• Bence affet ailesine söyleme .Ona gercekten deger veriyyorsan onu afet ama onu sevmiyorsan birak dolasin pesinde ailesine soyleme

• o izmire döndüğünde gerçekten sevdiğin bir kızla seni mutlu mesut görmesi ve senin onu iplememen en büyük intikam olucaktır;)

• Çocukluk etme. Ailesine söyleme

• Napim peki seven insanin gozu bisey gormuyor bu durum hic kolay degil kaldirilicak gibi degil

• Hiç muhattap olma.

Erkekler Ne Diyor 15

• artık onunla bir son düşünme.onunla ilişkiye girmekte seni kendinden soğutur.unut gitsin bence.

• Hocam boşver s*ktr et o bir gelsin izmire neyin ne kaybettiğini anlar dünyalar kadar pişman olur. Yaa sen üzülme erkesin başka kızmı yokk lann dünyadaaa...

• Nedir bu "ilk benle yaşadı. artık benim" psikolojisi. 30 yaşına gelmişsin. evlenmemişsin. kız 22 yaşında kendi etrafında yakışıklı aklı başında birilerini bulmuş. Daha dönmez sana. Dönerse de paranı yemeye döner merak etme ^^

• Evet kizlik diye bisey kalmamis donerse yesin parami bende onu karsilikli olcak artik ben biraz geri kafali kalmisim haklisin

• hayatını yaşıyor şuan. gününü gün ediyor. dediğim gibi dönerse seninle evlenir. paranı yer takılır güven olmaz daha. tavsiyem bırak gitsin.

• benide kız arkadaşım aldattığını hissettim ama malesef mesleğim gereği bilgisayarını hackledim konuşmalarını takip ettim ruhu bile duymadı hissetmedi acaba dedim bunları alıp ailesine cevresine yollasam mı diye sonra düşündüm tamam belki bana kalleşlik yapıldı gururum çok acıdı ama başka birine ilgi duyduysa neden onun geleceğiyle oynuyayım dedim kendime yakıştıramadım kendime sadece söyle bir güzel şoka soktu. Kendi mailinden kendisine e posta gönderdim " bu kadar karektersizmiyim ben ya " bu kadar şok oldumuştur daha ne koşucam peşinde. Allah'a havale et gitsin...

• Bak zor bir durum anlıyorum saan ben bırak aynı sehırde oturmasını karsı dairemde otursa dahı guvenmem kızlara sana tavsıyem sudur zaten tekrar onunla ılıskını devam ettırmeyı ıstemıyorsundur heralde dı mı hıcbır erkegın bu durumu kaldırabılecegını sanmyorum.Neyse hıc arayıp sorma ayrılıyorum senden dahı soylemene gerek yok cunku anlamayacaktır emın ol umrunda olsaydın sen zaten boyle bır hareketı yapmazdı o bakımdan bırak hayat ona bazı seylerı uygulamalı anlatsın sen sabret ve ızle emın ol kımsenın yaptıgı yanına kalmıyor.Gecmıs olsun

• ne mesaja cevap ver ne telefonlarına mantıklı olan budur bence

• unut gitsin boş ver önümüzdeki kızlara bakalım :)

• sen ben bozdum kaymağını da ben yerim düşüncesinden çık artık güzel kardeşim o kaymağı başkaları da yemiş görünen o ki.. sadece seks için birlikte olduğun biri bile olsa kız arkadaşım diyosan aldatılmışsın ve seks bile yapılmaz artık onunla . benim düşüncem

• umurasam..olan olmuş o yoluna gider sen yoluna.

• Bence biraz daha kullan. Sonra bir kenara atıver. Bu arada kendine uygun bir kız bakmayı da ihmal etme.

• aga ilk senle olduysa suratına bakma köpek gibi yalvarcak sana sessizliğini bozma bozcaksanda ağzına geleni saydır tilkinin dönüp dolaşcağı yer kürkcü dükkanıdır İzmir cocuğuyuz bize ağırlık yakışır

• Eğer sana döneceğinden bu kadar eminsen , onun seni aşağılamasına aynı şekilde karşılık verirdim. Yaşadığın yere döndüğünde onunla yatağa girecek kıvama getirir , çırılçıplak soyar vazgeçtim seninle birlikte olmicam ben ortalık mallarıyla takılmadım hiçbir zaman bundan sonra da takılmam der aynı aşağılık duygusunu yaşatır boxerimi çeker giderdim ağa.

• Git oraya ikisini de vur gel

• görüyosunuz değilmi seviyeyi 30 yaşında adam 22 yaşında kadınla cinsellikte her şeyi yaşıyo sonra o kız 30 luğu aldatıyo bir 22 likle felan peh. Ne diyim bunlar izmire antalyaya müstahak.

• Çok pislik bir öneri olacak ancak o geldikten sonra birlikte olup, ardından ayrılabilirsin. Ya da büyüklük bende kalsın diyorsan herhangi bir şey yapmadan ayrıl. Durumun zor gerçekten.

• Az önce söylediklerimi unut, kötü bir şey yapma: link

Yükleniyor...