• Sor
  • Bence

Şizofreni testi. Acaba şizofren miyim?

şizofreni testini hepiniz duymuşsunuzdur. ikisinde de maske var hep dış bükey görüyorsan sağlıklısın içbükeyse şizofrensin. O değil de her iki testte de sonuçlar farklı çıkıyor. bu teste göre şizofrenim link ama bu teste göre sağlıklıyım link bu ne demek şimdi? Lütfen dalga geçmeyin ciddi cevaplar istiyorum

Güncellemeler:
OKB hastası olma olasılığım çok yüksek (doktora gitmedim ama hissediyorum) bir de hipokondri gibi bişey var bende sürekli aids kanser kangren olduğumu düşünüyorum belki de şizofren olduğumdan bu yüzden şüpheleniyorum olabilir mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Şizofren olsaydın şizofren olduğunu bilmezdin. İnternetten test yaparak psikolojik sorunların olup olmadığını öğrenemezsin ayrıca.

• evet ama bazen internete bakıyorum bazı insanlar bilmem kaç yıldır şizofren olduklarını söylüyorr bizzat kendileri

• Öncekileri Göster
    • lafın gelişi söyledim ailende güvendiğin varsa söyle ama arkadaşlarına filan anlatma

• yok yok arkadaşlarıma zaten anlatmam. anneme çok güveniyorum ama o durumu nasıl karşılar bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• doktor bilecek

• dur bende yapayım sonuca göre seni aydınlatırım:D

• yap yap yapınca bildir beni =)

• Öncekileri Göster
    • işte insan yüzü olanı içbükey gördüm charlie chaplini dışbükey o yğzden takıldım kaldım

• takıntılısın bence sen:D sizorfren değil

• şizofren değilsin sade hastalık hastasısın kendini çok dinleme başka şeylerle ilgilen yinede merak ediyorsan bir doktora git kendi kendine çözüm bulamazsın zaten

• Hastalık hastası olma ihtimalin var bence...
    Sen bir doktora git en azından için rahatlasın

• Arkadaşlar ben yapmayı çok sevdiğim şeylerden bile bıktım artık canım hiç bişy yapmak istemiyo içime kapalıyım sanki evin içinde kamera var ve babam iş gidiyorum diye çıkıyo bende birileriyle beni izliyo gibi hissediyorum kendimi cin sanıyorum aynaya bakıyorum sanki aynada başkası beni seyrediyo gibi hissediyorum banyo dan biri çıkıcak gibiyim herşyden korkuyorum yardım edin!!!

• içbükeyde gördm dışbükeyde her bükeyde gördüm

• 41gün

aynen bende. içbukey maske dış bükeye dönüşüyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• püf saçma sapan bişe inanma

• ben de inanmak istemezdim de bilim adamlarının uyguladığı bişey

• Öncekileri Göster
    • bişeyin yok git doktora bak bişeyin olmadığını anlarsın.internetteki testlere inanıyorsan şizofren değilsen de bikaç tahta eksik sanki D:.testleri inandırıcı gibi göstermek için doktorların kullandığını yazıyorlar doktorlar başka bir sürü bişey daha deniyorlar birinde öyle çıkman öyle olduğunu göstermez.

• İnşallah hayırlısı olur da doktora gitmekten korkuyorum biraz

• dostum bu test dikkatle alakalı, teste göre şizofreni hastalığı belirlenmez,

• o zaman niye şizofreni testi diyor?

• ya kardeşim çok uzun açıklaması, sen şizofren falan değilsin canın sıkılmış,

Yükleniyor...