Hayatta size en çok ne zevk verir?

Size en çok ne zevk verir yaşantınızda, gündelik hayatınızda?

Araba sürmek ? Maç seyretmek ? Yemek pişirmek ? Spor yapmak ? Çapkınlık yapmak ? Fal baktırmak ? Sinema ? Tiyatro ? Canlı müzik ? Balık tutmak ? Rakı masası ? Daha devam etmiyorum :) Sıra sizde ...

Soruyu sormadan önce bir aratayım dedim zevk kelimesini devamlı cinsellik bölümünde açılmış sorular ile karşılaştım. Oh iyi dedim soruma benzer soru yokmuş.

Evet arkadaşlar siteye yeni üye oldum herkese selamlar :)

Bu da ilk sorum hadi bakalım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• araba sürmek maç seyretmek tabiki yayılarak abur cubur tıkınmak ve sonra saatlerce plates yapmak cildime bakım yapmak güneşlenmek denize girmek işte fıldır fıldır koşturmak filan seviyorum hayatı yaaa:)

• hayat oyle:)

• Zevklisin yapacak birşey yok :)

• tesekkurler

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• kahkaha atrmak

• balkonda yıldızlara bakarak sigara içmek.

• ben uzun süredir üyeyim ama hiç soru sormadım :) hadi hayırlısı

neyse soruya gelelim SİNEMA :) o benim için ayrı bir aşk hiç gözümü kırpmadan onlarca film izleyebilirim arka arkaya. tabi ki sinemanın (sevgiliyle gidilenin özellikle) tadı başka ama seanslar her zaman uymadığı için arada sinema ayağınıza gelir

• fal baktırmanın ayrı bir tadı var.

• dostlarımla doluşuruz eve, sofralar hazırlanır fasıl yapılır bir büyük muhhakk baş köşede durur ona danışmadan olmaz..(tekirdağ tercih sebebi). Futbol izlemek koltuklara yayılıp filmde olur evden çıkmadan miskin miskin.Kankalarımla dolaşmak çapkınlık yapmak araba kullanmak ..Bazen kızlara süpriz yaparım erotik film koyar seslendirme yaparım gülmekten dipleri düşer :)) Deniz kenarında armut koltuklara yayılıp güneşin tadını çıkarmak gelen geçene takılmak .Yaz akşamları balkonda okey partileri düzenlemek ve daha aklıma gelmeyen onlarca aktivite

• yumuşacık yatagımda sıcacık bir sıcak çikolata :) ve normal çikolata :)

• Beynim patlayana kadar oturup dusunmek, yeni yerlerde gezip yeni seyler bulmaya calismak ve kopegimle oturup takilmak.

• Yemek yapmak, sahilde keyf yapmayi, birkac cocukla oturup konusmak (cook eglenceli oluyor), yürüyüs.

Veee en cok zevk veren iki sey. Alisveris yapmak ve uyumak!

Ayrilmaz 3lüyüz

• Tam konusmaya basliyan usaklarla :)

Onlarin konusmasi ve verdigi cevaplar cok zevk verir bana. Cok eglenirim :))

• Br kaç çocukla derken ufaklıklarlamı yoksa yaşıtlarınlamı :) ?

• Sevdiğim yiyecekleri yemek ve yeğenimle boğuşmak hayatta hiç bi şeye değişecemeyeceğim zevklerim...

• votka kola. çikolata. uyku

• plates...yemek yapmak ve yemekkkk...dalmak scuba yani..dağ orman gezileri...köpeklerle oynamak..alış veriş yapmak..canım kocamı spor yaparken seyretmek :P

• Spor yapmıyor değilim ama o akşam hazırlıksız yakalandım illede gel sende yap taktı dvd yi başladık kız ne yaparsa yapmaya sonra yapacak birşey kalmadı tabiki :)

• bende ilk yaptığımda ertesi gün yataktan kalkamamıştım..hatta hayatımda ilk defa bu kadar acı çektim spor yüzünden..ama inat ettim valla. sonra yaptıkça vazgeçemedim

• Başıma gelenleri bilsen gülmekden ölürdün bir dahamı platesmi asla :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• copy paste yapmaya bayiliyorum hatta onun icin soyle bir alet kesfettim: link

• saklı bahçe yada gizli bahçe anlayan anladı sanırım

• kimilerine görede gizli cennet yada saklı cennet

• Öncelikle hoşgeldin...Birçok şeyden aynı derece haz alabilirim o nedenle ayrım yapmam çok zor ama bir seçeneğe cevap vermek durumundaysam,dostlarımla fasıl eşliğinde rakılı bir ocakbaşı muhabbeti bana çok büyük keyif verir :)

• hoş geldin öncelikle. soruların rast gele o halde. cevabına gelirsek; bana en çok zevk veren şeyler, sevdiklerimle bir arada geçen zaman, beş yaşında bir kız yeğenim var adı Zülal, ona canımı veririm. onunla zaman geçirmek. adrenalin olan çok şey sayılabilir. seks yapmak. gün boyu yürürken gözlerimi gökyüzüne çevirip havada uçan güvercinlere bakmak. güvercin hastasıyım da :) mısır tarihini okumak ve seyretmek vs.

• İnsana ne zevk veriri biliyomusun insana sevdiği değer verdiği bir insanla yemek pişirmek. büyük derbi maçları olduğunda bi kaç şişe alkol alıp onunla başbaşa evde maç seyretmektir zevk almak nedir biliyomusun onun seni düşündüğünü biliyosan eğer ona küçük notlarla süprizler yapıp duvarlara yazı yazmaktır. bazen zevk almak onu tutup sakin bir kır havasında yanlız başınıza oturup onunla sanki 10 yaşında bir çocukmuş gibi ilgilenip onu şımartmaktır. zevk almak nedir biliyomusun eğer sen bunları yapıyosan karşılığını alabilmektir. tşk umarım beğenirsiniz iş yerimdeyi,m şuan çalıştığım için üstün körü yazdım ama en güzeli son cümlemdi

• yaşam artık zevk vermiyo ot gibi yaşıyorum

• teşekkür ederim ablacım valla öyle yaşım genç olsada ruhum ihtiyar demişler ya bende öyleyim

• kıyamam sana kardeşimm :))

• yok abi bu seferde sevgi konusunda ayarı tutturamıyorum sanırım çok sevgi verince kaçıyolar.

• Öncekileri Göster
  • arabayla hız yapmak...

• roman okumak şiir yazmak...

• bana yaşamak ama adam gibi yaşamak zevk verir

• Üstü açık ve klasik bir Mustang ile uzun uzun yollara gitmek.

Yanımda, upuzun şalı gerilere doğru uçuşan bir esmer ve teypte Barry White.

link

(Uçuyorum bazen, affola)

• :))

• şu an dinliyorum vesile oldun :D

• dans etmek, piyano çalmak, koşmak, müzik, arkadaşlarımla veya ailemle zaman geçirmek

Yükleniyor...